Як зіграти пісню Twinkle Twinkle Little Star на клавішах без читання нот

Хочете зіграти "Twinkle, Twinkle, Little Star" на піаніно? Ця пісня дуже проста, і вам не доведеться читати ноти, щоб її зіграти. Як тільки ви знайдете базові ноти на піаніно, ви зможете вивчити просту партію пісні "Twinkle, Twinkle, Little Star". Трохи практики, і дуже скоро ви зможете без проблем зіграти цю відому дитячу пісню.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть ноту до першої октави на клавіатурі. Нота до - це завжди біла клавіша, розташована ліворуч від двох чорних, а нота до першої октави знаходиться найближче до центру клавіатури. Додайте великий палець на ноті до.
  • Ця картинка допоможе вам знайти ноти.

 2. `Play"Twinkle

  2

  Знайдіть ноту сіль. Відрахуйте чотири білих клавіші від ноти до. Це нота сіль. Розмістіть на ній свій безіменний палець.

 3. `Play"Twinkle

  3

  Знайдіть ноту ля. Ця біла клавіша знаходиться праворуч від сіль. Це нота ля. Розмістіть на ній свій мізинець.

 4. `Play"Twinkle

  4

  Зіграйте ноти в наступній послідовності: до до сіль сіль ля ля сіль. Грайте ноти у відповідному ритмі пісні "Twinkle Twinkle Little Star". Ви можете також наспівувати пісню під час гри нот, щоб вам було легше зловити ритм.

 5. `Play"Twinkle

  5

  Знайдіть три ноти між до і ля, які ви ще не визначили. Це ноти ре, мі і фа.  • Додайте безіменний палець на ноті фа, середній палець на ноті ми, вказівний палець на ноті ре, а великий палець на ноті до.

 6. `Play"Twinkle

  6

  Зіграйте наступну послідовність: фа фа ми ми ре ре до. Ці ноти відповідають словам "How I wonder what you are".

 7. 7

  Зіграйте наступну частину. Додайте мізинець на ноті сіль, безіменний на ноті фа, середній на ноті ми, а вказівний на ноті ре.

 8. `Play"Twinkle

  8

  Зіграйте ноти для слів "Up above the world so high". Це будуть наступні ноти: сіль сіль фа фа ми ми ре.

 9. `Play"Twinkle

  9

  Повторіть ту ж послідовність для слів "Like a diamond in the sky": сіль сіль фа фа ми ми ре. 10. `Play"Twinkle

  10

  Поверніться до послідовності, яку ви грали на початку пісні."Twinkle twinkle little star" - до до сіль сіль ля ля сіль.

 11. `Play"Twinkle

  11

  Завершіть пісню."How I wonder what you are" - фа фа ми ми ре ре до.

 12. `Play"Twinkle

  12

  Зіграйте пісню повністю. Якщо вам важко запам`ятати всі ноти відразу, запишіть їх на листок паперу і покладіть його перед собою під час гри. Грайте і дивіться на лист, поки не вивчите ноти напам`ять.

Поради

 • Пробуйте транспонувати пісню в різні тональності. Приміром, ре ре ля ля сі сі ля сіль сіль фа-дієз фа-дієз ми ми ре. Можна починати пісню не з ноти до, а з інших, і слухати, як звучить мелодія.

 • У секції B "Up above the world so high, like a diamond in the sky" нотами будуть сіль сіль фа фа ми ми ре сіль сіль фа фа ми ми ре.
 • Якщо вам важко запам`ятати назви нот на клавіатурі, зробіть невеликі наклейки з ізоляційної стрічки на кожну клавішу. Напишіть на них назви нот і грайте. Після того, як ви вивчите назви нот, ці наклейки можна прибрати.
 • Повторіть секцію A, щоб завершити пісню. До до сіль сіль ля ля сіль фа фа ми ми ре ре до.
 • Зверніть увагу, що пісня слід схемою ABA. Секція A - це слова "Twinkle twinkle little star, how I wonder what you are" або ноти до до сіль сіль ля ля сіль фа фа ми ми ре ре до.
 • У пісні використовується мала кількість клавіш. Якщо на вашому піаніно відзначені ноти до (якщо ні, позначте їх невеликими наклейками з ізоляційної стрічки), то ваші пальці з часом почнуть самі грати пісню по потрібним нотах. Це м`язова пам`ять, розвивайте її.

Що вам знадобиться

 • Піаніно або клавіатура
 • Папір і олівець