Як виглядати круто в шкільній формі

Ви коли-небудь бачили людей, які добре виглядають в незграбною шкільній формі? Читайте далі, щоб дізнатися, як прикрасити вашу форму аксесуарами.

Кроки

 1. 1

  Задіюйте необхідні аксесуари: це може бути взуття, сумочки, різні зачіски, прикраси, лак для нігтів і так далі. Найбільш популярна взуття, яку можна носити і не виглядати при цьому ідіотом, - це туфлі без підборів або милі тенісні туфлі, а взимку - хороша пара чобіт, але не перестарайтеся з хутром. Ще можна носити підходящі гольфи по коліно, які поєднуються за кольором зі шкільною формою. Але не носите гольфи з чобітьми, це просто погано виглядає.

 2. 2

  Якщо ваша форма складається з шкільних кольорів, таких як червоний, блакитний, зелений, білий або будь-яких інших, тоді вам потрібно купити кросівки, які б відповідали шкільним квітам. Якщо ваша форма обов`язково повинна бути тільки цих квітів, тримайтеся подалі від інших відтінків, таких як яскраво-рожевий, лимонно-жовтий і салатовий.

 3. 3

  Розстебніть верхній гудзик. Вже краще. Просто так ви виглядаєте трохи більше круто. Але не розстібайте більше однієї. Люди можуть вас неправильно зрозуміти.

 4. 4

  Купіть собі мішкуваті шкільні брюки. Якщо це не дозволяють, просто носите джинси. Якщо у вашій школі суворо ставляться до питання форми, обов`язково гладьте брюки, перш ніж надягати їх.

 5. 5

  Зачешіть волосся назад в гострий гребінь або зробіть ірокез. Для дівчат - носите волосся розпущеним, можна ще вирівняти їх. У вашій школі можуть не вирішуватися екстремальні зачіски і кольору. Якщо це так, вистриг пасма або пофарбуйте їх в шкільні кольору.

 6. 6

  Візьміть кардиган або жилет, додайте кілька значків і дрібниць (якщо вам скажуть, що це заборонено, просто зніміть їх) - надіньте браслет в шкільних кольорах. І якщо ви почнете носити все це в день без форми, це послабить удар, коли ви надягнете аксесуари в день з обов`язковою шкільною формою.
 7. 7

  Придбайте відповідні шовкові шарфики, браслети, прикраси на шию і ремені.

 8. 8

  Якщо ви носите краватку, зробіть вузол вільніше і більше, потягніть його вниз, щоб вузол був біля другої гудзики, зробіть краватку коротше. Якщо вчитель не дозволяє вам такого, просто носите краватку трохи нижче.

 9. 9

  Якщо ви носите блейзер, закотити рукава по лікоть.

 10. 10

  Носіть годинник. У більшості випадків, годинник на руці виглядають дуже круто.

 11. 11

  Не надто порушуйте шкільні правила - ніхто не виглядає круто, якщо його або її змушують переодягнутися.

Поради

 • Не важливо, який ви хороший чоловік, - вмійте постояти за себе. Не дозволяйте нікому витирати об вас ноги.


 • Перевірте, щоб вашу нижню білизну не було видно. Ви не хотіли б виглядати непристойно, і це могло стати однією з причин, чому у вашій школі ввели форму.
 • Ведіть себе круто і добре ставитеся до людей. Ні в якому разі не задирати і не чіпляйтеся до інших.
 • Якщо у вас є певна група людей і хтось показує, що хоче приєднатися до вас, дозвольте ім. Ви можете дістати нового друга і збільшити свою популярність, плюс це говорить людям, що вони теж можуть з вами потоваришувати.
 • Багато посміхайтеся. Класні люди посміхаються, щоб показати свою безтурботність. Ваші зуби повинні бути білими і блискучими. Але не вибілювати зуби без професійної підготовки, ви можете їх пошкодити. Постарайтеся відбілити їх у стоматолога, якому довіряєте.
 • Якщо ви дуже хочете бути в тренді, не надягайте весь наряд одного кольору. Змішуйте і поєднуйте свої шкільні кольору або кольору уніформи з аксесуарами, кардіганами, блейзерамі і так далі. Звичайно, якщо вам це дозволено. Але перевірте, щоб такі поєднання добре на вас смотрелись. Не сходите з розуму і не стискаючи палицю, адже ви не хочете виглядати як веселка зі шкільних кольорів.
 • Спробуйте нові види спорту. Наприклад, скейтбординг - непогана ідея. Інші хлопці захочуть покататися з вами і ви зможете завести нових друзів. Подивіться в дзеркало. У вас повинен бути стиль - наприклад, подкатайте рукава. Ви можете виглядати круто, але не виглядати добре.
 • Завжди будьте задоволені собою, і інші люди теж будуть задоволені вами. Ніколи не випромінюйте негативну енергію, інакше люди будуть триматися від вас подалі.

Попередження

 • Не показуйте свою нижню білизну.
 • Люди помітять, якщо ви занадто намагаєтеся. Пам`ятайте: краще менше, та краще.
 • Якщо хтось раптом починає вам грубіянити, не давайте здачі. Запитаєте, що їх турбує і якщо нічого не спрацьовує, просто закотити очі і напустіть занудьгував вигляд, коли вони кидають на вас злі погляди.
 • І якщо хтось нападає на вас, просто вибачте, забудьте і рухайтеся далі.
 • Не ображайте людей. Так ви тільки наживете більше ворогів і ви не зможете збільшити свою популярність.