Як добитися взаємності від дівчини

Дівчата не є книгою, яку можна взяти і прочитати. Але якщо вам вдасться зблизитися з дівчиною, то вона напевно відкриє вам своє серце. Дівчата кажуть почуттями та емоціями, тому головне завдання хлопця - зуміти почути те, про що говорить серце дівчини.

Кроки

 1. 1

  Будьте товариським і впевненим у собі. Дівчатам подобаються сміливі хлопці. А ось хлопців, які бояться вимовити слово, вони намагаються обходити за півверсти. Також дівчатам не подобаються різкі і грубі хлопці. Дівчатам потрібен хтось, хто не побоїться розповісти про свої почуття.

 2. 2

  Не будьте занадто самовпевненим. Не потрібно будувати з себе ідеального - це тільки вспугнет дівчину. До того ж, якщо покопатися, то ви зможете знайти в собі не один недолік.

 3. 3

  Будьте милим і приємним, частіше говорите дівчині компліменти. Про її недоліках мовчіть, не висміюйте дівчину. Можете їй сказати «Ти така гарна» або «Ти найпрекрасніша дівчина на світі». Можливо, це прозвучить банально, але жодна дівчина не встоїть перед такими словами.

 4. 4

  Звертайте увагу на її зовнішність. Дівчатам подобається, якщо хлопці помічають зміни. Наприклад, ви можете запитати: «Це плаття складається з двох частин, або з трьох?». Нехай навіть ваше питання буде звучати зовсім нерозумно, зате ви продемонструєте свою небайдужість. А ще дівчатам подобаються питання типу «Ти граєш на якомусь інструменті?». А якщо ви ще скажете «Б`юся об заклад, що ти справжній віртуоз у грі на фортепіано», то ви в одну секунду скорите її серце.
 5. 5

  Підтримуйте зоровий контакт. Дівчатам подобається, коли хлопці дивляться їм в очі, вони розцінюють це як зацікавленість в своїй персоні.

 6. 6

  Якщо хочете надати на неї враження, не бійтеся бути смішним, не бійтеся показати себе хлопчиськом. Розповідання анекдотів або просто смішних життєвих історій - прекрасна можливість показати дівчині, що вона вам подобається. Якщо, наприклад, ви займаєтеся баскетболом, то можете показати їй кілька своїх фірмових кидків.

 7. 7

  Будьте романтиком. При цьому намагайтеся не здатися банальним. Ваша та чи інша фраза може бути розцінена як і гра, і як жарт, і як образу. Хоча, треба сказати, деякі дівчата приходять у захват від фраз типу «Це, напевно, боляче падати з ... небес?». 8. 8

  Переконайтеся в тому, що річка, в яку ви хочете увійти, безпечна. Перш, ніж робити серйозні кроки, перевірте, чи подобаєтеся ви дівчині. Якщо вона виявляє до тебе інтерес, то, швидше за все, ви їй подобаєтеся.

 9. 9

  Дізнайтеся обстановку. Можете поставити їй такі питання: «У тебе є хлопець?», «Тобі хто-небудь подобається?», «Тобі зараз потрібен хлопець?». Більшість дівчат соромляться відповідати на такі питання, то якщо ви завоюєте її довіру, то вона вам відповість. Якщо вона вам відповість, ви можете сказати, що вона вам подобається, і запропонуйте їй зустрічатися.

 10. 10

  Сфокусуйте всі свої думки на дівчині. Попередні пункти інструкції були закручені на вас, зараз саме час подумати про Неї. Доведіть дівчині, що вона є тією дівчиною, з якою ви хочете бути поруч.

Поради

 • Будьте джентльменом: відкривайте перед нею двері і ставитеся до неї так, як ніби вона єдина дівчина на світі.
 • Весь час показуйте, що ви любите дівчину, що вона вам не байдужа. Дбайте про дівчину.

Попередження

 • Не будьте занадто самовпевненим, інакше вона подумає, що ви егоїст і думаєте тільки про себе.
 • Будьте захисником для своєї дівчини, вона повинна відчувати вашу силу і готовність щомиті захистити її.