Як зрозуміти, що ви йому подобаєтеся

Редагувати користувачем Wika, Maluniu, Okiseliova і ще одним іншим

У вашому житті є хлопець, який вам подобається, це може бути як хлопець, з яким ви недавно познайомилися, так і старий друг, на якого ви поглянули по-новому. Хто б це не був, ви вмираєте від цікавості від запитання: ви просто приятелі, або він випробує до вас щось більше. Якщо ви хочете дізнатися, чи подобаєтеся ви хлопцю, ви повинні звернути увагу на те, що він говорить і що він робить, коли ви знаходитесь поруч. Якщо ви дійсно хочете знати, що він відчуває до вас, просто слідуйте за нашими підказками.
Метод 1 з 3: Проаналізуйте, як він розмовляє

 1. 1

  Зверніть увагу, як він говорить з вами. Те, як він говорить з вами, може сказати багато чого про його справжні почуття. Наступного разу, коли ви будете спілкуватися з ним, зверніть увагу на його тон і на те, скільки він уваги приділяє вам, коли він говорить. Ось кілька способів побачити, чи подобаєтеся в йому, на підставі того, як ви говорите один з одним:
  • Зверніть увагу, чи дивиться він вам в очі. Повністю він поглинений вами або дивиться по сторонах у пошуках чогось більш цікавого, чим можна зайнятися. Або він іноді відводить очі вбік, але посміхається, тому що соромиться, коли він поруч з вами?
  • Подивіться, чи уважно він звертається з вами. Або він перевіряє свій телефон або говорить з іншими людьми? Якщо так, то він, скоріше всього, не намагається вразити вас. Але якщо він говорить з вами, як ніби ви єдина людина в світі, тоді він сильно зацікавився вами.
  • Подивіться, чи намагається він вразити вас. Розповідає він історії, в яких він виглядає більш мужнім, дотепним або авантюрним, ніж є насправді? Якщо так, то, можливо, він хоче привернути вашу увагу.
  • Подивіться, чи говорить він тихіше, коли ви поруч, можливо, він хоче, щоб ви нахилилися до нього і стали ближче.

 2. 2

  Зверніть увагу на те, про що він говорить. Якщо для цього хлопця ви просто друг, то він буде говорити з вами по-іншому, ніж якщо б він хотів справити на вас враження і змусити зрозуміти, що ви більше, ніж друзі. Ви так само повинні звернути увагу не тільки на те, як він каже, а й на те, про що він говорить.
  • Зверніть увагу, як він розповідає особисту інформацію. Якщо він відкритий з вами і розповідає про неприємності з друзями або родиною, то це означає, що він цінує вашу увагу, і ви йому подобаєтеся. Але якщо він розповідає вам про нову дівчину, яка йому сподобалася, тоді, скоріше всього, у вас проблеми.
  • Зверніть увагу, згадує він своє дитинство. Це досить особистий момент для більшості хлопців, якщо він відкривається вам, то це точно означає, що він намагається стати ближче з вами.
  • Зверніть увагу, чи робить він вам компліменти. Якщо він говорить вам, що ви добре виглядаєте, або ще якимось чином дає вам зрозуміти, що ви цікава і дотепна, тоді, можливо, він захопився вами.
  • Зверніть увагу, подразнівает він вас. Якщо йому досить зручно поруч з вами, щоб подразнівать вас, тоді ви, можливо, подобаєтеся йому.
  • Зверніть увагу, намагається він бути більш витонченим з вами. Якщо ви помічали його за відрижкою, або він грубо виражається у присутності своїх друзів, але при вас він ніколи так не робить, а навпаки, говорить ввічливо з вами, це означає, що він намагається справити на вас враження.

