Як співати музику соул

Редагувати користувачем Maluniu, RU_test, Dark girl90 і ще одним іншим

У багатьох людей є свої таланти, особливо, коли справа доходить до мистецтва. Музика соул стає дуже популярною в цьому поколінні, і ви напевно хочете навчитися співати таку музику.

Кроки

 1. 1

  Спершу вивчіть виконавців, які виконують соул, наприклад, Джеймс Браун, Стіві Уандер, Марвін Гей і т.д. Можливо, у вас конкретний тип стилю, який є у кожного з цих музикантів, який ви можете використовувати, коли будете вчитися співати в цьому жанрі музики.

 2. 2

  Можливо, ви також захочете розглянути жанр госпел і ритм і блюз (RB), так як це музика, з якої була сформована музика соул.
 3. 3

  Розігрійте голос. Дихальні вправи, скоромовки і вимова ла, ла, ла, в різних октавах, можуть допомогти вашому голосу, коли ви будете починати співати.

 4. 4

  Виберіть пісню в жанрі соул, переважніше, проспівали одним з соул артистів, і запам`ятайте слова, потім спробуйте заспівати близько до того, як заспівав її артист. 5. 5

  Як тільки у вас почне виходити, додайте свою особливу нотку, але тримайте голос в ритмі, інакше ви зіб`єтеся і більше не зможете співати соул.

Попередження

 • Якщо ви намагаєтеся співати соул, не додавайте частини поп музики, року або репу в пісню, інакше ви зруйнуєте "серце музики".

Що вам знадобиться

 • iPod, mp3, комп`ютер або телевізор (для прослуховування музики)