Як співати змішаним голосом

Змішаний голос дуже часто важко освоїти під час навчання співу. З цим методом у вас не залишиться ніяких сумнівів.

Кроки

  1. 1

    Змішайте всі три резонатора вашого голосу: грудної резонатор, оральний резонатор (ротової) і резонатор придаткових пазух носа (головний голос). Примусьте всі ці три резонатора працювати разом, щоб ви домоглися мелодійного змішаного голосу.

Щоб ці три області запрацювали разом, почніть співати спочатку вашим грудним голосом. При цьому починають працювати ротової та грудної резонатори. Щоб додати до них головний голос, просто уявіть, що ваш голос відправляється в додаткові пазухи носа, від чого у вас вийде змішаний голос. Але якщо ваш голос вже занадто носової, то навчитеся "прикривати" носової голос за допомогою більш м`якого, повного, соковитого голосу.

  1. 1

    Вам буде легше співати високі ноти змішаним голосом, коли ви будете співати вище і вище, ви помітите, що голосні у вас більше відкриваються. Будьте з цим обережні, тому що вам потрібно трохи прикривати ваші голосні, відкриваючи рот вертикально (зовсім трохи, щоб не постраждала ваша дикція). Переконайтеся, що ваш голос не напружується. Змішані голос знімає напругу і допомагає вам досягти високих нот.

Поради
  • Високі ноти створюються шляхом простого підвищення змішаного голосу.


  • Пам`ятайте про те, що змішаний голос створюється трьома різними місцями вашого голосу, і всі вони повинні бути відкриті, щоб у вас вийшов звук. Просто уявіть ваш грудної і ротової голосу в ваших низьких нотах, що піднімаються трохи в додаткові пазухи носа.
  • Не турбуйтеся, якщо у вас трохи піднімається дихальне горло. Це природно, але краще якщо воно буде залишатися в нейтральному положенні.

Попередження

  • Якщо ваше дихальне горло занадто сильно піднімається, і якщо ви намагаєтеся дістати високі ноти, то для початку переконайтеся в тому, що ви співаєте змішаним голосом.