Як ускользуть вночі з дому, щоб піти на вечірку

Ця стаття призначена для підлітків, які хочуть піти на вечірку, але не можуть. Якщо десь буде цікава вечірка, але ваші батьки не збираються вас пускати, завжди є варіант втекти з дому і все одно піти. Наша стаття вам у цьому допоможе.

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся всі подробиці про вечірку: Коли вона починається? Де? Як ви туди доберетеся? Чи буде там алкоголь? Це вечірка на всю ніч або через певний час вам потрібно буде піти? Чи є хоч невелика ймовірність того, що там з`явиться поліція? Чи йдуть ваші друзі? Як? Їх батьки не проти? Всі ці речі дуже важливо знати, перш ніж ви просто улізнет з дому, тому що немає нічого гіршого, ніж опинитися серед ночі на вулиці, коли нікуди піти.

 2. 2

  Організуйте, як ви туди доберетеся. Йти чи сідати на автобус пізно вночі, особливо поодинці, може бути небезпечно, тому краще попросити друга, якому ви довіряєте, вас підвезти, чи чиїхось батьків. Тим не менше, якщо ви намагаєтеся непомітно піти з дому і вам потрібно дочекатися, поки ваші батьки заснуть, можливо, ви допізна не зможете потрапити на вечірку і важче буде знайти собі того, хто вас підвезе. Таксі - це добре, але вони можуть дорого обходитися і для підлітка небезпечно намагатися самотужки зловити таксі вночі. Завжди намагайтеся йти туди з іншими людьми.

 3. 3

  Якщо ви домовилися, що за вами заїде друг, заздалегідь визначитеся з місцем, де він вас подберет- звичайно це - на розі вашої вулиці або трохи нижче по вулиці, на якій ви живете. Ще заздалегідь попередьте їх, щоб не включали голосно музику, коли будуть на вашій вулиці, просто про всяк випадок.

 4. 4

  За кілька днів до вечірки вирішите питання зі своїм нарядом, зачіскою, алкоголем, сигаретами і всім іншим, що вам може знадобитися. Так в сам день вечірки ви не будете надто стурбовані своїми справами, і батьки нічого не запідозрять.

 5. 5

  Ще одна непогана ідея - тримати зайву піжаму зовні в водонепроникною сумці. Сховайте її в гаражі, кущах, під підлогу до ночі вечірки.
 6. 6

  За пару днів перевірте вікна, ворота та двері вашого будинку. Сплануйте, як ви виберетеся з дому і повернетеся назад. Зробіть все, що можна, щоб полегшити свій шлях на свободу і назад. Наприклад, якщо ви збираєтеся вислизнути через вікно, перевірте, як воно відкривається, чи немає чого під ним, чи не занадто там шумно і так далі.
  • Для повернення назад вам може знадобитися пляшечка із засобом для зняття макіяжу - сховайте її десь на початку будинку, щоб зняти макіяж перед тим, як проходити через кімнату батьків. Це на той випадок, якщо вони, наприклад, прокинуться і побачать вас.

 7. 7

  Після обіду або ввечері, коли буде вечірка, ведіть себе трохи стомлено. Може, це допоможе обдурити ваших батьків.

 8. 8

  Прийміть душ, повечеряйте і переодягніться в одяг для сну, випийте трохи води і просто ведіть себе природно. Перевірте, в силі чи ваші плани-переконайтеся, що вас підвезуть, з`ясуйте подробиці і так далі (наприклад, напишіть повідомлення, що ви їдете).

 9. 9

  Відпочивайте вдома, поки не настане час йти спати. Подивіться фільми або щось ще, щоб підняти собі настрій для вечірки, не роблячи цього занадто явно. 10. 10

  Коли приходить час лягати спати, поводьтеся стомлено. Побажайте спокійної ночі своїм батькам. Ведіть себе нормально і правдоподібно. Ідіть спати як завжди і вимкніть світло.

 11. 11

  Уже в ліжку почекайте, поки батьки ляжуть спати. Може, вам захочеться послухати музику або почитати книгу, щоб убити час, але спробуйте якомога менше використовувати світло.

 12. 12

  Якщо ваші батьки зазвичай заходять до вас, перш ніж лягти спати, вдаючи, що спите. Якщо ж ні, то вам пощастило і ви можете почати готуватися раніше.

 13. 13

  Почекайте півгодини, щоб батьки точно заснули. А можете і не чекати - все залежить від того, наскільки ви безстрашні!

 14. 14

  Спочатку зробіть макіяж та зачіску. Так, якщо ваші батьки зайдуть, поки ви готуєтеся, і побачать вас в піжамі і з макіяжем, можете просто сказати, що не могли заснути, тому вирішили трохи попрактикуватися в техніках накладання косметики або щось в цьому роді.

 15. 15

  Швидко й безшумно одягніться, намагаючись якомога менше включати світло.

 16. 16

  Несіть взуття в руках, а самі надіньте шкарпетки, щоб виробляти менше шуму.

 17. 17

  Не забувайте підтримувати зв`язок з друзями - скажіть їм, що вже виходите, щоб бути на одній хвилі.

 18. 18

  Крадькома вискользніте з дому. Постарайтеся поводитися якомога тихіше.

Попередження

 • Повертайтеся до того, як прокинуться ваші батьки, інакше ви потрапите в неприємності.