Як виглядати, немов зірка глем? Метала

Зірки глем-металу були втіленням музики 1980-х. Якщо хочете дізнатися, як виглядати, немов рок-зірка тієї епохи, продовжуйте читати.
Частина 1 з 5: Зовнішній вигляд

 1. 1

  Може бути досить важко домогтися того, щоб виглядати, як зірки глем-металу. Вся суть не в тому, яка на вас одяг, а в тому, як ви її носите. Однак не варто недооцінювати значущість пари шкіряних штанів. Глем-металісти теж були людьми і носили джинси і футболки. Хоча шарфи і біжутерія точно додадуть наліт глему.

 2. 2

  Багатошаровість в одязі теж хороша: ніж верств більше, тим краще. Абсолютно точним попаданням в стиль будуть шкіряні або блискучі речі, одяг, прикрашена блискітками або зроблена з спандекса.

 3. 3

  Облягаючі штани? обов`язковий пункт.

Частина 2 з 5: Зачіска

 1. 1

  Вона зветься "зачіскою металіста" не просто так. Щоб зробити свою шевелюру такої об`ємної, вам потрібно навчитися начісувати волосся. Візьміть частину волосся, щітку і починайте робити начісування від кінчиків до коренів. Потім закріпіть начесані пасма лаком і повторюйте ті ж дії на інших ділянках голови.

 2. 2

  Коли начешете і зафіксуєте лаком все волосся, закиньте голову вперед і знову покрийте все це лаком.

 3. 3

  Підніміть голову і знову збризніть шевелюру лаком. Повторюйте цю дію стільки разів, скільки буде потрібно. Завивка волосся теж може спрацювати, але описаний вище метод перевірений роками.

 4. 4

  Багато фарбували волосся в чорний колір або білий блонд, але безліч інших носили волосся натуральних відтінків. Вирішувати вам.

Частина 3 з 5: Макіяж

 1. 1

  Макіяж відмінно доповнить ваш образ. Він був з явним перебором: не стримуйте свою фантазію і не бійтеся використовувати неприродні кольори.

 2. 2

  Тіні для очей глибокого зеленувато-блакитного кольору чудово підійдуть. Також обов`язково наносите багато підводки, але тільки на верхню повіку.

 3. 3

  Рясна підводка - важлива частина макіяжу в дусі глем-метал.

Частина 4 з 5: Музика

 1. 1

  Якщо ви хочете виглядати, як глем-метал-рокер, ймовірно, ви серйозно захоплюєтеся музикою. Але якщо ні, варто приділити увагу цій сфері. Глем-метал зародився в Сансет-Стріп в Лос-Анджелесі на початку 1980-х. Це не зовсім чистий `метал`. Наприклад, візьмемо Black Sabbath: це скоріше форма хард-року. 2. 2

  Для початку добре буде вивчити творчість традиційних рок-груп на кшталт Van Halen, Aerosmith і Led Zeppelin. Потім можете занурюватися в глем-метал. Відмінні групи в цьому напрямку - Motley Crue, Poison, Warrant, Ratt, Bon Jovi (хоча тільки ранні речі: все, що було після New Jersey, вже не цілком `глем`) і Cinderella.

 3. 3

  Def Leppard теж хороші, але у них трохи більш «пригладжені» тексти, ніж у інших.

Частина 5 з 5: Поведінка

 1. 1

  Глем-рокери були Андрогін до кінчиків нігтів, тому їм часто доводилося відстоювати себе в бійках через зовнішність. Будьте завжди готові постояти за себе.

 2. 2

  Веселіться і буяньте. Глем з того й полягає, щоб робити те, що хочеться, і веселитися щосили.

Поради

 • Навчитися грати на музичному інструменті - дійсно хороша ідея. Інакше на вас будуть дивитися як на позера.
 • Довге волосся - щось само собою зрозуміле для глем-метал-рокера. Відрощуйте волосся, якщо дійсно захоплюєтеся такою музикою.
 • Постриг так, щоб верхні шари волосся були набагато коротше нижніх. Так ваш начісування буде виглядати значно краще. Таку стрижку трохи важче начісувати, але все одно не так вже й складно.

Попередження

 • Цей образ вимагає багато роботи: будьте готові витрачати на нього як мінімум півгодини вранці. Хоча все залежить від того, наскільки швидко ви можете одягнутися і начесать волосся.
 • Незважаючи на те, що ці хлопці бавилися наркотиками, пили і курили, вам не варто. Навіщо ламати собі життя заради якогось стилю і музики?
 • Якщо зібралися слідувати способу глем-металу, доведеться робити це кожен день. Вся справа у відданості стилю.
 • Знайте те, про що говорите. Вам потрібно бути фанатом глем-металу, щоб одягатися в такому стилі. Якщо ви не знаєте, в чому суть сварки між Оззі Осборном і Ніккі Сікс, тоді цей стиль не для вас, поки ви не будете в курсі цієї ситуації і взагалі все, що тільки можна знайти про групи глем-металу.