Як заснути після перегляду фільму жахів

Ви подивилися страшний фільм жахів, наприклад, «Кошмар на вулиці В`язів» або «Дзвінок»? А тепер вам пора йти спати, а ви не хочете вимикати світло? Якщо це стало для вас дратівливою проблемою, то ця стаття допоможе вам вирішити її в найкоротші терміни!

Кроки

 1. 1

  Визначте тип фільму, який ви дивилися. Чи було це кіно про зомбі? Фільм про приведення? Фільм про серійного вбивцю? Подумайте про те, чим саме налякав вас цей фільм.

 2. 2

  Постарайтеся перестати боятися і повторюйте про себе, знову і знову, що це все не правда. Навіть якщо вам здається, що страшний герой фільму існує насправді, постарайтеся переконати себе, що все це вигадки. Або, якщо ви дуже сильно вірите в існування страшного героя, переконайте себе, що він чи вона не має жодних причин прийти і налякати (вбити) вас.

 3. 3

  Чи не концентруйтеся на жахливих приведення або зомбі. Думайте про більш приємні речі. Подумайте про пухнастих зайчиків, що стрибають по полях або про час проведеному з найкращим другом (подругою), або навіть уявіть, як ви ведете машину своєї мрії.

 4. 4

  Не давайте розійтися вашій уяві. Багато людей, які бояться страшних героїв з фільмів переконують себе, що такі герої ховаються в їх шафі і готові вискочити звідти в будь-який момент. Вони лякають себе до самозабуття. Якщо ви починаєте думати: «О, ні, Фредді Крюгер (як приклад) збирається вийти з мого шафи і вбити мене», відразу припиняйте так думати і починайте думати про щось інше.

 5. 5

  Відпочиньте. Подивіться ваш улюблений серіал, пограйте в ігри, зайдіть на ваш улюблений сайт. Приблизно через пів години, ви відчуєте себе втомленим (ою) і абсолютно забудете про свої страхи. Або страх перед страшним героєм фільму зменшиться.

 6. 6

  Прогуляйтеся навколо вашого будинку в темряві. Подивіться в обличчя своїм страхам і огляньте всі кути і закутки вашого будинку. Так, навіть той самий страшний комору. Відкрийте двері і будьте хоробрим (ой)! Як тільки ви виявите, що страшного героя немає ніде в будинку, переконайтеся, що всі двері в будинку замкнені, і спокійно вирушайте спати.

 7. 7

  Прийміть розслабляючий душ або ванну. Прийміть розслабляючий душ або ванну, тільки якщо фільм був не пов`язаний з басейном, душем, озером, ставком, морем, річкою або ще чимось пов`язаним з водою (наприклад, сцена в душі у фільмі «Психо»). Не робіть цього, якщо у фільмі були страшні сцени, що включають в себе воду, крім випадків, коли ця сцена не була страшною для вас.

 8. 8

  Прочитайте розслаблюючу, нудну книгу, наприклад, улюблений роман вашої бабусі або енциклопедію.
 9. 9

  Лягайте в ліжко в зручній позі. Переконайтеся, що у вас є достатньо подушок і ковдр, а також відрегулюєте температуру і світло, щоб вам було комфортно. Намагайтеся не залишати включеним світло, тому що він стимулює виникнення страхів.

 10. 10

  Подумайте про щасливих і сумних речах, які відбулися з вами протягом дня або тижня або подумайте про книгу, яку нещодавно прочитали. Спробуйте проговорити про себе зміст книги, але робіть цього не в повний голос. Або просто прочитайте щасливу і добру книгу.

 11. 11

  Послухайте розслаблюючу або ритмічну музику, тільки якщо музика не заважає вам заснути. Примітка: якщо ви дуже налякані, то можете слухати музику в будь-якому випадку.

 12. 12

  Увімкніть телевізор і подивіться смішний мультфільм, наприклад, «Губка Боб квадратні штани». Ще один варіант: подумати про щось, що ви дійсно хочете, наприклад, про майбутній побаченні, відео грі або вашому дні народження.

