Як танцювати ковзання

Ковзання - одна з форм вуличного хіп-хоп танцю, який пов`язаний з Поппінг. Воно також тісно пов`язане з "місячною ходою" Майкла Джексона. У ковзанні як у танці, ноги по черзі переходять з носка на п`яту, і так пересуваються по підлозі, щоб створити ілюзію, що ваше тіло ковзає плавними рухами. Ковзання часто виконується боком або круговими рухами. Навчившись переносити вагу з ноги на ногу, так плавно як рідина перетікає з посудини в посудину і після регулярних тренувань ви зможете зрозуміти що таке ковзання. Ця стаття розповість вам, як навчиться ковзанню.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть плоску, гладку поверхню, на якій можна практикувати ковзання. Потренуйтеся перед дзеркалом, якщо це можливо

 2. 2

  Носіть зручне взуття з гладкою підошвою і стійте завжди прямо, ноги на ширині плечей.

 3. 3

  Поверніть праву ногу так, щоб ваш великий палець дивився назовні і підніміть праву п`яту. Перенесіть ваш вагу тіла на праву ногу. Ви повинні бути в змозі підняти ліву ногу і легко її перенести, оскільки на ній немає ніякої ваги.

 4. 4

  Ковзаєте лівою ногою в сторону і поверніть її, як повернули праву.
 5. 5

  Перемістіть свою ліву п`яту, як ви перемістили праву, вниз. Весь час міняйте положення п`ят: одну п`яту вниз, а одну вгору. Переконайтеся, що ваша вага тіла переноситься на іншу ногу, щоразу при зміні ніг, так як це дозволить вам рухати ногами легше.

 6. 6

  Перенесіть свій праву п`яту вниз і поверніть носком всередину. Перемістіть її в сторону до лівої ноги.

 7. 7

  Поміняйте носок і п`яту, в результаті чого ваші праві пальці повинні дивитися вгору і назовні, а ліва п`ятка вниз і всередину. Ваші ноги повинні стояти дуже близько один до одного, а ваша права п`ята повинна як би знаходиться над вашими лівими пальцями.

 8. 8

  Ковзаєте лівою ногою так, щоб потрапити у вихідне положення. 9. 9

  Повторіть ці дії знову, поки не зможете рухатися спокійно і плавно. Поміняйте положення ніг, щоб ковзати в протилежному напрямку.

 10. 10

  Поміняйте напрямок, повернувши тіло на 90 градусів, перенісши вагу вашого тіла з лівої ноги на праву ногу і навпаки. Ковзаєте ногою в новому напрямку з кожним кроком.

 11. 11

  Танець по колу. Ковзаєте правою ногою за лівою, потім поверніть ліву ногу в діагональне положення, а не прямо. Повторіть рух з обома ногами, і ви будете танцювати дуже плавно, як рідина, круговими рухами.

 12. 12

  Готово!

Поради

 • Переміщайте руки вгору і вниз плавними рухами коли ви ковзати, зберігаючи при цьому ваші плечі стійкими і рівними. Завдяки цьому ваше ковзання буде виглядати більш природно.
 • Для того щоб краще ковзати, практикуйтеся. Повторіть від 25 до 50 разів на день. Крім того, завжди міняйте положення ніг.

Що вам знадобиться

 • Гладка підлога
 • Туфлі з гладкою підошвою