 3. 3

  Зверніть увагу, як він говорить з іншими дівчатами. Якщо він вам розповідає про інших дівчат, це може бути за однією з двох причин. Або ви подобаєтеся йому, і він хоче, щоб ви пильнували, чи він просто бачить у вас друга і хоче вашої поради. Ось як можна з`ясувати, що означає, коли він говорить про інших дівчат:
  • Якщо він завжди скаржиться на жінок, з якими він ходить на побачення, або говорить «Жодна з них не та, що я шукаю», можливо, він натякає, що ви та сама єдина.
  • Якщо він завжди запитує романтичного ради, що не важливо, з ким він зустрічається, можливо, він просто бачить у вам одного. Якщо він говорить, що ви даєте самі краще поради, можливо, ви для нього більше, ніж друг.
  • Якщо він часто говорить про свої перемоги, але не просить поради, можливо, він просто хвалиться, щоб підкорити вас. Але будете обережні, ви ж не хочете закінчити ваші відносини ще одним номером в його записній книжці.
  • Якщо він порівнював дівчину з вами, не на її користь зі словами «Вона - кльова, але навіть близько не така смішна як ти», тоді він натякає вам, що краще б пішов на побачення з вами.

Метод 2 з 3: Подумайте над тим, що він робить

 1. 1

  Зверніть увагу на мову його тіла. Мова тіла може дуже сильно показати, чи хоче він бути ближче до вас чи просто бачить у вас приятеля. Якщо він обіймає вас, вам потрібно зрозуміти, він це робить тому, що ви йому подобаєтеся, або це просто дружній жест. Ось кілька способів зрозуміти, чи говорить язик його його тіла, що ви для нього більше, ніж друг:
  • Зверніть увагу, як він сидить поруч з вами. Він завжди намагається присунутися ближче, поки ваші коліна не стикнуться, або він сидить далеко від вас?
  • Спробуйте побачити, чи можете ви його зловити на тому, що він поглядає у вашу сторону. Можливо, ви зловили його погляд, і він навіть почервонів і відвів очі, бо зрозумів, що його зловили!
  • Придивіться, чи шукає він приводи, щоб доторкнутися до вас. Він часто наштовхується на вас, коли ви по-дружньому граєте у волейбол або футбол?
  • Придивіться, звернуто чи його тіло безпосередньо в вашу сторону, коли він розмовляє. Розгорнуто чи його тіло в вашу сторону, і його рухи руками направлені у вашу сторону? Якщо так, то він хоче віддати вам всю свою увагу.
  • Подивіться, як він торкається до інших дівчат. Він обіймає кожну дівчину або тільки вас?
  • Подивіться, погладжує він вашу руку, навіть коли жартує. Це дуже інтимний жест, і він може показати, що ви дійсно подобаєтеся йому.

 2. 2

  Зверніть увагу на речі, які він робить для вас. Він може бути просто хорошим другом, або всі ці ласку, що він вам робить, значать щось більше? Зверніть увагу на всі речі, які він вам робив, і подумайте, що вони для вас означають. Ось що можна сказати:
  • Зверніть увагу, чи буває він турботливим. Він приносить вам каву, коли ви дуже зосереджені на навчанні, або купує квитки в кіно, хоча ви тільки натякнули, що хочете туди піти. Якщо так, він, можливо, прислухається до кожного вашому слову і просто хоче зробити ваш щасливою.
  • Подивіться, чи робить він приємне всім. Може, він просто «Містер Хороший Хлопець», і йому подобається підвозити на машині і купувати обіди всім у місті, або він робить це для тільки вас? Запам`ятайте, якщо ви йому подобаєтеся, він буде відноситься до вас по-іншому, ніж до інших.
  • Якщо він допомагає вам з домашньою роботою, такий як прання, наприклад, тоді він точно хоче бути вашим бойфрендом.
  • Якщо він пропонує допомогти з вашою машиною, він не просто хоче бути доброзичливим, він хоче вразити вас своєю мужністю.

