Як сподобатися хлопцю, якому ви байдужі

Отже, ви вже познайомилися з хорошим хлопцем, і ви хочете, щоб він закохався в вас так само сильно, як ви закохалися в нього. Ось поради, які допоможуть вам сподобатися хлопцю!


Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся, чим він захоплюється. Хлопцям подобаються дівчата, які займаються тим же, чим і вони, будь то спорт, мистецтво чи музичні інструменти. (Ви не повинні робити все, що йому подобається, але це допоможе вам частіше з ним бачитися і познайомитися з ним ближче.)

 2. 2

  Ведіть себе спокійно поруч з ним. Не уникайте його при зустрічі - просто ведіть себе ненав`язливо, як ніби ви знаходитесь поруч з хорошим другом.

 3. 3

  Будьте смішними! Немає нічого краще, ніж гарне почуття гумору! Хлопці люблять дівчат, які вміють їх розсмішити.

 4. 4

  Якщо ви випадково зустрінетеся поглядами, подаруйте йому свою теплу усмішку, а потім відведіть погляд. Це змусить вас здаватися загадковою.
 5. 5

  Отримуйте гарні оцінки. Це дуже важливо, освіта багато що говорить про людину. Усі люблять інтелігентних людей! Завжди приділяйте достатньо часу вашої навчанні в школі і підготовці до тестів.

 6. 6

  Дізнайтеся його по-справжньому. Хто знає, може бути, у вас набагато більше спільного, ніж ви думаєте! Хлопцям подобаються дівчата, з якими у них багато спільного.

 7. 7

  Слідкуйте за своїм здоров`ям! Правильне харчування - це дуже важливо для вашого тіла! Здорове харчування дає вам більше енергії і добре впливає на вашу шкіру, волосся і стан всього вашого тіла!


Поради • Просто будьте собою, знайомлячись з хлопцем. Не ведіть себе дивно і не ходіть за ним по п`ятах, щоб просто сказати, що ви хочете бути друзями. Нехай все йде своєю чергою.

Попередження

 • Не турбуйтеся, якщо він в вас не закохається. Всі хлопці різні.
 • Будь ласка, ні за яких обставин не міняв заради хлопця.

Що вам знадобиться

 • Терпіння
 • Гарне почуття гумору
 • Впевненість у собі
 • Хороший хлопець