Як бути панком в школі, де обов'язкове уніформ

Є діти, які хотіли б бути панками скрізь, весь час! На жаль, іноді вони не можуть бути ними в школі, тому що повинні носити уніформу. Хоча ви не можете боротися проти шкільного статуту і спалити всі форми в печі, ви можете витримувати панковский вид ставлення, потрібно лише докласти трохи додаткових зусиль з вашого боку.

Кроки

 1. 1

  Підготуйте вашу куртку. Якщо у вас не буде проблем в школі, коли ви будете ходити в худі / куртці, прикрасьте її декількома нашивками з музичними групами, кнопками, гвоздиками або шипами, і спробуйте намалювати кілька логотипів груп на ній, або намалюйте девізи / логотипи поверх усієї куртки.

 2. 2

  Прикрасьте свою шкільну сумку. Купуйте сумку або чорний / темно-синій рюкзак і додайте шпильки / значки з улюбленими групами, девізами і символами (будь бунтарські символи підійдуть, але деякі символи можуть викликати більше образ, ніж ви розраховували, наприклад, символи нацистів чи переваги білої раси) на нього . Ви навіть можете додати клейку стрічку на сумку. Ви також можете намалювати / пришити речі на нього, щоб додати деяку оригінальність. Використовуйте маркер або ручку-коректор, щоб нашкрябати щось своє власне. Ви навіть можете зшити свою власну сумку.

 3. 3

  Залишайтеся унікальним. Все, що позначено дрес-кодом, не носіть. Наприклад, якщо все, що ви повинні носити, це формений сорочка, то не носіть брюки кольору хакі. Замість цього носите рокерських ремені (піраміди, кулі, з шипами) з хорошими пряжками поверх джинсів або чорних брюк.

 4. 4

  Пофарбуйте нігті.Сміливі кольори, такі як чорний, синій або червоний, або навіть змішуйте і поєднуйте їх. Засукаєте рукава. Як заключний штрих, носіть шкіряну куртку або темну толстовку.

 5. 5

  Чіпляйте шпильки на все. Помістіть їх на свій капелюх, джинси, сорочку, сумку ... все.

 6. 6

  Слідкуйте за вашими волоссям. Постарайтеся залишатися в рамках правил, але залишайтеся унікальним. Спробуйте безладну зачіску, або зачіску з «шпильками», або, можливо, підроблений ірокез. Випробуйте свої кордони.  • Якщо у вашій школі є свої правила і ви не можете пофарбувати волосся в божевільні кольору, просто пофарбуйте самі кінці, так щоб ви могли легко відрізати їх, якщо у вас будуть проблеми в школі. Також можна спробувати тимчасову фарбу - це також допомагає, якщо ви експериментуєте.

 7. 7

  Краватки. Якщо ви повинні носити краватку, залиште верхній гудзик не застебнутим, і нехай краватку звисає недбало. Засукаєте рукава, якщо ви повинні носити сорочку. Крім того, якщо школа не вимагає носити конкретний краватку, йдіть в найближчий благодійний магазин і виберіть самі потворні або найбільш сатиричні краватки, які ви зможете знайти. Крім того, якщо ви хочете бути екстремалами, порвіть свою краватку, витягніть пасма, просто знищіть його. Може бути, навіть додайте кілька символів анархії.

 8. 8

  Прокачивайте ваші шкарпетки. Висока коліно, рожевий, зелений, Hello Kitty, що завгодно! Носіть їх. Чи не заправляйте їх під штани! Також спробуйте зробити свої черевики панковскими. Малюйте, пишіть, фарбуйте і фарбуйте їх в інший колір!

 9. 9

  Шкільні символи. Деякі школи наносять вишивки на джемпери, сорочки або капелюхи. Якщо ви добре шиєте або вишиваєте, спробуйте змінити символ так, щоб він говорив щось зовсім інше. Як правило, ці зміни важко помітити, але якщо люди побачать їх, результати будуть разючими! Не заходьте занадто далеко у створенні занадто непристойних повідомлень, але все це результати експериментів. Якщо ви не дуже добре вишиваєте, використовуйте стійкий маркер або трохи акрилової фарби.

 10. 10

  Сувора школа? У деяких школах неймовірно суворий дрес-код, ми знаємо. Так що дивіться на правила і інтерпретуйте їх. Купіть собі трохи чорного білизни, якщо ваша школа каже, що ви повинні носити чорні туфлі. Дозволені тільки шкільні кольору і / або чорно-білий для аксесуарів (як шпильки волосся і пов`язки?) ... Зробіть свій власний, переважно з великим символом анархії на ньому. Просто інтерпретуйте правила.


Поради

 • Панк - це не тільки одяг, але музика і ставлення. Якщо ви коли-небудь відчуєте, що на вас тиснуть, згадайте про ваших цінностях, і ви будете почувати себе чудово.
 • Не бійтеся виражати себе!


 • Використовуйте нашивки з магазинів тканин, які можна приклеїти за допомогою гарячої праски, їх можна прикріпити на брюки, спідниці, сорочки і т.д.
 • Додайте класні браслети, намиста і т.д.
 • Уникайте пряжок в стилі кантрі. Ніщо не вбиває панковский наряд більше, ніж пряжки ременя Budweiser.
 • Якщо ваша школа вимагає, щоб ви надягали краватку на масових святах, обов`язково носите вузький ретро-краватка, а не звичайний.
 • Якщо ваша школа забороняє фарбувати волосся в неприродні кольори, то просто пофарбуйте кінчики так, щоб якщо у вас будуть проблеми з кольором, то ви зможете просто обрізати їх.
 • Один із способів обійти шкільні кольору - проливати на себе матеріали, такі, як полуничне молоко. Мало того, що ваша біла сорочка буде вся в рожевому, але і якщо адміністрація буде що-небудь говорити про це, ви можете просто сказати їм, щоб вони понюхали.

Попередження

 • Якщо у вас є запасна уніформа, бережіть її. Ви ніколи не знаєте, коли ви будете покарані за вашу «невідповідну» одяг! Можливо, вам доведеться купувати нову, так що бережіть запасну.
 • Існує тонка грань між хай-стріт панками і емо. Чи не перетинайте її. Якщо ви виявили, що вас називають емо, купіть трохи яскравого одягу. Рожевий, жовтий і всі неонове в будь-якому випадку підходить краще, ніж чорне, бо він набагато більш руйнівний.
 • Якщо ви носите рукавички без пальців до школи, вам доведеться їх зняти під час обіду. Люди в кафетерії кажуть, що це "негігієнічно", якщо ви не зробите цього, ви не зможете поїсти.
 • Якщо у вашій школі введена форма, бо це приватна школа, інші панки можуть розуміти це як вашу провину. Це не ваш вибір, носити чи уніформу або піти в цю школу, чи не так?
 • Деякі діти будуть намагатися залучити вас до наркотиків / нічним обставинам, тому слід уникати їх. Ви все ще в школі, і ці спогади будуть впливати на вас пізніше.
 • У вас можуть виникнути проблеми через недотримання шкільних правил, але це ризик, який ви повинні бути готові прийняти.