Як непомітно вилізти з вікна другого поверху свого будинку

Ви живете на другому поверсі? Ви вмираєте, як хочете піти на вечірку / рейв / будь-яке інше захід, який обіцяє бути веселим і незабутнім, але у вас дуже суворі батьки, які вам не дозволяють цього? Ось ідеальне рішення. Якщо ваші батьки лягають дуже пізно і іноді вночі спускаються вниз, сплануйте втекти через своє вікно.

Кроки

 1. 1

  Якщо немає надійного дерева прямо за вашим вікном, сходіть в гараж або сарай, коли ваших батьків немає вдома. Шукайте все, що може допомогти спуститися вам через вікно (тобто довгі, товсті канати, високі сходи, все, що можна використовувати як мотузки або сходів). Ви повинні використовувати мотузку тільки в тому випадку, якщо впевнені в її прочності- межа безпеки для більшості мотузок завдовжки 2,54 см становить 7 кг. Перевірте свої межі - береженого Бог береже.

 2. 2

  Принесіть мотузку або подібне в свою кімнату і сховайте їх. Перевірте сходи: покладіть її під своїм вікном. Вона буде працювати, якщо ви зможете безпечно втекти зі свого вікна і назад. Помістіть сходи або подібне де-небудь у дворі, де до них можна буде дістатися легко і непомітно.

 3. 3

  Переконайтеся, що ваші батьки та інші члени сім`ї сплять (переважно) або знаходяться в спальні з закритими дверима. У вас може бути шанс просто втекти через передні двері. Якщо такого шансу немає, і ви просто не можете чекати, а за вашим вікном росте міцне дерево, влезьте на нього. Якщо все вищезгадане залишається без зміни, але у вас немає дерева, дотримуйтесь іншим наступним діям:
  • Переконайтеся, що, принаймні, є один друг, який готовий прийти до вашого будинку і стояти у вас під вікном на випадок, якщо ви будете падати. Два-три друга - оптимальний варіант, але переконайтеся, що вони сильні, і ви можете розраховувати на них, щоб прийти спокійно в призначений час. Нехай вони принесуть ліхтарик.

  • Перевірте свою кімнату. Якщо є міцний стіл, стілець, ліжко і т.д. поряд з вашим вікном, використовуйте їх. Якщо ні, спокійно посуньте до вікна що-небудь. Прив`яжіть довгу мотузку навколо ніжок цього предмету меблів. Задіюйте при цьому стільки ніжок, скільки дозволяє довжина мотузки. Кожна ніжка повинна мати окремий вузол, а найперша повинна мати, щонайменше, три «дуже міцних» вузла. Переконайтеся, що всі надійно закріплене і що мотузка доходить, по крайней мере, до того місця, де ваш друг зможе зловити вас. Повільно і спокійно відкрийте вікно, озирніться і опустіть мотузку. Надіньте рукавички, щоб не отримати опік від мотузки. Переконайтеся, що ваші друзі готові, подайте їм знак і сковзаєте вниз по мотузці.

 4. 4

  Нехай ваші друзі витягнуть сходи зі схованки і приставлять її до вікна. Ваші друзі повинні мати досить гарне уявлення про вашому дворі, і діяти вони повинні дуже тихо. Одягніть спортивне взуття або ж спускайтеся босіком- шкарпетки додадуть більшого ковзання. Нехай ваші друзі притримують сходи по обидві сторони для стійкості, а ви повзіть у вікно, вниз по сходах. Після того, як ви благополучно спустилися вниз, заховайте сходи де-небудь поруч.

 5. 5

  Йдіть від свого будинку або нехай хто-небудь забере вас через квартал від вашого будинку або переставте свій автомобіль, принаймні, в декількох метрах від вашого будинку і йдіть веселіться.
 6. 6

  Поверніться, як мінімум за годину до того часу, коли батьки зазвичай прокидаються. Буде простіше всього зайти через передні двері. Якщо це нерозумно (у вас є галаслива собака на першому поверсі / сигналізація / і т.д.), тоді використовуйте той же метод, що і при виході.
  • Призначте сходи назад до вікна, підніміться по ній і попросіть когось з друзів помістити її назад в тайник. Поставте на місце сітку від комарів, закрийте вікно.
  • Заберіть на плечі одного з ваших друзів і залазьте, таким чином, назад у вікно. Розв`яжіть мотузку, поставте на місце сітку від комарів і закрийте вікно.

 7. 7

  Нехай хто-небудь з ваших друзів відпросився вас у батьків з причин навчання, домашнього завдання, проекту і т.д.

Поради

 • Якщо ви турбуєтеся про те, що хто-небудь може вас почути, запіхну товсте ковдру або подушку в щілину між підлогою та вашими дверима і дверима членів вашої родини для того, щоб зменшити звуки від ходіння через їхню кімнату, коли залишаєте свою.
 • Якщо ви потайки спускаєтеся по гучній сходах, робіть це повільно і почекайте кілька секунд після кожного істотного шуму, щоб перевірити, чи не почалося чи якийсь рух в будь-який інший кімнаті (немов хтось прокидається).
 • Ви також можете провести репетицію з друзями, коли ваших батьків немає вдома, так щоб ви не вчинили помилок.


 • Свесьте з вікна, на підвіконня і стрибайте. Так шансів нашкодити собі буде менше, ніж якщо б ви стрибали прямо з вікна.
 • Кращий вид вузла для мотузки, яку ви збираєтеся використовувати - це вузол «вісімка». Вивчіть додаткові посилання.
 • Якщо на вашому вікні встановлена сітка від комарів, спробуйте зняти її за день до здійснення ваших планів.
 • Дуже корисно мати партнера на землі на всякий випадок.
 • Мовчіть про це.
 • Якщо вам потрібно дертися по дереву, використовуйте шипи, якщо вони є у вас.
 • Чи не впадіть.
 • Підмостки також є відмінним способом спуститися вниз.
 • Димар - відмінний спосіб вибратися назовні.

Попередження

 • Неспокійно, чуйно сплячі брати чи сестри. Ці паразити можуть зруйнувати всю вашу ніч. Переконайтеся, що вони дійсно міцно заснули і не мають намірів потурбувати вас до кінця ночі.
 • Якщо злодієві яким-небудь чином стане відомо про мотузку, що звисала з вікна кімнати, яка буде пустувати всю ніч, йому буде абсолютно легко пробратися всередину ,.
 • Будьте обережні, якщо ви дертися по дереву. Хто-небудь з тих, кому ви не хотіли б попастися за вашим вікном, може почути шуршаніе- також хорошою ідеєю є наявність одного-двох друзів, які допоможуть вам цього уникнути.
 • Будьте обережні при спуску з вашого вікна, ви можете впасти і поранити себе.
 • Домашні вихованці, які видають звуки. Якщо ви збираєтеся вибратися зі своєї кімнати в будь-який час, будьте впевнені, що вони сплять в кімнаті одного з членів вашої сім`ї.