Як непомітно вийти зі свого будинку

Напевно, часто так буває, що десь на іншому кінці міста проходить вбивча вечірка, на яку ваші батьки не дозволяють вам йти, або ваші друзі хочуть зустрітися опівночі і попроказнічать. У будь-якому випадку, вам просто необхідно втекти. Ви повинні веселитися, поки це можливо. Вам може бути страшно, але, дізнавшись, як підготуватися так, щоб втекти, залишаючись при цьому непоміченими, ви зможете розслабитися і добре провести час. Почніть з першого кроку, щоб отримати додаткову інформацію.
Частина 1 з 3: підготовка

 1. 1

  Сплануйте ваш маршрут втечі. Щоб не опинитися спійманими мамою на середині скрипучих сходи, ви повинні хорошенечко продумати всі шляхи, виходи і перешкоди, між вами і вночі волі. Де в будинку є скрипучі місця? Які звички ваших батьків? Чи є шанс, що ваш батько спуститься за опівнічної порцією морозива в той момент, коли ви намагаєтеся втекти? Перед втечею розгляньте наступні питання:
  • Час, коли батьки лягають спати і їх нічні звички
  • План вашої подорожі
  • Місце, в якому ви зустрічаєтеся з друзями
  • Ваш маршрут з дому
  • Ваш маршрут з району
  • Тварини
  • План Б і виправдання

 2. 2

  Лягайте спати одягненими. Продумавши заздалегідь що вдягнути, ви зможете вберегти себе від проблем пізніше. Скажімо, ваші батьки прокинулися, а ви приходите в клубній одязі. Ой. Буде важко пояснити це просто тим, що ви були на прогулянці. Передбачте найгірший сценарій і підготуйтеся до нього.
  • Надіньте піжаму поверх звичайного одягу. Переконайтеся, що ваші батьки бачили, що ви були одягнені для сну.
  • Зніміть піжаму, коли опинитеся на вулиці. Сховайте її де-небудь поблизу або в своєму автомобілі або запіхну туди, де її не знайдуть ваші батьки, наприклад в поштову скриньку.
  • Перед тим, як прокрастися назад, змініть одяг. Якщо виявиться що ваші батьки вже прокинулися, коли ви ввійдете, вам буде простіше використовувати саме легке виправдання, якщо все буде виглядати так, ніби пару хвилин тому ви ще спали.

 3. 3

  Зберіть свою команду. Імовірно ви потайки збігає з будинку, щоб зустрітися з друзями, потрапити на вечірку, або зависнути з коханим. Переконайтеся, що ваші плани збігаються з планами ваших друзів, і, прийшовши на місце зустрічі, ви не опинитеся на самоті. Підтримуйте зв`язок за допомогою смс або іншим способом. Також визначте місце зустрічі зручне для всіх.
  • Переконайтеся, що місце, яке ви вибирали, досить безпечне і немає ризику бути спійманими. Якщо пильний сусід побачить купу хлопців, які збираються на стоянці найближчого кафе, і дізнається вашого друга, ви будете на один крок ближче до того, що вас спіймають.
  • Думайте як ніндзя. Вибирайте темні місця і постарайтеся зловити машину в декількох кварталах від місця, де ви живете. Залишайтеся поза полем зору інших людей і вас не піймають.

 4. 4

  Не забудьте про домашніх вихованців. Якщо у вас є собака або надмірно збудлива кішка або навіть птахи, які починають цвірінькати, якщо хто-небудь поблизу, як ви маєте намір домовитися з ними? Собаки є реальною проблемою, оскільки володіють відмінним слухом і нюхом. Дуже складно пройти непоміченими повз собаку, навіть якщо здається, що вона міцно спить.
  • Розгляньте варіант відправити собаку на ніч в кімнату ваших батьків, або в інше віддалене крило будинку, яке не входить в маршрут втечі, аргументуючи це наступним: «Бастер постійно намагається залізти в моє ліжко і турбує мене всю ніч. Ви не проти, якщо я закрию його у вашій кімнаті сьогодні ввечері, так як спати з закритими дверима я боюся? ».

 5. 5

  Покладіть щось під ковдру, як ніби це ви під ним спите. У «Втечі з Алькатраса», Клінт Іствуд створив чудові підроблені голови. Вам, можливо, не треба заходити так далеко. Просто покладіть під ковдру якусь одяг, щоб створити враження, що ви спите в ліжку. Вам краще не бути в кімнаті, якщо ваша мама раптом вирішить перевірити вас вночі.

