Як вбити вільний час

Сидите ви в залі очікування, очікуєте в черзі, або просто треба почекати хвилин двадцять, перш ніж почнеться наступне заняття або призначена зустріч - вам доведеться скористатися перевагами швидкоплинного владики під назвою час. Зовсім не важко впоратися з такою нудною дійсністю, якщо додати трохи креативу! Почніть з описаного нижче кроку № 1 або отримаєте більше цікавих ідей з окремих розділів, перелічених вище.
Метод 1 з 4: Витрата часу на саморазвлеченія

 1. 1

  Закрийте свої очі і помрійте. Це техніка релаксації, яку використовують підлітки із середньої школи на уроках математики або історії, проте багато дорослих забули, як таке робити. Вони занадто напружені, зайняті і поспішні, щоб знайти час на очищення свого розуму від того, що б`є через край безладу в житті. Візьміть приклад з себе в молодості і полетите в мріях куди-небудь далеко від проблем.
  • Занепокоєння не рахується мрійливістю. Якщо ви знайшли себе сидячим за плануванням того, як повинна протікати ваше життя, значить, робите все не правильно. Деякі люди просто не вміють фантазувати - якщо ви один з них, тоді не змушуйте себе. У даній статті нижче представлено безліч порад, які вам варто перепробувати.

 2. 2

  Вийдіть на вулицю. Влаштуйте пікнік. Пограйте з літаючою тарілкою. Спробуйте запустити літаючого змія. Іноді найпростіші речі є найприємнішим і дивним розвагою. Навіть прогулянка корисна для здоров`я і цікава!
  • У разі відсутності купи часу, який треба вбити, просто прогуляйтеся по довколишніх околицях. Спробуйте проявити спостережливість - як багато ви можете виявити всього того, чого не помічали ніколи раніше? Задіюйте всі свої органи чуття: що ви чуєте, бачите, які запахи і смаки відчуваєте, до чого торкаєтеся?

 3. 3

  Прийміть виклик «Не витріщатися постійно на свій телефон». Наступного разу, коли будете перебувати в групі очікують чогось людей, прийміть до відома, як багато хто з них не випускають свої телефони з рук. Вам, безумовно, не знадобиться калькулятор. Навіть ті, хто знають один одного, візьмуть у руки свої телефони і уткнутися головою в екран, граючи в Candy Crush, Words with Friends, або просто зроблять вигляд, що пишуть текстові повідомлення тим, кого вони більше люблять. Ми перетворилися в рассоединением суспільство. Чинити опір. ВИ МОЖЕТЕ ЦЕ ЗРОБИТИ!
  • Як варіант, знайдіть і зробіть знімки людей, які витріщаються на свої телефони. Важко бути єдиною людиною, що не стискає в руках невеликої підсвічений шматок пластика, чи не так? Таким способом ви робите свого роду заяву.

 4. 4

  Спробуйте кого-небудь потривожити. Кого завгодно. Всякий раз, коли хтось просить вас зробити що-небудь, говорите: «Хотіли б ви трохи картоплі фрі з цим?» Набридає їм, але отримуйте задоволення. Роздратування людей - кращий спосіб. Спробуйте! Саморобні бомби, є бажаючі?
  • Наступний пункт слід виконувати з обережністю. Розглядання людей, поки їм явно стане незручно, весело до тих пір, поки не призведе до конфронтації. Проведення пальцями на відстані в 5 см від чийого-небудь особи зі словами «Не торкаюся тебе!» Є цікавим заняттям, але ризикованим, коли маєш справу з незнайомими людьми. Ретельно вибирайте опонентів для своїх «битв».
  • Це не повинно робитися в поодинці. Ви завжди можете влаштувати рікролл онлайн або почати тролінг. Якщо в них буде взагалі якийсь сенс, вас подякують.

 5. 5

  Знайдіть нову музику. Якщо ви слухаєте один і той же плейлист з 15 пісень на своєму iPod Nano з 2004 року, значить, прийшов час його змінити. Пошук нової музики - більш легкий процес, ніж будь-коли раніше. Сайти на зразок Noisetrade.com пропонують безкоштовно завантажити музичні твори подають надії артистів всього одним клацанням по кнопці. Залишатися попереду своїх друзів у знанні нових модних тенденцій завжди корисно.
  • Ви вже користуєтеся сервісами Spotify і Pandora, чи не так? Добре. Тепер просто докладіть зусиль і вийдіть за межі зони звукового комфорту. Дорогоцінні камені тільки й чекають, щоб опинитися знайденими. Розпитайте про новинки у ваших друзів або пошукайте в інтернеті артистів, схожих з тими, хто вам уже подобається.

