Як вмовити батьків дати вам влаштувати вечірку вдома

Ви - підліток, відчайдушно страждає від нестачі соціальної активності? Вам подобається ідея провести вечірку у себе вдома, ви любите музику і трохи готувати? Що ж, тоді все відмінно, але найскладніша частина - вмовити батьків дозволити вам влаштувати вечірку у себе вдома.

Кроки

 1. 1

  Підтримуйте добрі стосунки з батьками: робіть, що вони просять, включаючи обов`язки по дому, тримайтеся подалі від того, що забороняють, добре вчіться або працюйте.

 2. 2

  Визначте, якого роду вечірку ви хочете затіяти. Подумайте, скільки людей прийде, яку їжу ви подасте, які будуть розваги, скільки це все коштуватиме - обміркуйте все, що має відношення до вечірки. Не запрошуйте гостей на цьому етапі.

 3. 3

  Спробуйте вгадати рід заперечень з боку батьків і будьте готові до компромісів.
  • Замість того, щоб цілком покладатися на фінанси батьків, запропонуйте розділити вартість затії.
  • Запросіть батьків бути порадниками і спостерігачами.
  • Домовтеся, щоб батьки зустрічали потенційних гостей та їх батьків.

 4. 4

  Запитайте у батьків дозволу провести вечірку настільки заздалегідь, наскільки це взагалі можливо. Розпишіть перед ними все обдумані вами деталі заходу і будьте готові до переговорів. Створіть непорушні правила з приводу того, що прийнятно чи ні на вечірці, включивши сюди питання про алкоголь і наркотики. Візьміть на себе відповідальність за прибирання та відновленню будинку, якщо щось піде не так.
 5. 5

  Дозвольте батькам брати участь у плануванні, наприклад, закуповуватися і запрошувати гостей.

 6. 6

  Продовжуйте зберігати їх розташування старанної навчанням, виконанням домашніх завдань і допомогою по дому кшталт приготування вечері або догляду за вашими домашніми тваринами без прохань з їхнього боку. Робіть це з хорошим настроєм.

 7. 7

  Проведіть вечірку так, як і задумали ви і ваші батьки.

 8. 8

  Приберіть після вечірки. Не бійтеся попросити у батьків допомоги.

 9. 9

  Поговоріть з батьками після вечірки, щоб зрозуміти, що вони про неї думають. Візьміть на себе відповідальність, якщо щось пішло не так, і поясніть, що не допустите такого знову. Це дасть їм зрозуміти, що ви зацікавлені в тому, щоб будь-які майбутні вечірки відповідали їх очікуванням, і вони будуть більш дружелюбно налаштовані по відношенню до наступних заходів такого роду.

 10. 10

  Подякуйте батьків за дозвіл влаштувати вечірку і за будь-який внесок з їхнього боку.


Поради

 • Дозвольте батькам вносити свої пропозиції і дайте їм зрозуміти, що вдячні за допомогу, навіть якщо вам не зовсім подобаються їхні ідеї.


 • Постарайтеся запросити тільки ту кількість людей, яка комфортно поміститься у вашому будинку або квартирі і буде відповідати типу задуманої вечірки. Компанією з 50 осіб в маленькому будинку буде важко управляти, в той час як 6 учасників веселощів швидко помруть від нудьги у великому будинку.
 • Нагадуйте батькам про майбутню вечірці в міру її наближення, щоб вони не забули.
 • Дайте своїм майбутнім гостям стільки ж інформації, скільки і батькам. Якщо не хочете роздавати запрошення, можете запостити інформацію у себе на сторінці в контакті, твіттері і так далі. Або поговорити з кожним особисто.
 • Скажіть гостям, що ваші батьки будуть вдома, так що якщо для них це проблема, тоді нехай не приходять.
 • Підкресліть той факт, що на вечірки не буде алкоголю і наркотиків. Переконайтеся, що всі в курсі: якщо вони принесуть це з собою, то їм доведеться піти з усім своїм добром.
 • Якщо не вдається переконати батьків з першого разу, зберігайте терпіння і намагайтеся не квапити події. Запитайте батьків, чому вони не згодні, і подумайте, що можете зробити, щоб задовольнити їхні вимоги.
 • Не будьте занадто великий підлизою, намагаючись умовити на вечірку батьків, інакше вони стануть проти цієї ідеї ще більше. Тут вся справа в настрої, а ви можете такою поведінкою збити його на нуль.
 • Намагайтеся, щоб усі залишалися в межах квартири або будинку, тому що хтось може загубитися, потрапити під машину, нашкодити сусідам і так далі.
 • Переконайтеся, що батьки не вийдуть з дому, і попросіть їх бути в іншій кімнаті, але щоб ви могли звернутися до них за допомогою, якщо знадобиться.

Попередження

 • Не влаштовуйте вечірку, коли ваших батьків немає в місті. Якщо все з`ясується, вам більше ніколи не стануть знову довіряти.
 • Не запрошуйте людей, які, як ви думаєте, можуть розгромити будинок, бо потім скрізь буде пекельний безлад!
 • Прагніть не дуже шуміти і упевніться, що гості не бігають взад-вперед з квартири або будинку, щоб покричати зовні. Сусіди намагаються при цьому спати.
 • Не потрапляйте в неприємності!
 • Не робіть музику дуже голосно, щоб сусіди потім не скаржилися.