Частина 2 з 3: втеча

 1. 1

  Імітуйте ванні процедури. Хорошим методом маскування, коли ви збігає з будинку потайки вперше, буде нагріти ванну і використовувати її, як ви це зазвичай робите. Спустіть воду в унітазі, включіть воду, і переміщайтеся з ванни в кімнату і назад, як ніби ви робите звичайні процедури перед сном. Потім повільно зробіть перерву.
  • Якщо хто-небудь що-небудь почує, то звук ваших звичайних ванних процедур перед сном і подальше затишшя отметут всі підозри. Потім вони спокійно заснуть, а ви в цей час вже доберетеся до задніх дверей.

 2. 2

  Ходіть якомога тихіше. Зніміть взуття і починайте здійснення плану втечі. Загалом, по будинку вам потрібно переміщатися вкрай повільно, особливо якщо вам потрібно прокрастися повз ваших батьків, або мати справу з будь-якими легкозбудливою домашніми тваринами, які можуть легко стривожити весь будинок.
  • Вимкніть світло. Якщо вам доведеться пробиратися через заставлену різним мотлохом кімнату або через кімнату з великою кількістю незграбних меблів, включіть світло на пару секунд, щоб задати напрямок. До тих пір поки світло не потрапляє в кімнату батьків, все буде в порядку. Задайте маршрут, потім вимкніть світло.

 3. 3

  Будьте особливо обережні з скрипучими мостинами й дверима. Якщо наступите на рипучу мостину, замріть, як тільки почуєте значний скрип. Їх важко уникнути, але скрип, що повторюється кожні тридцять секунд, навряд чи кого-небудь розбудить.
  • Що стосується дверей, то, як правило, краще відкривати її так наче зриваєте пластир. Не дозволяйте їй довго скрипіти, відкрийте її настільки, щоб пролізти і потім прикрийте її. Поверніть замок і повільно тисніть на ручку, щоб закрити двері. Потім відпустіть ручку. Продовжуйте залишатися безшумними, коли будете йти по вулиці. Особливо остерігайтеся гравію.
  • Якщо ви за кермом, ви повинні бути гранично обережні. Відкотити свій автомобіль з дороги на нейтральній швидкості і заведіть двигун, коли автомобіль опиниться на достатній відстані від будинку вгору або вниз по вулиці. Чи не закривайте двері машини дуже щільно, поки не заведете її. У середині ночі, автомобіль звучить як літак. 4. 4

  Залиште двері незамкненими і візьміть з собою запасний ключ. Найпростіший спосіб пробратися назад - залишити двері незамкненими і увійти без використання ключів. Якщо, раптом, один з ваших батьків встане посеред ночі, щоб попити води і перевірить двері, ви не зможете зайти всередину, якщо у вас не буде ключа.
  • Залиште вікна на першому поверсі незамкненими, на випадок якщо не буде ключа від дверей. Однак цей метод є досить гучним. Тому скористайтеся ним тільки в крайньому випадку.

 5. 5

  Добре проведіть час, а потім повертайтеся назад. Насправді, дуже малоймовірно, що ви будете спіймані під час таємного втечі з дому. Вона буде ще менше, коли ви будете пробиратися назад. Будьте гранично обережні, коли будете повертатися додому, особливо якщо у вас є собака.
  • Огляньте будинок, перш ніж увійти. Включено світло? Чи є ймовірність, що люди вже прокинулися? Якщо відповідь так, то пора приготувати залізне алібі або замовити квиток на потяг до Мексики.
  • Пробирайтеся назад в піжамі, щоб надати алібі ваги. Якщо ви скажете, що просто вийшли на прогулянку, це буде звучати більш правдоподібно, якщо на вас буде піжама.

 6. 6

  Залиште затію, якщо ви викликали підозру. Якщо під час того як ви пробираєтеся на кухню, ваш батько спуститься дізнатися, що відбувається, ймовірно, краще всього відмовитися від задуму. Озвучте просте виправдання типу: «Просто хочу воду. Я втомився / а. На добраніч ». Ви, звичайно, можете почекати якийсь час, поки батько не ляже спати, але таким чином ви напрошуєтеся на великі проблеми. Залиште план на другу ніч.

