Як вислизнути з дому вночі (для дітей)

Хотілося б вам знати, як все змінюється вночі, коли сонце сідає і сходить місяць? Чи думали ви про те, щоб дослідити нічні доріжки? Ваші батьки змушують вас лягати спати о 9 годині на вихідних? Вам хочеться знати, як виглядає вулиця, коли сонце заходить, що ж, ми вам допоможемо дізнатися!

Кроки

 1. 1

  Одягніть щільні шкарпетки, щоб видавати менше шуму. Якщо підлога слизька - ходіть босоніж. Не йдіть на носочках, інакше ви будете шуміти в будинку. Надіньте темні тапочки чи черевики.

 2. 2

  Одягніть темний одяг. Не надягайте шорти і футболки. Краще всього надіти темну толстовку і брюки. Не надягайте чорне! Чорний може здаватися відповідним, але це не так. Краще надягти темно-синій одяг.

 3. 3

  Якщо вас зловлять будинку, скажіть, що ви хотіли попити води або сходити в туалет. Але не використовуйте одну і ту ж відмовку постійно. Ті ж фрази кожен раз можуть наштовхувати на підозри.

 4. 4

  Обов`язково потренуйтеся ходити потайки як в будинку, так і на вулиці. Знайдіть місця, де дерев`яна підлога скрипить, а де можна ходити спокійно, зовні відзначте будь-які небезпечні місця, які вночі ви можете не помітити, наприклад, канаву або річку.

 5. 5

  Подивіться прогноз погоди. Одягніться тепло, якщо очікується дощ чи вітер. Не варто одягатися занадто легко, бо вночі може бути холодно.

 6. 6

  Надіньте піжаму поверх одягу на випадок, якщо вас виявлять батьки і подумають, що ви хочете втекти кудись.

 7. 7

  Переконайтеся, що ваші брати, сестри, батьки і домашні тварини сплять. Якщо вони не сплять і запитають, чому ви прийшли, скажіть, що зайшли побажати спокійної ночі.
 8. 8

  Ніколи не беріть з собою будь-яку зброю, коли виходите на вулицю. Поліцейські можуть заарештувати вас, якщо у вас буде зброя, навіть якщо ви дитина. Але не хвилюйтеся, за паличку для ходьби для самозахисту вас не заарештують.

 9. 9

  Тримайте себе в руках. Якщо ви побачили павука в будинку і у вас є позив бігти за мухобойкой і кричати "Павук, павук!", Не робіть цього. Будьте сміливі і зустрічайтеся лицем до лиця зі своїми страхами, наприклад, з острахом комах або темряви. Але параноя може також стати вашим другом: Не виходьте, якщо вам здається, що місцевість небезпечна, наприклад, якщо ви живете в центрі міста.

 10. 10

  Залиште мотузкові сходи в своїй кімнаті, якщо плануєте виходити на вулицю, а ваша кімната знаходиться поруч з батьківської. Сховайте її заздалегідь в своїй кімнаті і засуньте подушку в нижню щілину під дверима, щоб заглушити всі звуки. Потім прив`яжіть мотузку до ліжка або ніжці шафи і зійдіть. Після закрийте вікно. Або залиште його відкритим, якщо це безпечно, так як вам потрібно буде потрапити назад. Якщо ви живете на нижньому поверсі, мотузка вам не знадобиться. Просто вийдіть з вікна.

 11. 11

  Підготуйтеся. Сховайте мотузку і сходи в своїй кімнаті заздалегідь. Якщо ваше вікно скрипить, обмажте його воском або олією в тих місцях, де воно видає найбільше скрипу, таким чином, воно буде ковзати краще. Вирішіть, чи будете ви повертатися в будинок через передні або задні двері і відкрийте їх відповідно (ті двері, через яку ви збираєтеся заходити тому), коли всі підуть спати. Але, якщо хтось може встати і закрити її, краще залишити вікно відкритим після відходу. Ключі від будинку можуть створювати багато шуму і їх іноді складно використовувати.

 12. 12

  Будьте готові до того, що хтось може зайти у вашу кімнату вночі, коли вас там не буде: покладіть подушки або м`які іграшки під ковдру, щоб виглядало, ніби це ви, і залиште записку, що ви під ковдрою і щоб вас не турбували. Ви також можете обвести їх навколо пальця, якщо покладете ляльку так, щоб її волосся виглядали з-під ковдри і були схожі на ваші, а ще запишіть на плівку ваше сопіння для більшої переконливості!

 13. 13

  Намагайтеся не видавати зайвих звуків. 14. 14

  Прослідкуйте, коли встають ваші батьки і коли вони лягають спати.

Поради

 • Якщо у вас є птиця, накрийте її клітку покривалом або рушником. Птахи засипають відразу, коли стає темно.
 • Переконайтеся, що всі будильники вимкнені.
 • Чи не впадіть зі сходів або біля дверей батьків. Якщо ви впадете перед передніми дверима і зачепите ручку, або впадете біля великого вікна, батьки можуть подумати, що це злодій, і викличуть поліцію.
 • Якщо у вас є кіт, не важливо, чи спить він чи ні. Але якщо у вас собака, переконайтеся, що вона спить і покладіть біля неї кісточку або поставте мисочку з водою, щоб відвернути її. Ваші батьки не звернуть уваги, тому що це нормально.
 • Будьте обережні з мисочками для їжі та води ваших вихованців.
 • Перевірте, чи немає перехожих всередині чи зовні.
 • Якщо у вас є скрипучі або видають шум іграшки, покладіть їх у дверний отвір кімнати ваших батьків. Якщо вони прокинуться, то будуть занадто втомленими, щоб дивитися на підлогу. Однак переконайтеся, що все виглядає так, ніби іграшки просто випадково расбросани. Батьки розумніші, ніж вам здається!

Попередження

 • Будьте дуже обережні з іграшками, які можуть грати музику або співати, так як це може розбудити батьків і братів-сестер.
 • Знайте про те, що через цю спроби піти без попиту ваші батьки будуть погано про вас думати, не варто цим нехтувати.

Що вам знадобиться

 • Темний одяг (наприклад, темно-синя)
 • Подушки і ляльки з волоссям (для створення несправжнього вас)
 • Щільні шкарпетки / тапочки