Як зрозуміти, що хлопець фліртує з вами

Іноді буває складно зрозуміти, фліртує чи хлопець. Просто коли ви впевнені, що подобаєтеся хлопцю, він може раптово повести себе прохолодно або послати вам змішані сигнали. Вас може збивати з пантелику те, фліртує з вами хлопець чи ні, тому що хлопці можуть фліртувати, коли поводяться мило, ігнорують вас або навіть ведуть себе трохи гордовито. Тим не менш, існує кілька перевірених ознак того, що хлопець фліртує з вами. Якщо ви хочете дізнатися, що він думає про вас насправді, прочитайте Крок 1, щоб почати.

Кроки

 1. 1

  Придивіться, як він веде себе з іншими жінками. Якщо він фліртує з вами, це, ймовірно, означає, що йому в вас щось подобається. Тим не менш, якщо він фліртує з усіма дівчатами, то він може бути просто людиною, якій подобається фліртувати, який від природи чарівний і харизматичний. Наступного разу, коли ви проводите час разом, і поруч є інші жінки, поспостерігайте, як він говорить і ставиться до них. Якщо він говорить точно так само, як і з вами, то він може і не фліртувати з вами.

 2. 2

  Придивіться, чи є флірт частиною його роботи. Якщо він на роботі і працює офіціантом або барменом, наприклад, то частина його роботи - фліртувати з дамами. Не надавайте великого значення тому, як він ставиться до вас на роботі, і придивіться до того, як він поводиться з вами у вільний час. Так, ви отримаєте краще уявлення про те, що він відчуває до вас. З іншого боку, якщо він в більш професійній обстановці, але може НЕ фліртувати з вами на роботі, якщо ви йому подобаєтеся, тому що він не хоче нажити собі проблем або не йому некомфортно фліртувати в робочий час.

 3. 3

  Придивіться, долає він бар`єр дотиків. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, він буде шукати будь-які побиті причини, щоб доторкнутися до вас, тому що він хоче зблизитися з вами. Він може навіть накрити своєю долонею вашу, передаючи вам олівець, або ж несподівано зіткнутися з вами, покласти руку на спину або просто сісти ще ближче, щоб ваші коліна або ступні стикалися. Якщо здається, що він завжди шукає причини доторкнутися до вас, то він, ймовірно, фліртує з вами.

 4. 4

  Придивіться, сміється він над вашими жартами. Звичайно, ви можете бути наступною Регіна Дубовицька, але є ймовірність, що він думає, що ви смішніше, ніж є насправді, якщо він фліртує з вами. Якщо ви йому подобаєтеся, то він буде сміятися над усім, що ви скажете, навіть якщо ви не намагаєтеся бути смішною. Якщо ви помітите, що він сміється занадто голосно, коли ви жартуєте, або навіть нервово хихикає, коли ви розповідаєте про те, що їли на обід, то, може бути, що він фліртує з вами таким способом. Він, ймовірно, сміється тому, що радий бути поруч з вами.

 5. 5

  Придивіться, позичає він у вас книжки. Якщо хлопець фліртує з вами, то він просто шукає можливості провести час з вами. Якщо він завжди просить взяти у вас книги, фільми або конспект уроку, то є ймовірність, що він просто шукає причини поговорити з вами і доторкнутися до ваших речей, щоб він міг думати про вас ще більше. Це також може виявитися правдою, якщо він веде себе так, ніби розділяє всі ваші інтереси, щоб він міг сподобатися вам!
 6. 6

  Придивіться, чи веде він себе як джентльмен поруч з вами. Хоча деякі хлопці народжені джентльменами, якщо ви подобаєтеся хлопцю, то він захоче відкривати перед вами двері, підсуває стілець і запропонує вам своє пальто, якщо ви змерзли. Якщо ви йдете по вулиці, він може йти збоку, щоб "захищати" вас від руху. Спостерігайте за тим, як він веде себе з іншими девушкамі- якщо він веде себе по-джентельменськи тільки з вами, то він безумовно фліртує з вами.

 7. 7

  Придивіться, дражнить він вас. Подшучіваніе - один з найпоширеніших способів флірту у чоловіків. Якщо він злегка жартує да вашим одягом, над тим, як ви ходите, смієтеся, або ж над усім тим, що він вважає дійсно милим, то він точно фліртує з вами. Якщо ви завжди відчуваєте, що хлопець докучає вам і вказує на всі ваші "недоліки", то він просто фліртує з вами, тому що він звертає увагу на всі деталі вашої поведінки.

 8. 8

  Придивіться, чи бреше він про спільні інтереси. Відмінно, якщо у вас з хлопцем збігаються смаки у музиці, книгах, фільмах або їжі, але є ймовірність, що смаки повинні чимось відрізнятися. Якщо він занадто радіє і з полюванням киває, коли ви згадуєте ваш новий улюблений фільм або групу, то це може бути тому, що він намагається фліртувати з вами і створити загальну зв`язок, щоб сподобатися вам більше. Чи не записуйте це в недоліки-ця нешкідлива брехня - всього лише його спосіб знайти ключ до вашого серця.

 9. 9

  Придивіться, дарує він вам маленькі подарунки. Він може подарувати вам абсолютно нову ручку, тому що ви завжди забуваєте її будинку. Він може подарувати вам бальзам для губ, тому що у вас завжди лущаться губи. Хоча це не те ж саме, що подарувати вам гігантський букет квітів, таким способом хлопець фліртує з вами і показує, що він звертає увагу на те, хто ви, і що вам потрібно. Він проявляє турботу і не хоче злякати вас великим подарунком, якщо він не впевнений, що подобається вам.