Поради

 • Подивіться комедію після фільму жахів, щоб відволіктися.
 • Постарайтеся лягти спати з улюбленою домашньою твариною або іграшкою. Знаючи, що вони лежать поруч з вами, ви можете відчути себе більш захищеним (ой). Крім того, кішка або собака попередить вас про щось незвичайне, якщо таке станеться.
 • Якщо ви спите і вам холодно, то це сприяє появі нічних кошмарів. Але також вам не повинно бути занадто спекотно, тому що ви можете прокинутися мокрим, а іноді занадто висока температура в кімнаті може викликати кошмари! Просто відправляєтеся спати з відчуттям комфортного тепла.
 • Поговорити з кимось - гарна ідея, щоб ви могли зрозуміти, що ви не самотні в цьому світі. Якщо ви живете з сім`єю або другом (подругою), які зрозуміють, що ви відчуваєте, просто попросите їх обійняти вас! Можливо, ви навіть захочете, розповісти про вашому страху.
 • Постарайтеся згадати, що ви їли кожен день протягом минулого тижня. Ваш мозок буде намагатися впорається з цим завданням, і він відвернеться від думок про фільм. Або, якщо вам сподобалася ця ідея, використовуйте зручну для вас головоломку.


 • Спіть в кімнаті з кимось.
 • Переконайтеся, що вас оточує комфортна навколишнє оточення, бо вона може викликати певні страхи. Наприклад, якщо ви перший раз спите в будинку у друга (подруги), переконайтеся, що вам є чим зайнятися, щоб вам не було страшно.
 • Підніміть собі дух теорією «фільмів, де виживає тільки один». Якщо ви дивитеся фільм, де розповідь йде від третьої особи, то це означає, що фільм не справжній, бо оператор вижив і зняв цей фільм. Псевдо-документальні фільми страшні, але дурні. Дуже часто можна просто посміятися над реакцією людей у фільмі і уявити собі, як реагували б ви.
 • Спробуйте зосередитися тільки на одній темі, коли ви намагаєтеся заснути, не думайте про велику кількість речей. Перегляд іншого фільму або читання книги - хороший вибір.
 • Не думайте зовсім про фільм, розслабитеся і думайте про хороше.
 • Коли ви будете засипати, включіть заспокійливу музику. Це заспокоїть вас, і подарує вам довгоочікуваний спокій.
 • Закрийте двері шафи, якщо це турбує вас. Це створить ілюзію, що жах, таїться в шафі, не зможе вийти, а щось, що знаходиться зовні, не зможе пробратися в шафу.
 • Закрийте двері та вікна.
 • Візьміть кішку або собаку, щоб захистити себе від страшних думок. Якщо ви, звичайно, не боїтеся цих тварин. Якщо ви не можете спати з твариною в одному ліжку, купіть спеціальне ліжко для вашого вихованця.
 • Скажіть собі, що потрібно перестати бути слабаком. Можливо, якщо ви будете підбивати себе і говорити собі, що ви матрац, тому що не можете бути хоробрим (ой), то це змусить вас бути більш хоробрим (ой).
 • Якщо ви дивилися кліпи з жахами, наприклад, на YouTube, перегляньте їх знову (можливо з включеним світлом) і подумайте, як вони були зроблені. І пам`ятайте, що це все актори, так що не варто турбуватися про них.
 • Медитація, швидше за все, допоможе вам заснути, але ви повинні медитувати правильно, щоб вона допомогла.

Попередження

 • Не намагайтеся занадто сильно відволіктися від страшних думок. Просто розслабтеся, нічого поганого з вами не трапиться.
 • Не лягайте спати з ножем або травматичним пістолетом. Незалежно від того, наскільки серйозний ваш випадок параної, ніхто все одно не з`явиться, тому немає ніяких причин спати зі зброєю. Ви можете порізатися або вистрілити в себе уві сні, або ще гірше, ненароком і вбити себе.
 • Ніколи, ніколи, ніколи не намагайтеся поговорити з страшним героєм з, переглянутого вами фільму. Це або розсердить вас, або ще більше налякає. Це змусить вас думати, що кошмарний герой все-таки знаходиться в будинку.
 • Якщо фільм дійсно був страшний, кошмари можуть повертатися протягом наступного тижня або двох. Напевно, коштувати почекати поки ви трохи підросте і подивитися цей фільм, коли ви станете старше.