Як стати стендап коміком

Хочете розважати людей гумором? Тепер ви зможете це зробити!

Кроки

 1. 1

  Подолайте свій страх перед сценою. Влаштовуйте невеликі номера не на сцені як можна частіше, щоб звикнути до виступу на публіці. Навчіть однокласників чогось, що ви знаєте. Влаштуйтеся волонтером в музей, що дасть вам слухняну аудиторію, щоб попрактикуватися. Працюйте, щоб вийти на сцену під прожекторами і перед публікою, яка чекає вашого виступу, а також того, що ви їх розсмішите. Відвідуйте «відкриті мікрофони», де публіка не буде очікувати від вас занадто багато чого, спробуйте себе там. Це допоможе вам подолати боязнь сцени. Цей страх можна подолати, піднімаючись на сцену все частіше і частіше. Так, це може бути страшно, але це також може стати вашим самим захоплюючим досвідом.

 2. 2

  Виберіть мету (або тему, над якою ви будете жартувати). Це повинна бути така тема, про яку вам є багато що сказати. Багато коміки починають з того, що розповідають про свій особистий досвід - це не обов`язково повинна бути тема, про яку вони багато знають, але краще висміювати себе, ніж інших на початку виступів.
  • Досліджуйте обрану вами тему. Ви будете виглядати дурнем, якщо не будете знати, про що говорите.

 3. 3

  Виступите з номером. Він не повинен бути занадто довгим, але досить тривалим, щоб покрити відведений вам час.

 4. 4

  Тренуйтеся. Це може бути і кліше, але практика веде до досконалості. Тренуйтеся перед родиною і друзями, перед дзеркалом і навіть в душі. Ви можете знати матеріал занадто добре.
 5. 5

  Розслабтеся і отримуйте задоволення.

Підводка і гра

 1. 1

  Виберіть тему, яка буде унікальною для вас, але близькою іншим (наприклад, шлюб).

 2. 2

  Скажіть що-небудь щире і проникливе (не обов`язково смішне) на цю тему. Це щось щире / проникливе / не обов`язково смішне і називається підведенням. Наприклад, підводка до теми про шлюб: «Дивна річ з приводу шлюбу - ті речі, які спочатку залучали тебе в жінці і стануть в підсумку тим, що тебе найбільше дратує».

 3. 3

  Супроводьте свою підводку гумористичної грою. Наприклад, «коли ми тільки зустрілися, моя дружина сміялася як ангел, тепер же вона сміється так ...» (зобразите сміх).


Поради

 • Ви також можете спробувати перевтілення у своєму поданні
 • Знайте свою аудиторію (не потрібно жартувати про Брітні Спірс перед ветеранами війни).


 • Підготуйтеся до виступу, щоб не забути свої слова. Виступ без підготовки може обернутися ганьбою, тому знайдіть слова, артистично подайте їх і насолоджуйтеся успіхом.
 • Якщо ви забули свої слова, продовжуйте виступ, як ні в чому не бувало. Що б ви не робили, не дозволяйте аудиторії про це здогадатися. Зійдіть зі сцени, якщо ви почали мимрити, немає нічого гіршого цього. Витончено підіть зі сцени, побажайте добраніч, подякуйте публіку і чекайте оплесків. Не забудьте піти зі сцени, якщо ви забули свій номер.
 • Вам не обов`язково пам`ятати дослівно свій виступ, але ви повинні пам`ятати вступ і кульмінаційний момент.
 • Веселіться і будьте собою. Аудиторія буде з великим задоволенням дивитися на ваш виступ, якщо ви будете виглядати веселим.
 • Можливо, варто взяти шкоди стендапа.
 • Не заходьте далеко в расових, релігійних і політичних жартах.
 • Слухайте виступи відомих стендап коміків.

Що вам знадобиться

 • Ноутбук
 • Диктофон
 • Сайт, де є інформація про "відкриті мікрофонах" (не забудьте зателефонувати туди, куди зберетеся, і уточнити час і місце проведення, так як іноді вони міняються).