Як не проспати заняття

Якщо вам складно прокидатися в школу вчасно, і ви відчуваєте себе втомленим і повільним вранці, знайте, ви не самотні! Багато підлітків відчувають проблеми зі сном, наприклад, вони вчаться допізна і лягають спати пізно або сидять ночами перед телевізором. У будь-якому випадку вам потрібно виспатися, щоб вставати вчасно.

Кроки

 1. 1

  Фізична активність допомагає виділяти ендорфіни в кров, що сприяють здоровому сну.

 2. 2

  Останній прийом їжі повинен бути не раніше, ніж за 4 години до сну. Не переїдайте і не їжте жирну їжу. Вона буде перетравлюватися довше.

 3. 3

  Прийміть гарячий душ перед сном, щоб з ранку не витрачати на нього час.

 4. 4

  Купуйте будильник з функцією повтору. Поставте його на потрібний вам час.

 5. 5

  Визначте, у скільки вам потрібно прокинутися, щоб зібратися і дістатися до школи вчасно. Заведіть будильник на 20 хвилин раніше-це додатковий час може стати в нагоді вам з ранку. Спіть по 8 годин, щоб виспатися. Візьміть за правило - прокидатися в один і той же час кожен день.
 6. 6

  Сніданок повинен бути легким і поживним. Не слід снідати печивом з начинкою вранці. Воно шкодить вашому організму. Якщо ви змушені це робити, приготуйте його, перед тим як йти спати і покладіть в контейнер, щоб не витрачати час з ранку.

 7. 7

  Помийте обличчя (очищення, зволоження). Почистіть зуби. Вмивайтеся холодною водою, щоб позбутися сонливості.

 8. 8

  На крайній випадок поставте будильник в інший кінець кімнати, таким чином, вам потрібно буде встати з ліжка, щоб вимкнути його.

 9. 9

  Замість того щоб встановити дратівливий звук, краще нехай з ранку вас будить музика чи радіо, таким чином, вам захочеться прокинутися, щоб продовжити слухати мелодію.

Поради

 • Підготуйтеся. Зберіть все необхідне для школи з вечора.


 • Співайте, поки збираєтеся в школу з ранку. Якщо хочете, можете співати і танцювати. Сон як рукою зніме, а гарний настрій вам забезпечено.
 • Лягайте спати і прокидайтеся у встановлений час.
 • Поставте перед собою мету на наступний день. Це може бути що завгодно: показати картковий фокус, який ви розучили ввечері або поговорити з тією привабливою особою, яку ви помітили вчора. Таким чином, у вас буде мотивація, щоб прокинутися, піти в школу і радіти цьому.
 • Якщо ви не чуєте будильник вранці, збільште гучність. Якщо ви хочете прокинутися напевно, поставте другий будильник на той же самий час. Переконайтеся в тому, що вам буде не так легко його вимкнути.
 • Якщо у вашій родині хтось прокидається в той же час, що і ви, попросіть його / її перевіряти, чи не проспали ви.
 • Якщо ваше волосся з ранку сплутаність або брудні (незважаючи на те, що ви прийняли душ з вечора), навчитеся швидко приймати душ вранці.
 • Голіть ноги, обличчя або пахви з вечора, щоб зберегти дорогоцінний час вранці.

Попередження

 • Знайдіть час з ранку для здорового, поживного сніданку. Ніякого солодкого печива з начинкою. Приготуйте на сніданок миску пластівців і йогурт з апельсиновим соком або тости з джемом і склянку молока. Це запустить процес метаболізму в організмі і допоможе вам прокинутися. Для зручності можна придбати міні-холодильник, щоб зберігати їжу в своїй кімнаті.
 • Не пийте з ранку енергетичні напої або напої з кофеїном. Вони, звичайно, допоможуть вам прокинутися з ранку, але пізніше ви відчуєте зворотний ефект. Краще випийте склянку води, щоб втамувати спрагу.
 • Якщо ви приймаєте душ з вечора, ви економите ранковий час, але заснути буде важче. Замість цього прийміть теплу ванну з піною.