Частина 3 з 3: помітите сліди

 1. 1

  Підготуйте алібі. Найгірший варіант розвитку подій: Ви пробираєтеся в будинок в 4 ранку і обидва ваших батьків не сплять, сидять і дивляться на вас сердитим поглядом. Що ви збираєтеся сказати їм? Ось декілька варіантів:
  • «Стів зателефонував і попросив забрати його з вечірки. Він був дуже засмучений. У нього зараз не найкращий період у житті. Я не хотів (а) розбудити вас хлопці, але я просто хотів (а) вчинити правильно. Вибачте ».
  • «Я не міг (ла) заснути, тому написав (а) (сусідці). Ми просто гуляли по околицях і захопилися розмовою. Вона була злегка засмучена, так що я не міг (ла) її залишити. Я думаю, що розігрію трохи молока. Я так втомився (а) ».
  • «Така гарна ніч на дворі, я вийшов (ла), щоб подивитися на зірки. І уявляєте, я заснув (а) ».
  • Також, ви можете просто зізнатися і постаратися залагодити всі наступним чином: «Я зустрівся (лась) з декількома друзями. Ми просто бовталися деякий час. Мені дуже шкода. Цього не повториться знову ».
  • Уникайте дурних виправдань на кшталт: «Я не знаю, що сталося, я просто прокинувся (ась) тут!» Явна брехня нікуди вас не приведе. Ваші батьки не ідіоти.

 2. 2

  Подумайте про найгіршому розвитку подій. Що робити, якщо діставшись до місця зустрічі, ви там нікого не виявите? Що робити, якщо ви в кінцевому підсумку пройшли кілька миль і необхідно повертатися назад на самоті? Що робити, якщо вас зловили поліцейські за порушення вікового комендантської години? Все це не для того, щоб налякати вас, але ви повинні подумати заздалегідь про те, як вчинити, якщо опинитеся в скрутному становищі. Таким чином, ви зможете розслабитися і як слід повеселитися.
  • Чи є у вас старші брати / сестра, яким ви можете зателефонувати або може бути батьки одного зможуть підкинути вас додому? Подумайте про варіанти і обговоріть їх з потрібними людьми заздалегідь. Нехай вони знають, що вам може знадобитися їхня допомога перш, ніж ви опинитеся на вулиці і вам знадобиться допомога.

 3. 3

  Позбавтеся від доказів. Якщо ваші батьки стануть щось підозрювати і захочуть перевірити, що ви зробили вчора ввечері, переконайтеся, що згідно з вашим телефоном, цим вечором ви були в ліжку. Видаліть відповідні смс, фотографії та іншу інформацію, яка може свідчити проти вас. Чи не листуйтеся про це, не цвірінькають про це, не встановлюйте статус в соціальних мережах типу «втік (а) вчора ввечері! 1! ». Чур мовчати !.

 4. 4

  Покладіть речі назад на місце. Як тільки ви всередині і в безпеці, переконайтеся, що ви поклали всі речі на те ж саме місце, де вони спочатку лежали. Особливо, це стосується тих, у кого батьки дуже акуратні люди. Вам необхідно переконатися, що ви не залишили своє взуття або ключі на видному місці, де вони їх помітять.

 5. 5

  Прокиньтеся в звичайне для вас час. Якщо ви всю ніч скакали навколо, то ваш сон до 2-х дня може викликати підозру. Встановіть будильник на ваше найпізніше звичайний час пробудження і постарайтеся відразу заснути. Здрімніть в цей же день, щоб отримати необхідну порцію сну.

Поради

 • Не хвилюйтеся і постарайтеся добре провести час. Ніхто не отримає задоволення, якщо ви будете продовжувати вказувати на можливі неприємності. Навіть якщо вас зловлять, це буде коштувати того веселощів, яке у вас намічається, так що не думайте про це двічі.
 • Найкраще буде сказати батькам, що ви будете у друзів, про які їм відомо тільки ім`я, і які й гадки не мають, чим ви насправді займаєтеся. Таким чином, ваші батьки не матимуть можливості дізнатися, сказали ви правду чи ні.
 • Якщо хтось з ваших друзів нервує, або думає, що батьки їх зловлять, не беріть їх з собою. Ці діти можуть самі попастися, і вас підвести.
 • Також, якщо ви хочете вийти ви можете спробувати придумати надзвичайну ситуацію для батьків. «Мій друг тільки що подзвонив і сказав, що йому потрібно провітритися. Це надзвичайна ситуація. Я скоро повернуся ».
 • Вислизнути потай з дому не є злочином. Просто знайдіть, що сказати батькам, якщо вас піймають.
 • Замість того щоб втекти, спробуйте інші варіанти, типу як сказати своїм батькам, що ви переночуете в чиємусь будинку. Нехай це буде друг, з яким вони не дуже добре знайомі. Так що вони навряд чи подзвонять його / її батькам або зіткнутися з ним / нею в магазині. Замість того щоб спати, проведіть ніч зовні. Якщо ви зберетеся це зробити, вам буде належати ціла ніч. Підбадьорюйте себе каву.

Попередження

 • Не реагуйте надмірно гостро на проблеми. Чи не все піде за планом. Якщо щось піде не так, сприймайте це як жарт, нова перешкода для подолання, а не подія, яка зруйнує вашу ніч.