Як бути дівчиною-гангстером

Вам потрібен образ дівчини-гангстера для костюмованої вечірки, або ви вирішили приміряти на себе цей стиль в повсякденному житті? Дана стаття допоможе вам у цьому.
Метод 1 з 3: Дівчина гангстера в стилі 20х років (костюм)

 1. 1

  Одягайтеся відповідно тому часу. Більшість гангстерських костюмів засноване на стилі, популярному в 1920-30-х роках. Модним одягом для дівчат в той час були вільні сукні з заниженою або взагалі відсутньою талією. Плаття-флаппер (плаття-хлопавка) з великою кількістю бахроми так само було популярно. У моді були як нейтральні кольори, так і червоний, кораловий, нефритовий, жовтий і темно-блакитний кольори. Щось підходяще можна пошукати в торгових центрах або в секонд-хенді.

 2. 2

  Зробіть макіяж та зачіску в стилі ретро. Макіяж придбав загальну популярність в 1920х роках: жінки почали використовувати помаду темно-червоного кольору, фарбувати очі в стилі смокі айс. Для довгого волосся можна спробувати зробити хвилясту зачіску в стилі 20-30-х, для короткого волосся - пряме волосся із закрученими кінчиками.

 3. 3

  Підберіть аксесуари в стилі декаданс. Завершити образ слід ажурними панчохами і червоної або чорної взуттям на підборах, і додати відповідні той час аксесуари. Надіньте довге намисто з перлів, пов`язане в вузол приблизно посередині, або вузький, в азіатському стилі, Каффа. Приміряйте також блискучий обруч на чоло або декорований гребінь. Для повної відповідності образу надягніть боа з пір`я, і набедренную кобуру з невеликим іграшковим пістолетом.

Метод 2 з 3: Дівчина-гангстер в стилі 20-х (костюм)

 1. 1

  Слід адаптувати чоловічі костюми того часу. Зробіть жіночий варіант костюма гангстера 1920-х років. Почати варто з класики - двобортного смугастого костюма. Додайте чорне взуття, елегантний краватку і капелюх-Федору.

 2. 2

  Зробіть ефектний макіяж та зачіску. Відмінно підійде соковита червона помада і макіяж смокі айс в стилі жінок епохи джазу. Крім того, зберіть волосся в тугий пучок (щоб підкреслити капелюх), або розпустіть пишні локони.

 3. 3

  Додайте аксесуари. Якщо у вашому костюмі є нагрудну кишеню, помістіть туди строкатий носовичок. Яскрава квітка в лацкані піджака зробить ваш наряд більш жіночним. Якщо ви плануєте знімати піджак, слід надіти пару вузеньких підтяжок поверх блузки.

Метод 3 з 3: Образ сучасної дівчини-гангстера

 1. 1

  Правильна кольорова палітра. Більшість сучасних банд (наприклад байкери) мають власні кольори і стиль, в який одягаються її члени. Переконайтеся, що ваша одяг не має на увазі симпатію до конкуруючої банди. 2. 2

  Виберіть зручне взуття. Ви повинні бути в змозі бігти, тому підбори і сандалі відпадають відразу. Підберіть таке взуття, в якій вам буде зручно бігти, і в якій вам буде комфортно перебувати на ногах кілька годин поспіль.

 3. 3

  Комбінуйте одяг з різних стилів, робіть нові сполучення. Чергуйте стилі для повсякденного способу. Майки в обтяжку, сорочки в клітину, вузенькі футболки і блузи на плечах добре підходять для вуличного стилю. Для джинсів або спідниці підберіть одяг, який з ними поєднується і яка йде вам.

 4. 4

  Додайте викликають аксесуарів. Використовуйте великі, кричущі аксесуари, щоб підкреслити свою впевненість. Аксесуари гангстерського стилю - бандани, сережки-кільця, сонцезахисні окуляри, ланцюжки з хрестом, і великі кільця.

 5. 5

  Подбайте про зачіску. Ваш стиль в більшості своїй визначається зачіскою, - постарайтеся, щоб вона відображала ваш світогляд. Не варто носити довгий "кінський хвіст" - за нього вас зможуть схопити, коли ви будете тікати.

 6. 6

  Випромінюйте впевненість. Дивіться людям в очі і стежте за поставою. Ці знаки покажуть оточуючим ваше безстрашність і контроль над ситуацією.

Попередження

 • Вивчайте, що подібний стиль одягу та поведінки може привести до неприємностей в "не в тому" районі. Ви можете привернути увагу поліції, вас можуть затримати, обшукати, допитати або влаштувати ще якісь неприємності.