 6. 6

  Запам`ятайте цих два слова: «Кубик-рубик»! Навіть якщо ви не найкращий у даній грі, зайнятися цим на практиці досить весело! Причому тут може розгорітися відмінна дискусія. Звичайно, розмова буде приблизно такий: «О, привіт! Кубик-рубик! Я можу скласти його швидше тебе! »Але це все одно бесіда.
  • Не рухайте наклейки і не шукайте відповіді. Інакше ви просто закінчите складати, і залишиться багато зайвого часу. Однак якщо ви все ж збираєтеся це зробити ... можна також скористатися статтею WikiHow «Як скласти кубик-рубик».

Метод 2 з 4: Витрата часу на придбання знань

 1. 1

  Почитайте книгу. Це може стати виходом для вас при наявності вільного часу. Начитаність - якість, яка буде окупатися вам багаторазово кожен день. Якщо протягом дня вас чекають майбутні зустрічі, беріть з собою журнал чи книжку в м`якій обкладинці і читайте їх, ігноруючи часто інші хобі.
  • Так, так, ваш Kindle також підійде, але ви і так постійно дивіться на екран, так чому б не згадати стару школу і не принести щось пахне як стародавні бібліотеки?

 2. 2

  Почитайте який-небудь блог. Добре, у деяких людей просто немає настрою читати звичайну книгу. Інші не знали, що їм доведеться застрягти в цьому підвішеному стані, і не подумали принести книгу з собою. Якщо один з таких випадків відноситься до вас, тоді переключіться на інтернет (як ви тільки що зробили! Ура!) І почитайте чийсь блог. Ставки такі: або ви смієтеся, плачете, або активно глузуєте над ними в своїй голові. Перемога, перемога, перемога.
  • Якщо ви не впевнені в тому, де знайти хороший блог, вам немає виправдання. Величезні видання, такі як Time Magazine, щорічно випускають список кращих блогів року. Існують навіть премії серед блогів (вони називаються Bloggies)! Там представлено цілий світ, в якому ви, ймовірно, отсутствуете!

 3. 3

  Поговоріть з людьми навколо вас. Хм, розкажіть про божевільній ідеї, добре? Так архаїчно і приземлено. Згадайте свій останній похід в Starbucks, де ви навіть поговорили з кимось крім бурмотіння «Дайте мені каву і пончик» Баристу, схожому на хіпстера. Після роздуми з приводу того, як вона обґрунтувала вибір професії своїм друзям-хіпстерам, ви сіли і провели 3:00 за вивченням своєї пошти Gmail. Так що не робіть так. Люди навколо вас набагато цікавіше, ніж ваші Angry Birds.
  • Може виникнути незручність, особливо коли ви робите щось не правильно. Якщо тільки ви не британець, швидка фраза «Нічого собі, впевнений, це жарко» швидше за все, призведе до кількох косим поглядам у ваш бік. Тим не менш, незручність ніколи нікого не вбивала. При достатньому везінні знайти людину, не пялящіхся на свій телефон, зробіть спробу заговорити. Особливо, якщо він милий!

 4. 4

  Вчіться! Подумайте про це. Ви ж не прийшли на дану веб-сторінку для отримання таких очевидних, але в той же час неочевидних ідей, чи не так? Але ми не маємо на увазі навчання як посилене студіювання того підручника 2005 року, який ви ніколи не відкривали в школі, проте книжковий магазин не візьме назад його в будь-якому випадку. Говорячи про процес навчання, ми маємо на увазі щось набагато більш цікаве - Інтернет.
  • Такі сайти, як Memrise, Academic Earth, Coursera і Khan Academy роблять процес вивчення та навчання дивним. Виберіть тему, там є чому повчитися. З відео і графікою навіть найвимогливіші уми залишаться задоволені.

