Як добре виглядати в середній школі

Шкільна форма, норми, правила і вчителі - все це може вносити корективи в ваш стиль. З цієї статті ви дізнаєтеся, як обійти всі правила і закони і добре виглядати в школі.

Кроки

 1. 1

  Не міняйте себе занадто швидко. Робіть це поступово, інакше своїми діями ви будете дратувати вчителів та друзів.

 2. 2

  Готуйтеся заздалегідь. Поголіть (або використовуйте віск, якщо ви віддаєте перевагу цей спосіб) ноги і пахви (тільки не руки). Розчісуйте волосся, щоб не було заплутаних вузлів, ви можете заплести косу на ніч, і на ранок у вас будуть хвилясте волосся.

 3. 3

  Використовуйте засоби для догляду за волоссям. Кондиціонер або спрей для волосся можуть допомогти вам створити неповторний стиль.

 4. 4

  Починайте ранок з душа. Прийнявши душ, ви будете почувати себе бадьоро.

 5. 5

  Підготуйте пухнасте, тепле рушник або халат, щоб накинути на себе після душу.

 6. 6

  Підберіть одяг, переконайтеся, що ви носите симпатичну і зручний одяг. Одягайтеся по погоді. Якщо погода змінюється протягом дня, візьміть з собою жакет, який зігріє вас в холодну погоду. Якщо вам буде жарко, ви зможете його зняти. Слухайте музику, поки ви збираєтеся. Веселі пісні підійдуть для пробудження вранці, однак, якщо ви любите спокійну музику, ви можете включити те, що вам подобається.
 7. 7

  Прикраси. Якщо правила школи дозволяють носити коштовності, ви можете робити це! Тримайтеся подалі від яскравих кольорів. Якщо ваша шкіра світла, віддайте перевагу срібним ізделіям- якщо у вас темна шкіра, зробіть вибір на користь золота. Ювелірні вироби можуть прикрасити вас! Кільця, браслети, і намиста - гарні прикраси, але не варто надягати все відразу.
  • Ви можете надіти два простих срібних браслети і тонку срібний ланцюжок з маленьким кулоном. Підбирайте прикраси одного стилю.

 8. 8

  Робіть макіяж. Однак прагнете до природності. Особливо це важливо в літній час. Використовуйте консилер, трохи рум`ян, і бальзам або блиск для губ. Ви можете також використовувати олівець для очей, щоб зробити акцент на очах, проте малюйте стрілки не занадто товсто. Також використовуйте туш для вій для цієї мети.

 9. 9

  Слідкуйте за запахом тіла. Завжди використовуйте дезодорант або спрей для тіла. Будьте обережні, коли користуєтеся цими коштами. Не перестарайтеся.

 10. 10

  Переконайтеся, що ваші зуби і дихання чисті і свіжі. Якщо ви носите брикети, стежте за їх чистотою.

Поради • Будьте самим собою!
 • Літо - це час плавання, обов`язково приймайте душ після купання у водоймах!
 • Не робіть макіяж, коли ви вдома. Дайте вашому обличчю можливість дихати.
 • Після того, як ви прийняли душ, сполосніть холодною водою. Це може бути неприємно, але це дійсно освіжає!
 • Завжди пам`ятайте, що найкращий аксесуар: посмішка!
 • Ніколи не бійтеся виділитися!
 • Візьміть маленьке дзеркало і блиск для губ в школу!
 • Використовуйте фруктовий лосьйон для тіла.
 • Бігуді і прасування можна використовувати для того, щоб створити новий образ.
 • Літню засмагу завжди виглядає красиво, але в цілях безпеки і щоб уникнути раку шкіри, використовуйте лосьйон для засмаги!
 • Вставайте трохи раніше, щоб встигнути все підготувати.