Як зробити костюм готичної феї

Йдете ви на костюмовану вечірку на честь Хеллоуїна або просто шукаєте спосіб вразити людей, яких ви знаєте, перетворення себе в готичну фею зробить вас одночасно жіночними і зловісними.Кроки

 1. 1

  `Намалюйте свою ідею. По-перше, проиллюстрируйте своє основне плаття або комбінацію брюк / сорочки. Цей костюм працює добре з чорним підставою, але як тільки ви придбаєте навик, зможете змінювати і редагувати свою кольорову схему, щоб відповідати "готичним" ідеалам.

 2. 2

  Виберіть кольори акценту. Ці кольори можуть використовуватися на крилах, в косметиці, поясах, коштовностях або будь-яких інших пунктах, які, як вам здається, поліпшать костюм. Деякі колірні ідеї:
  • Яскраво-синій
  • Червоний
  • Рожевий
  • Білий
  • Лимонно-зелений  • Темно-зелений
  • Світло-сірий
  • Пурпурний

 3. 3

  `Додайте крила феї. Виберіть їх або в нейтральному кольорі, або в кольорі акценту. Вони можуть бути саморобними або набутими в магазині, тонкими або пір`ястими. Навіть за відсутності інших деталей, ви можете бути феєю, поки у вас є крила!

 4. 4

  `Купуйте і з`єднайте в костюм всі деталі. Використовуйте Walmart, KMart та благодійні магазини у ваших інтересах, але не забувайте про своє власне шафі. Шукайте одяг з петлями, селянські спідниці (які можна зробити коротше, якщо необхідно) і трико. Якщо ви знаєте, як використовувати фарбу тканини, можете також купити мережива і забарвити їх чорним. Чорне плаття, яке супроводжує більшість костюмів відьом та вампірів, працюватиме основою.

 5. 5

  Використовуйте клей або фарбу для тканини обраного кольору акценту і прикрашайте ними одяг. Не намагайтеся зробити охайний, консервативний костюм, зробіть його божевільним. Не соромтеся використовувати блиск, блискітки і пофарбовані намистинки. Цей крок не обов`язковий, але може дійсно додати гостроти, якщо вам не вдалося знайти аксесуари в правильних кольорах.

 6. 6

  `Знайдіть чорну перуку або пофарбуйте власне волосся в чорний колір. Додайте забарвлені смуги колірного акценту. Ви можете просто використовувати кольорові накладки або кліпси. Якщо ви приймаєте рішення пофарбувати волосся, заплануйте цей крок ретельно, так як тимчасова чорна фарба на світлому волоссі може стати зеленою, якщо волосся не були спочатку пофарбовані в коричневий колір. Крім того, ваші кольорові смуги можуть не бути добре видно на забарвлених волоссі, таким чином, мудро буде використовувати смуги з кольоровими кліпсами.

 7. 7

  `Знайдіть пару чорних туфель або черевик. Чорні черевики будь-якого стилю - завжди гарна готична одяг, але переконайтеся, що вони вам зручні. Якщо ви не можете знайти черевики, пофарбуйте які-небудь старі кросівки в чорний колір (якщо вони вже не чорні), і додайте шнурки в своєму кольорі акценту. Ви також можете прикрасити взуття блискітками, якщо хочете. 8. 8

  Додайте колготки або легінси, також чорні або кольору акценту, якщо на вас буде спідниця або коротке плаття. Це змусить ваші ноги виглядати краще, і допоможе не замерзнути холодної вночі.

 9. 9

  Одягніть сміливі коштовності, які не конфліктують з вашою косметикою. Ланцюги та негабаритні кільця підійдуть добре. Що-небудь заманливо виглядає, як дракони або магічні фігури, для забави також можна додати до готичного костюму феї. Не забувайте прикраси для волосся, особливо якщо ви не накладали кольорові смуги на волосся.

 10. 10

  Акцентуйте або ваші губи, або очі, наносите драматичний грим тільки на одну частину обличчя. Нанесіть рідкий олівець або чорний олівець для очей і сильну дозу тіней для повік у вашому кольорі акцентів. Якщо ви акцентуєте губи, нанесіть або чорну, або акцентують помаду. Чи не накладайте без міри косметику і на губи, і на очі, оскільки це може виглядати блазнівським. Ви можете також побілити іншу частину поверхні особи, оскільки готи схильні виглядати більш блідими, ніж інші.


Поради

 • Якщо ви хочете бути подертій і порваній готичної феєю, перетворіть в лахміття кромки вашого одягу. Ображати нерівні краї і порвіть кілька дірок, але не робіть цього акуратно: зробіть невелику дірку і збільшіть її руками, таким чином, це буде виглядати природним і нерівним. Думайте ретельно, де ви робите діри, перш ніж робити, - як тільки зробите діру, позбутися її буде не просто, тому не робіть діру на невдалому місці!

  • Якщо ви плануєте носити ваш комплект кілька разів, можете трохи зміцнити краю своїх дірок. Зробіть це на відстані приблизно в один сантиметр від краю ваших дірок. Таким чином, у вас може бути все ще роздертий край, але він, менш імовірно, перетвориться на гігантську діру, яка зруйнує костюм.
 • Додайте блискучі елементи на обличчя і тіло, щоб надати вам блискучий, схожий на привида, чарівний вигляд.
 • Якщо ви знайдете якусь колись чорний одяг, яка будучи поношеного наближається до темно-сірому кольору, можете спробувати пофарбувати її.

Попередження

 • Не вибирайте жовтий для свого акцентного кольору, якщо ви не хочете виглядати як джміль.

Що вам знадобиться

 • Основна чорний одяг
 • Аксесуари в колір акценту
 • Драматичні прикраси
 • Різнобарвний макіяж
 • Предмети для волосся
 • Крила