 5. 5

  Пошукайте в інтернеті навчальні посібники або подивіться онлайн смішні відео ролики. Ви вже на сайті WikiHow, чи не так? Можливо, ви встигли дізнатися, як зробити вигляд, що у вас є бойфренд, як переконати своїх друзів купити вам ламу на день народження або як правильно поєднати фрукти і майонез. Згадайте про всі речі, які не знаєте, як робити! А потім прийміть за справу.
  • YouTube теж гарний, хоча ви можете відволіктися на відео Майлі Сайрус, тому це досить ризиковано. Дотримуйтеся сервісів VideoJug або Howcast, щоб уникнути спокуси.

Метод 3 з 4: Творчий підхід до трати часу

 1. 1

  Пишіть. Це може бути ваш журнал чи просто написане від руки повідомлення або листа одному. Невеликий журнал або блокнот для запису не займають занадто багато місця в сумочці, планувальнику або навіть кишені піджака. З електронними листами і текстовими повідомленнями замітки і листи від руки стали чимось особливим для багатьох людей.
  • Ви не зобов`язані бути багатослівні, якщо не відчуваєте в цьому необхідності. Розкажіть другові, що він чудовий, намалюйте йому картинку, зобразивши його у вигляді ніндзя і представивши її всьому світу. Малюнок не тільки підніме настрій одного, але також покаже ваше сумне виправдання з приводу навичок малювання дорослої людини.

 2. 2

  Складіть пісню або реп текст. Нехай ваше твір буде про що завгодно: все, що ви не любите, або все, що ви змогли придумати. Напевно зал очікування, в якому ви перебуваєте, породжує досить емоцій, щоб ви відчули приплив креативу? Дайте йому розвинутися! Багато терміни римуються зі словосполученням «трата часу».
  • Чи не вважаєте себе піснярем? Поки немає! Прочитайте, як написати пісню і як складати реп тексти. Хто знає? Може, ваша необхідність убити час призведе до приносить задоволення кар`єрі!


  • Якщо ви не хочете писати пісні, зніміть відеокліп! Це може бути пародія, створена просто від неробства, або претензія на статус творчої особистості. Всі інші роблять так на YouTube - ви можете також!

 3. 3

  Зробіть декоративний пам`ятний альбом. Його легко і весело виготовляти, причому такі альбоми зберігають ваші спогади набагато краще, ніж слайд-шоу на Facebook. Пройдіться разок по рядах з матеріалами для скрапбукінгу в місцевому ремісничому магазині - і ви пропаща людина. Існує так багато різних пристосувань, що ви обов`язково знайдете те, що просто повинні випробувати.
  • Альбоми також стануть відмінними подарунками. Якщо ви хочете залишити нагадування про своє минуле життя, відпустці або відносинах з кимось, альбом з вирізками і наклейками - відмінний, персональний спосіб показати, як це було важливо для вас.

 4. 4

  Подумайте про хобі або рукодільних вміннях, які легко переносити і просто почати або закінчити, коли треба йти. Якщо скрапбукінг трохи зобов`язує (або, принаймні, вимагає від вас прив`язки до будинку), подумайте ще чуть-чуть. Заняття ваших рук якоюсь справою, поки ви очікуєте чогось, це вірний спосіб обхитрити мляво поточні годинник! Розгляньте наступні варіанти:
  • В`язання на спицях або гачком. Невеликі вироби, такі як прихватки або в`язані рукавиці, можна досить добре скласти, щоб взяти з собою в невелику сумочку.
  • Малювання ескізів або начерків. Великі винаходи починалися з замальовок в блокнотах і навіть на серветках. Тримайте при собі олівець і невеликий блокнотик для наявності можливості малювати, поки очікуєте чогось. Якщо ви перебуваєте з кимось ще, то навіть можете створити свою власну покрокову стратегічну гру, вимальовуючи будівлі та споруди, провертаючи дії в них крок за кроком.
  • Виготовлення бус або макраме. Однак у разі використання бісеру переконайтеся, що деталі не падають всюди!