 10. 10

  Придивіться, висміює він інших хлопців, з якими ви проводите час. Це класичний спосіб фліртувати з вами і показати вам, що він зацікавлений. Якщо хлопець завжди робить бридкі або просто пишні та смішні коментарі про інші хлопців, яких ви знаєте або з якими проводите час, то є ймовірність, що він ревнує, що ви приділяєте увагу комусь іншому, а не йому. Якщо він говорить щось на кшталт: "Що ти в ньому взагалі знайшла?", То він фліртує з вами. 11. 11

  Придивіться, жартує він про ваших побаченнях з іншими людьми. Якщо він навіть називає інших хлопців вашим хлопцем або дражнить вас тим, що було романтичне побачення, то він точно фліртує з вами. Він обігрує ідею, що ви зустрічаєтеся з кимось іншим, тому що він хоче зустрічатися з вами. Це делікатне (або не такий вже і делікатний) спосіб дати вам знати, що він хоче, щоб ви пішли на побачення з ним.

 12. 12

  Придивіться, червоніє він при вас. Якщо хлопець червоніє, коли ви говорите, то це безперечно ознака того, що ви йому подобаєтеся, і він фліртує з вами. Подивіться на його обличчя в наступний раз, коли йому потрібно буде щось вам сказати, і якщо він стане яскраво-червоним без причини або ж почервоніє після того, як скаже щось хоч трохи приватне вам, то це безперечно ознака того, що ви йому подобаєтеся, і він просто фліртує.

 13. 13

  Придивіться, чи шукає він способи зробити вам комплімент. Він може не говорити: "Ти така сексуальна", але може робити компліменти іншими способами, які видають те, що він фліртує з вами. Якщо він робить компліменти вашим очам, кольором вашого волосся, вашому сміху або якийсь милою межах вашого характеру, то він точно фліртує з вами. Він може навіть трохи піддражнювати під час флірту, наприклад, якщо він скаже: "Це найяскравіший светр, який я коли-небудь бачив", але він все ще фліртує з вами. Більшості хлопців некомфортно робити прямий комплімент дівчині, яка їм подобається, так що вони можуть додати неоднозначність або грубість на всякий випадок.

 14. 14

  Придивіться, чи дивиться він вам в очі. Якщо хлопець фліртує з вами, то він буде дивитися вам в очі в розмові. Якщо ви йому подобаєтеся, він буде занадто відвернений, щоб дивитися кудись ще, перевіряти телефон або шукати поглядом друзів. Його погляд може навіть трохи затриматися на вашому, а потім він почне нервувати і розірве зоровий контакт, може бути навіть і з невеликою посмішкою. Він може також фліртувати з вами, дивлячись на вас з іншого кінця кімнати. Якщо ви зловите його на тому, що він втупився на вас, то це теж може бути його способом флірту.

 15. 15

  Придивіться, повернене чи його тіло до вашого. Вся справа в мові тіла. Якщо він повертає свої плечі, руки і ступні до вас, коли ви говорите, замість того, щоб відвертати своє тіло від вашого, то він намагається зберегти відкриту позу і точно з вами фліртує. Перевірте, чи знаходиться його руки на боках, а не схрещені на грудях, і що його тіло насправді повернуто до вашого. Він буде робити це тому, що ви йому подобаєтеся, і він хоче бути ближче до вам- він може навіть нахилятися до вас час від часу.

 16. 16

  Придивіться, торкається він до свого волосся, коли він з вами. Це ще один ключовий ознака того, що він фліртує з вами. Якщо ви йому подобаєтеся, то він буде переживати про те, як він виглядає, і як ви його сприймаєте, а те, через що хлопець переживає найбільше, - це його волосся. Перевірте, скільки разів він кладе руку на волосся або скільки разів він тре рукою потилицю при наступній зустрічі. Він може просто грати з волоссям, тому що він нервує у вашій присутності, а це ще одна ознака того, що ви йому подобаєтеся і він фліртує.

 17. 17

  Придивіться, чепуриться він при вас. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, то у вашій присутності він захоче виглядати найкращим чином. Він хоче, щоб ви бачили його в його кращій формі, так що він зробить що завгодно, щоб його тіло виглядало максимально привабливо. Наступного разу, коли ви поруч, придивіться, доглядає він за своєю зовнішністю, так як це може бути серйозною ознакою флірту.

 18. 18

  Придивіться, чи говорить він з вами з відкритим обличчям. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, то його брови будуть трохи підняті, ніздрі будуть трохи роздуватися, а губи трохи відкриті. Це біологія. Якщо ви йому подобаєтеся, то його обличчя буде насторожі, і ви зможете побачити, фліртує він з вами, просто по виразу його обличчя. Чи не вдивляється в його ніздрі і не дивіться на брови, тим не менш, інакше він злякається.

 19. 19

  Прислухайтеся, чи говорить він низьким голосом. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, то він буде трохи знижувати голос, як ознака того, що він зацікавлений. Наступного разу, коли ви будете говорити з ним, прислухайтеся, знизив він трохи голос в порівнянні з тим, як він зазвичай говорить з друзями, вчителями або іншими дівчатами. Це може бути ознакою того, що ви йому дійсно подобаєтеся, і він фліртує з вами.

 20. 20

  Придивіться, довіряється він вам. Якщо хлопець довіряє вам особисту інформацію, то він безумовно фліртує з вами. Якщо він розповідає вам щось особисте про сім`ю, вихованців, друзях або його відносинах з батьками, то він точно фліртує з вами. Його метод флірту - відкритися вам і показати, що він може бути глибше, ніж ви думаєте. Якщо він розповідає вам те, що не розповідає всім, то він точно фліртує з вами.