 3. 3

  Подивіться, як він веде себе з іншими дівчатами. Потрібно перевірити, як він ставиться до них, як він говорить з ними, ставиться він до них так само, як і до вас, або думає, що ви особлива для нього. Ви не повинні пильно розглядати або прислухатися, щоб зрозуміти, як він ставиться до інших дівчат, а як він ставиться до вас.
  • Зверніть увагу, чи часто він фліртує. Він фліртує з кожною дівчиною в приміщенні або тільки з вами? Пам`ятайте, ви можете йому подобатися, навіть якщо він фліртує з іншими дівчатами, але мало шансів, що він вас виділяє.
  • Ви можете подивитися на протилежні знаки. Він фліртує з кожною дівчиною, крім вас? Тоді, можливо, він не фліртує з вами, тому що ви єдина, яка йому подобається. Можливо, він поважає вас занадто сильно, щоб піддражнювати вас або фліртувати з вами, як він робить з іншими дівчатами.
  • Він виглядає збентеженим або він соромиться, коли спілкується з новою дівчиною перед вами? Якщо так, то, можливо, він не хоче щоб ви знали, як розгортаються його відносини, тому що краще б був з вами.
  • Перевірте, чи знають інші дівчата, з якими він дружить, про вас. Якщо він з іншою дівчиною, і вона говорить вам: «О, я чула про вас», тоді дівчина, можливо, ревнує, бо ви важливі для цього хлопця.

 4. 4

  Він завжди намагається поспілкуватися з вами. Якщо ви йому подобаєтеся, тоді він хоче бути поряд з вами, як можна більше. Він може робити це очевидно або не очевидно. Ось кілька ознак того, що він хоче бути поруч з вами, тому що він бачить вас більше ніж одного:
  • Він веде себе, як ніби, ви єдина людина в кімнаті, коли ви спілкуєтеся у великій компанії. Якщо ви на вечірці, концерті або барі і ви зрозуміли, що проговорили з ним весь вечір, тоді він точно хоче бути ближче до вас.


  • Якщо у вас є спільні лекції, і він завжди намагається сісти поруч з вами або зайняти вам місце, то, можливо, він хоче перевести відносини на новий рівень.
  • Зверніть увагу, якщо іноді він випадково стикається з вами в кафе або барі. Якщо він завжди поруч вами, то, можливо, він просто переслідує вас, але якщо ви випадково з ним стикаєтеся на одній території, то, можливо, що він просто сподівається зустріти вас.

 5. 5

  Проаналізуєте те, як ви гуляєте. Звернувши увагу на те, як часто ви гуляєте і де, це може дати вам велике розуміння, чи бачить він вас як друга або він хоче, щоб ваші зустрічі виглядали більше як побачення. Ось кілька пунктів до розгляду:
  • Зверніть увагу, де ви зустрічаєтеся. Зустрічаєтеся ви в романтичних місцях, таких як парки, винні бари або місця, де ви бачите парочки, що прийшли на побачення. Тоді він, можливо, хоче теж і від вас.
  • Зверніть увагу, хто вас оточує, коли ви гуляєте, якщо ви завжди наодинці, це може означати, що він симпатизує вам. Але якщо він завжди запрошує десяток своїх кращих друзів, то він просто бачить у вас одного.
  • Зверніть увагу, коли ви зустрічаєтеся. Якщо ви бачите його тільки раз на місяць, тоді, може, він і не намагається провести з вами більше часу. Але якщо ви відчуваєте, що і дня не проходить, щоб ви його побачили, тоді, та, швидше за все, ви йому подобаєтеся.
  • Зверніть увагу, що ви робите, коли спілкуєтеся разом. Походи на каву або обіди більше значать, що ви просто друзі, але походи на вечері або вечірні сеанси в кіно вже більше, ніж просто дружні заходи.

 6. 6

  Подивіться, фліртує він з вами. Це може тільки здаватися очевидним, але іноді зрозумілий, ь що хтось фліртує, важче, ніж ви думаєте. У кожного хлопця є свій власний стиль флірту і є безліч способів пофліртувати з вами і показати вам, що ви йому подобаєтеся. Ось кілька ознак, що він фліртує:
  • Якщо він весь час намагається розсмішити вас, навіть якщо він просто малює каракулі на полях зошита під час лекції, то він точно намагається пофліртувати з вами.
  • Коли він ставить безліч смайликів в смс повідомленні, то він фліртує з вами.
  • Коли він жартома бореться з вами або акуратно пхає, він фліртує з вами.
  • Якщо він любить тягнуть вас під воду, коли ви басейні, то він точно фліртує з вами.
  • Він часто намагається розсмішити вас, тоді він точно фліртує. Якщо він червоніє, коли ви обидва смієтеся, тоді він точно намагається пофліртувати.