 5. 5

  Створіть блог. Ніхто не буде його читати, ви просто можете писати в ньому. Це відмінна віддушина для творчості і місце вираження ваших думок. Хто знає, може, ваш блог виявиться одним з тих, які читають, щоб убити час! Або у вас вийде виграти приз Bloggie!
  • Наявність якоїсь конкретної тематики у вашому блозі не обов`язково. Він не повинен бути про випробуваних рецептах Джулії Чайлд, або про те, як ви змушуєте себе зустрічатися зі своїм кращим другом протягом 60 днів, або про війну, яку ви ведете проти хутра, - ви просто маєте право його вести на свій розсуд. Знайдіть безкоштовний веб-ресурс (як Blogger.com або Wordpress) і почніть парити над клавішами!

 6. 6

  Випічка або приготування їжі. Підберіть веб-сайт з рецептами за інгредієнтами і подивіться, що можна зробити з наявних на вашій кухні продуктів. Так, ви вб`єте час і насолодитеся кінцевим результатом! Це називається «вбити двох зайців одним пострілом».
  • Хочете отримати натхнення? Черпайте в розділі рецептів сайту WikiHow нові ідеї!

Метод 4 з 4: Продуктивна трата часу

 1. 1

  Складіть в розумі список справ, які необхідно зробити. Це список господарських клопотів, що не вимагають великої підготовки перед початком роботи, які ви або відкладали на потім, або не встигали зробити. При наявності вільного часу у вас може з`явитися мотивація на їх виконання. Ось кілька прикладів:
  • Підбийте баланс у своїй чековій книжці. Коли ви очікуєте призначену зустріч, і ваша чекова книжка знаходиться під рукою, то можете витягнути її і поглянути на реєстр, підбиваючи загальну суму вкладень і дебетів, переконуючись в актуальному стані записів.
  • Оновлення свій щоденник. Багато з них розташовані на планшетах або інших електронних пристроях, де старі записи можна час від часу видаляти для звільнення місця.
  • Очистіть повідомлення і старі контакти з вашого стільникового телефону. При наявності в мобільному телефоні купи старої контактної інформації або безлічі збережених останніх і пропущених дзвінків, а також голосових і текстових повідомлень, це вдалий час для видалення всіх непотрібних даних.
  • Складіть акуратно свій гаманець або гаманець. Стережіться, щоб ніхто не спостерігав за вами, якщо ви витягли багато готівкових грошей або особистих речей з гаманця. Тим не менш, коли навколо вас знаходиться небагато людей, можна відсортувати ваші кредитні карти, візитні картки та інші замітки, щоб їх було трохи легше знайти при необхідності.

 2. 2

  Помедитуйте. Даний пункт, ймовірно, повинен був виявитися першим на поточній сторінці з огляду на те, що це одна з кращих ідей. Медитація допомагає заспокоїтися і розслабитися, як ніщо інше. Якщо ви ніколи не робили цього раніше, спробуйте! Процес займе всього десять хвилин практично байдикування.
  • Однак не варто розраховувати на миттєве поліпшення стану. Не чекайте, що досягнете нірвани при першій же спробі, сидячи прямо біля кабінету вашого стоматолога. Прийти до достатнього рівня дзен - це навичка, що приходить з практикою.

 3. 3

  Зробіть яке-небудь реальну справу. Будь то робота по дому або приготування вечері, напевно є такі заняття, які вам доведеться робити в кінцевому рахунку. Як щодо того старого друга, що написав вам листа електронною поштою два місяці тому, про яке ви зовсім забули? Або це, або пральня!
  • Якщо ви не можете нічого придумати, значить, ймовірно, не думали досить добре. Практично у кожної людини є те, що потрібно помити, скласти, виготовити, уявити, досліджувати або осмислити. Думайте наперед - що вам необхідно буде зробити на наступному тижні?

 4. 4

  Напишіть статтю про те, як убити час. Ой, хтось це вже зробив. Але ви могли б змінити її!

Поради

 • Розробіть ефективну тактику розподілу часу, щоб в кінці дня вам не доводилося в поспіху виконувати завдання. Поділ всього дня на невеликі проміжки часу для вирішення завдань пізніше дасть вам трохи необхідного відпочинку.
 • Спіть! Тільки встановіть будильник для вашої зустрічі, інакше можете пропустити її.
 • Вашим брів потрібно вищипування?

Попередження

 • Не варто засипати, якщо ви занадто міцно спите, - так чи інакше, хто захоче спати в залі очікування?
 • Чи не заганяйте себе, намагаючись продуктивно використовувати будь-яку секунду кожного дня. Надавайте собі можливість періодично просто розслаблятися.