Як впевнено співати в караоке

Ви приходите на вечірку і займаєте місце за караоке. Ой - ой! Ви знаєте, що зараз буде!

Кроки

 1. 1

  Рені Грант-Вільям теж знає. Вона тренер з вокалу таких дуже хороших співаків, як Фейт Хілл і Діксі Чікс. Але це не означає, що вона не може допомогти вокально-обдарованим серед нас. І вона готова поділитися з вами:

 2. 2

  «Гей, чому б тобі не піднятися і не заспівати наступним?»- Кричить хтось. І ось всі погляди звернені до вас, і хтось дає вам в руки мікрофон. Ваш мозок перетворюється на желе. Ваші коліна тремтять. Звичайно, ви підспівували вашим улюбленим пісням на радіо, але як співати перед усіма?

 3. 3

  Це нормально - переживати кожен раз, коли ви опиняєтеся в центрі уваги. Але спів у караоке - це не те ж саме, що виступати на концерті. Ви всього лише веселіться з друзями. Люди хочуть почути вас! Якби вони хотіли послухати Queen, вони б купили компакт-диск. Крім того, що поганого може статися? Найгірше, якщо ви сядете на місце, так і не спробувавши. Де завгодно може статися, що вам доведеться співати в караоке: на дискотеці, на весільному прийомі або чиєму-небудь дні народження. Чому б не бути готовим до цього?

 4. 4

  У Рені є кілька порад, які допоможуть вам створити враження наступного разу коли ви будете на увазі:

 5. 5

  Вивчіть дві або три улюблені пісні напам`ять. Виберіть їх з відомих пісень, які зможете заспівати. У вас вийде взяти високі ноти без крику? А як щодо низьких? Переконайтеся, що мелодія проста, і ви чуєте ритм. Вивчіть мелодію так само ретельно, як будь шкільний предмет. Зробіть запис на диктофон і прослухайте її. Якщо ви випишете всі слова кілька разів, буде простіше вивчити їх.
 6. 6

  Постарайтеся знайти інструментальні треки на своєму компакт-диску. Так ви зможете співати, не чуючи іншого співака. Якщо ви завжди практикуєтеся у співі під чужий спів, ви ніколи не навчитеся володіти своїм голосом. Фонові композиції завжди доступні в музичних магазинах. Ви можете пошукати в Інтернеті, якщо не знайшли їх у своєму місті.

 7. 7

  Попрацюйте над своїм голосом. Спів - дуже важка фізичне навантаження, так що вам знадобиться багато енергії. Намагайтеся підтримувати тон голосу, як ви підтримуєте тіло, піднімаючи щось важке. Встаньте на ноги, напружте стегна і використовуйте силу нижньої частини тіла, ніби ви піднімаєте щось. Упріться п`ятами в підлогу. Намагайтеся не піднімати підборіддя. Ваша голова повинна рухатися навколо мікрофону, але підборіддя повинен бути опущений вниз. Так голос стає більш звучним.

 8. 8

  Пропойте слова. Думайте про значення слів. Ви здивуєтеся, наскільки краще ми вимовляємо слова, коли знаємо, про що говоримо. Виберіть пісні, які підходять вам за віком. Так вам не доведеться нікого переконувати, що ви співаєте про свої шестирічних дітей і трьох розлученнях.

 9. 9

  Візьміть себе в руки. Є невеликий трюк, яким я ділюся зі своїми учнями, коли вони нервують через виступи. Я кажу їм виписати все погане, що може статися: збитися, не потрапити в ноти, забути слова, впасти, - коротше, все, чого вони бояться. Тоді я прошу їх заспівати і зробити всі ці помилки, тобто зробити все жахливо. Це не так просто, як здається! Робити щось дуже погано так само важко, як і робити щось ідеально, але, зробивши так кілька разів, ви залишите страхи далеко позаду.

 10. 10

  Увійдіть в роль! Спів - це шанс втілити всі свої «зіркові» фантазії. Одягніть яку-небудь модний одяг, станцюйте рок-н-рол, співайте від душі. Більшість людей хочуть, щоб у вас все вийшло, тому завжди краще відриватися по повній, чому триматися в кутку сцени і тихенько співати. Повірте. Ви не станете співати краще, якщо ваші пісні будуть звучати як вибачення за ваше жахливе виступ.

 11. 11

  Я не можу запевняти вас, що ці підказки допоможуть вам підписати контракт із звукозаписною компанією або записати відео для музичного каналу, але вони допоможуть вам отримати задоволення від співу і вдосталь повеселитися!

Поради • Коли ви будете підшукувати пісню, дізнайтеся, які пісні найпопулярніші і не вибирайте одну з них. Так буде краще не тільки для ваших друзів (хто хоче почути одну й ту ж пісню двічі?), Але й відповідатиме етикету караоке.
 • Запам`ятайте, що більшість приходить в караоке, щоб повеселитися. Їх не особливо хвилює, хороший ви співак чи ні, поки ви продовжуєте співати хоч що-небудь.
 • Існують караоке-бари, виконані в азіатському стилі. Там кімната з караоке - це замкнуте приміщення, де ви можете практикуватися з близькими друзями перед відвідуванням великих караоке-конкурсів в Західному стилі.
 • Веселіться по повній. Поки ви там, це ваш час.
 • Якщо в барі доступні алкогольні напої, то запам`ятайте: чим більше ваші друзі п`ють, тим краще ви будете звучати для них.
 • Може допомогти старий відомий рада Уявіть аудиторію в нижній білизні.

Попередження

 • Хлопці, двічі подумайте, вибираючи пісню Queen. Фредді Меркьюрі співав в опері до початку своєї рок-кар`єри. Дівчата, уникайте пісень Пет Бенатар з тієї ж причини. Переконайтеся, що ви знаєте обрану пісню, так як це допоможе.
 • Не думайте, що найкраще випити перед караоке. Вам допоможуть поради з цієї статті. Крім того, ви ж не хочете, щоб ваші друзі сміялися над вашим вимовою слів. Якщо випивка не надто діє на вас, випийте один раз (але не чотири).
 • Будьте ввічливі з господарем або господинею караоке. Якщо ви зачекалися своєї черги співати або гучність мікрофона не ідеальна, або ж слова пісні на екрані не збігаються з музикою, що не поводьтеся грубо. Незадоволений господар - не краще досягнення для вашої караоке-кар`єри.
 • Уникайте пісень з довгими інструментальними соло або паузами, якщо ви не майстер гри на уявній гітарі або хороший танцюрист, щоб не дати глядачам занудьгувати.