Метод 3 з 3: Запитайте ще думок

 1. 1

  Запитайте ваших друзів, що вони думають. Якщо у вас є близькі друзі, які тусуються з вами, тоді ви можете запитати, чи думають вони, що ви йому подобаєтеся. Можливо, стріла Купідона вас засліпила, і ви не можете побачити ситуацію ясно, але один з друзів може побачити її з боку.
  • Запитайте подругу, якій ви довіряєте, і яка часто вас бачить разом, у неї має бути думка.
  • Попросіть друга вивчити вас з боку, коли ви разом, і висловити свою думку.
  • Виберіть друга, чия думка ви цінуєте. Виберете когось, хто добре розбирається у відносинах, щоб отримати кращий відповідь.
  • Попросіть друзів бути правдивими. Якщо вони дійсно думають, що ви йому не подобаєтеся, або, більш того, вони знають, що йому подобається хтось інший, вам краще знати правду.

 2. 2

  Якщо ви досить сміливі, то запитайте його друзів. Але це - дуже небезпечний хід. Рідкісні хлопець не порушить «кодекс братана» і не побіжить доповідати питання вашої симпатії. Але якщо ви не знаєте, кого ще запитати, чи якщо ви дійсно довіряєте одному з його друзів, при нагоді запитайте про почуття вашої симпатії до вас.
  • Хоча це і ризикований крок, але у його друга буде більш точну відповідь, ніж у ваших друзів, адже він отримує інформацію безпосередньо від цього хлопця.
  • Якщо ви запитаєте його друзів, це може бути хитрим способом, щоб дати йому дізнатися про ваші почуття. Якщо ви занадто боїтеся сказати самі, то ця інформацію прийде до нього негайно, якщо ви повідомите її не тій людині.

 3. 3

  Запитайте його самі. Коли ви відчуєте себе остаточно впевненою в тому, що ви подобаєтеся цьому хлопцю, просто розкажіть йому, як ви себе почуваєте, і запитайте, чи відчуває він те саме. Він може просто дуже соромитися і відчути полегшення від того, що ви взяли ініціативу в свої руки. Ось як можна запитати, чи подобаєтеся ви йому:
  • Знайдіть час, коли ви наодинці. Будьте впевнені, що ви не говорите з ним, коли поруч друзі дивляться через плече.
  • Будьте чесні і відкриті. Просто скажіть, що він вам дуже подобається, і хочете знати, чи відчуваєте ви те ж. До того, як він відповість, скажіть йому, що це не проблема, якщо ви йому не подобаєтеся.
  • Вам слід це зробити, якщо ви точно впевнені, що він вам подобається. Якщо він теж показує, що ви йому подобаєтеся, наберіться сміливості і запитайте його. Якщо він не подає знаків, що ви йому подобаєтеся, то, можливо, варто почекати і подивитися, що буде відбуватися.

Поради

 • Посміхаєтеся йому і будьте доброзичливою.
 • Не здавайтеся занадто легко. Хлопці люблять складності.
 • Спробуйте його насмішити. Хлопці це люблять!
 • Піддражнила його, але посміхайтеся, як звичайно.
 • Завжди будьте доброзичливою і на його боці. Це спосіб показати йому, що ви про нього дбаєте.
 • Затейте жартівливу бійку (бійку) з ним. Хлопцям це подобається.
 • Не надто дратуйте його або дійте на нерви, він може вирішити, що ви - просто дратівливий людина.
 • Не кажіть про особисті речі, якщо вони його засмучують.
 • Не намагайтеся насильно закохати його. Це не завжди спрацьовує. А ось ревнощі іноді допомагає.