Як прокидатися вранці і відчувати себе свіжим

Ви прокидаєтесь, вранці відчуваючи себе втомленим і виснаженим? Або ви просто відчуваєте, що хочете спати весь день? Ось для вас рішення.


Кроки

 1. 1

  Добре спите вночі. Напишіть програму або графік і дотримуйтеся його. Будьте впевнені, що у вас залишиться достатньо часу, щоб все зробити вранці.

 2. 2

  Встановіть більше одного будильника. Встановіть будильник на п`ять хвилин раніше, ніж потрібно встати, так ви можете відчути, що поспали довше, коли насправді це не так. Якщо ви з тих людей, які зволікають, попросіть друга змінити час, щоб годинник поспішали, але не дозволяйте йому говорити на скільки.

 3. 3

  Коли ви чуєте будильник, думайте про всі чудові речі, які ви запланували на день. Якщо ви любите їжу, сплануйте свій сніданок. Якщо подобається одяг - як одягнутися.
 4. 4

  Прокидається! Раз ви встали з ліжка, що не повертайтеся назад. Ви просто змусите себе почувати втомленим і, в кінцевому підсумку, будете киснути будинку.

 5. 5

  Прийміть душ. Якщо у вас є час, розбудіть себе під душем. Це змусить вас відчувати себе свіжим протягом дня і помиєте волосся, поки ви там.

 6. 6

  Добре поснідайте. Залиште достатньо часу для належного сніданку і з`їжте його повністю. Сніданок найважливіший прийом їжі за день, так що насолоджуйтесь ім. 7. 7

  Вийдіть з будинку. Встановіть час виходу і дотримуйтеся його. Прагніть приходити раніше, а не вчасно. Це означає, що у вас буде час виконати інші справи і позбавить вас від біганини.


Поради

 • Переконайтеся, що у вас достатньо часу, щоб виконати всі і більш ніж.
 • Намагайтеся спати якомога більше.
 • Напишіть розпорядок дня і дотримуйтеся його.
 • Прийміть ванну після прогулянки по околицях або парку.

Попередження

 • Ніколи не встановлюйте гучний або дратівливий звук на будильник.