Як танцювати сексуально

Танці - це один з найприємніших способів висловити чуттєвість. Не дарма ж вважається, що хороші танцюристи - чудові коханці. Однак, далеко не кожен відчуває себе комфортно під час танцю, особливо, якщо присутній впевненість у відсутності почуття ритму. Саме час переконати себе в протилежному - танцювати може кожен і, більше того, танці - це відмінний спосіб привернути увагу симпатичного вам людини.

Кроки

 1. 1

  Навчіться відчувати музику. Хороший танець народжується в душі, будучи вираженням ваших емоцій, а також вашої реакції на ритм і вашого ставлення до події. Перш ніж ви підете підкорювати танцпол, підберіть музику, яка змусить вас «відчувати» себе сексуальними. Складіть плейлист, в якому обов`язково має бути присутня музика, що надає вам впевненості в собі, розслаблююча і заряжающая енергією.

 2. 2

  Спробуйте потанцювати наодинці з самим собою, в домашній обстановці. Закрийте двері, вимкніть світло, і включіть обрану вами сексуальну музику. Все що вам необхідно - просто відчути музику і дати волю своїм емоціям. Не варто переживати про те, як ви виглядаєте, адже ваша основна мета - випустити на волю свої почуття і танцювати так, ніби вас ніхто не бачить.

 3. 3

  Вивчіть сексуальний танець. Навіть якщо це не зовсім той різновид танців, які зазвичай танцюють у клубах, вивчення специфічного танцю допоможе вам освоїти нові рухи, і, що найважливіше, допоможе підвищити вашу впевненість у собі і поліпшити координацію рухів.
  • Безсумнівно, існують такі танці, які прийнято вважати сексуальніше інших різновидів. Першим номером у списку найсексуальніших танців значаться Південно-Американські танці, такі як танго, самба і сальса. Ви також можете звернути увагу на танець живота, який бере свій початок на Близькому Сході і досі вважається одним з найбільш звабливих танців.
  • Якщо у вас немає бажання відвідувати офіційні уроки танцю, придбайте DVD-диск з готовою записом або ж скористайтеся величезною кількістю онлайн-уроків для навчання в домашній обстановці. Постарайтеся знайти уроки хореографії, які припадуть вам до душі, і вивчайте вподобаний танець!

 4. 4

  Танцюйте серед незнайомців. Якщо вас постійно турбує думка про те, що про вас подумають люди, спробуйте змінити звичну обстановку і спробувати потанцювати в тому місці, де ви ні з ким не знайомі. Адже якщо щось піде не так і ви виставите себе на посміховисько, вас буде втішати думка, що ви більше ніколи не побачите цих людей. До того ж, коли ви нарешті перестанете терзати себе цими думками і розслабитеся, ви виявите, що ваш танець викликає не глузування, а справжнісіньке захоплення!

 5. 5

  Розслабтеся. Релаксація - ваш головний помічник на шляху до того, щоб навчитися відчувати себе сексуальною на танцполі і виглядати аналогічним чином. Зменшіть темп, розслабтеся, і дозвольте своєму тілу рухатися під звуки музики. Напружений танцюрист завжди виглядає дерев`яним, незграбним і готовим втратити рівновагу. І це зовсім не виглядає сексуальним - на такого «танцюриста» боляче дивитися! До того ж, напружений стан може здорово заважати вам. Саме тому намагайтеся розслаблювати не тільки свої думки, а й тіло, дозволяючи ритму цілком охопити вас. Вслухуйтеся в ритм і починайте ритмічно рухатися, дозволяючи відповідь реакцій вашого тіла на музику керувати вами.  • Якщо у вас присутні будь-які комплекси (наприклад, якщо ви боїтеся постати перед публікою або зробити помилку), в такому випадку вам необхідно вчитися бути розслабленими окремо від інших людей. Справа в тому, що почуття страху може перешкоджати процесу релаксації і перешкодить вам отримати задоволення від танцю.
  • Одягайте зручну, вільний одяг, але не дуже простору. У випадку, якщо вам важко повноцінно рухатися у вашому одязі, або ж якщо ви постійно переживаєте про те, щоб який-небудь елемент вашого гардероба не зісковзнув і не стався конфуз, вам буде дуже складно повністю розслабитися. Саме тому підбирайте одяг для танців з особливою педантичністю, і, в разі необхідності, покладіть обрані речі на окрему поличку, щоб вам не довелося витрачати час у разі несподіваного запрошення на танцювальний вечір. Правильний вибір гардеробу - ще один крок на шляху до того, щоб навчитися сексуально виглядати і танцювати!

 6. 6

  Залишайтеся в стані бойової готовності. Під час танцю не забувайте про те, що навколо вас знаходиться велика кількість людей. Багато місця можуть бути вщерть наповнені людьми, але це ні в якому разі не повинно заважати вам сексуально танцювати. Але завжди пам`ятайте про те, що немає нічого привабливого в танці, під час якого ви постійно стикаєтеся з оточуючими вас людьми і намагаєтеся протиснутися крізь натовп. Більше того, подбайте про те, щоб між вами і вашим партнером панувала гармонія. Чуттєвість народжується з того зв`язку, який встановлюється між двома людьми під час танцю, тому в точності дотримуйтесь рухам вашого партнера / партнерки і постарайтеся не спіткнутися і не наступити йому / їй на ногу. Не бійтеся час від часу вести партнера, навіть якщо ви не звикли це робити. Що стосується ведучого партнера, не забувайте брати до уваги рівномірний баланс, який повинен бути присутнім між вами - ця порада застосувати не тільки до танців, але й до вашого спільного життя з вашим супутником.

