Як видалити вокальну партію з пісні

Зазвичай вокал видаляють з треку для того, що б отримати тільки музичну партію, наприклад, для караоке або для практики в співі. Що б дізнатися, як це робиться, прочитайте цю статтю.
Метод 1 з 2: Видаліть вокал за допомогою спеціальних програм

 1. 1

  Виберіть пристрій, що програє. Пристрій має виробляти MP3 або WAV файли.

 2. 2

  Виберіть програму, яка відділяє вокал від музики. Такі програми можна знайти в Інтернеті. Програма, яку ви завантажуєте, повинна відтворювати файли MP3 і WAV. Пісня, з якою ви збираєтеся працювати, теж повинна бути MP3 або WAV формату.

 3. 3

  Придбайте і встановіть програму, що видаляє вокал. Деякі програми для відділення голоси від музики можна завантажити безкоштовно, але деякі доступні тільки в платному варіанті. Кожна програма надає інструкції по установці.

 4. 4

  Запустіть програму, яка відокремлює вокал від музики. Деякі програми володіють декількома функціями, не тільки з видалення вокалу. Тому в головному меню вибирайте функцію відділення вокалу від музики.

 5. 5

  Додайте музичний файл в робоче поле програми. Інше програма зробить сама. Вам потрібно тільки вибрати функцію видалення вокалу з пісні.

 6. 6

  Збережіть файл. Дотримуйтесь інструкцій щодо збереження, які видасть вам програма.

Метод 2 з 2: Видаліть вокал вручну

 1. 1

  Виберіть пристрій, що програє. Пристрій має виробляти MP3 або WAV файли.

 2. 2

  Запустіть аудіо еквалайзер. Аудіо еквалайзери доступні онлайн. Переконайтеся, що програма підтримує потрібний вам формат файлу.

 3. 3

  Встановіть аудіо еквалайзер. Безкоштовної версії еквалайзера немає, тому доведеться придбати необхідну програму онлайн. Інструкції з установки будуть в самій програмі. 4. 4

  Підготуйте аудіо еквалайзер. Дотримуйтесь інструкцій по установці. Перейдіть у вікно, що дозволяє створити заглушення конкретних каналів.

 5. 5

  Відокремте правий канал від лівого. Зазвичай вокал знаходиться в двох каналах і цей поділ здатне видалити вокал, залишивши музику.

 6. 6

  Збережіть баси. Налаштуйте заглушення для правого каналу +5 dB на 200 Hz і нижче. Для правого канал налаштуйте заглушення -5 dB на 200 Hz і нижче. Це дозволить зберегти баси.

 7. 7

  Програйте файл. Програма відтворить вийшов трек автоматично.

 8. 8

  Збережіть отриманий файл.

Що вам знадобиться

 • Відтворює пристрій
 • Програмне забезпечення
 • Записуючий пристрій
 • Аудіо еквалайзер