 7. 7

  Пам`ятайте про самовираження. Вивчати основи якого-небудь танцювального стилю вважається вкрай корисним, проте далеко не всі хочуть цим займатися і далеко не кожен вважатиме вивчені руху застосовними для будь-якого випадку. Найголовніше - вчитися виражати себе за допомогою танцю. Це означає, що вам необхідно навчитися насолоджуватися танцем з любові до цього виду мистецтва, що не турбуючись про те, що подумають або скажуть інші люди. Пам`ятайте, що ви - індивідуальність. Усвідомивши це, розслабившись і відчувши впевненість у собі, вам не залишиться нічого іншого, крім того, як піддатися влади ритму.
  • Використовуйте свої думки в якості помічників у підтримці почуттєвого настрою. Сприймайте танець як спосіб створити настрій для вашого побачення, висловлюючи свої думки за допомогою танцювальних рухів.
  • Висловлюючи себе за допомогою танцю, пам`ятайте про те, що в усьому треба знати міру. Ваші танцювальні рухи можуть бути оригінальними, креативними і спокусливими, але не варто ними зловживати, інакше ви ризикуєте виставити себе на посміховисько. Повторювати одне і те ж рух багато разів зовсім не сексуально, яким би привабливим воно не було! Зовсім навпаки - це досить смішно, тому намагайтеся не переходити межі. І пам`ятайте, що важливо не те, скільки танцювальних рухів ви зробили, а важливо те, як ви їх робите.

 8. 8

  Насолоджуйтесь собою. Насолода собою - невід`ємна частина самовираження. Мистецтво танцю полягає в тому, щоб розслаблятися і отримувати задоволення. Важливо не тільки посміхатися під час танцю, а й уміти розкріпачитися. Можливо, виконання деяких танцювальних стилів і вимагає від танцюристів серйозних виразів облич, але це не ваш випадок - якщо ви не хочете виглядати неприступними і озлобленими, просто посміхайтеся, адже щира посмішка зробить вас більш сексуальними! Не варто бути занадто серйозними, це перешкодить вам насолодитися танцем в повній мірі.


Поради

 • Підберіть одяг і взуття, в якому вам буде комфортно.


 • Спробуйте танцювати в компанії ваших хороших друзів, в такому випадку ви можете не побоюватися негативної реакції на ваш танець.
 • Знайдіть час для перегляду таких фільмів як "Танці Вулиць", "Дворові танці", або "За мною останній танець", в них ви знайдете масу сексуальних рухів для вашого танцю.
 • Не забувайте про фізичну підготовку. Танець, особливо сексуальний, - це вправа. Якщо ви в хорошій фізичній формі, вам буде легше підтримувати енергію, необхідну для танцю. В іншому випадку, знайдіть способи поліпшити свою фізичну форму, і не забудьте включити в програму тренувань заняття танцями! І пам`ятайте про те, що чим більше в вас буде енергії, тим простіше вам буде насолоджуватися танцем.
 • Заводите дружні знайомства з людьми, які добре танцюють. Вони можуть допомогти вам освоїти нові руху. Але ні в якому разі не потрібно копіювати їх танцювальні рухи, достатньо лише спостерігати за тим, як пристрасно вони віддаються танцю і як музика струмує по їх тілу!
 • Уроки танців, як і танець сам по собі, доставляють набагато більше задоволення, якщо відвідувати їх спільно з друзями або другою половинкою. До того ж, це відмінний спосіб дізнатися, як ваш партнер відповідає на ваші рухи і емоції під час танцю. Заняття в спокійній обстановці дозволять вам поекспериментувати і уникнути нав`язливих поглядів і насмішок. Танцюйте з тим, кому ви довіряєте, і будьте відкритими як для спілкування, так і для танцю.

Попередження

 • Боїтеся запросити симпатичного вам людини на танець? Просто зробіть це без зайвих роздумів. Якщо ви отримаєте відмову, значить, як кажуть, «не доля». А от якщо відповідь буде позитивною, ваш танець може виявитися однією з найсексуальніших речей, які вам доводилося коли-небудь робити.
 • Коли б ви не відчули себе ніяково, просто розслабтеся. Навчитися розслаблятися в потрібний час і в потрібному місці вам допоможуть вправи для внутрішньої релаксації. І пам`ятайте, що ваше замішання може передатися вашому партнерові. В іншому ж випадку, ваш партнер буде вдячний вам за те, що ви обрали саме його і, будьте впевнені, ви обидва отримаєте задоволення від танцю. Головне - усмішка, і тоді все буде чудово!
 • Не надягайте занадто вузьку одяг. Пам`ятайте, головне - це зручність, адже під час танцю одяг ні в якому разі не повинна сковувати ваші рухи.
 • Не варто експериментувати з новими рухами, перебуваючи в компанії людей, схильних до критики, так як це може значно знизити вашу впевненість у собі, у результаті чого ваш сексуальний танець може бути витлумачений як незграбний.

Що вам знадобиться

 • Зручний одяг та взуття, відповідна для танцю.
 • Велике дзеркало (за бажанням)
 • Гарна музика
 • Уроки танців (офіційні, групові заняття, онлайн-уроки і т.д.)
 • Партнер (за бажанням)