Як рецензувати альбом

Отже, вам подобається музичний альбом настільки, що ви вирішили написати рецензію на нього. У цій статті ми розповімо вам, як написати хороший огляд.

Кроки

Прослухайте альбом кілька разів, постарайтеся по-справжньому зрозуміти, про що йдеться композиції. Ви ж не хочете написати огляд, заснований на першому впечатленіі.Пока слухаєте, вивчіть обкладинку альбому, щоб мати загальне уявлення про групу. Ви також можете прочитати інші огляди або дізнатися думку іншої людини, щоб дізнатися загальне ставлення до жанру групи і їх попереднім роботам. Це просто підготовча робота-ви не будете просто повторювати чужі думки.

 1. 1

  Подумайте про тезах, які ви збираєтеся ввести в свій огляд. Ймовірно, ви захочете написати план, якщо це вам допоможе організувати ваші думки.

 2. 2

  Надайте базову інформацію про групу, наприклад, звідки вони, імена членів групи та інструменти, на яких вони грають. Ця інформація особливо важлива для дебютного альбому, але якщо ця група суперпопулярна або більшість ваших передбачуваних читачів добре знайомі з групою, не так вже й обов`язково писати про це.
 3. 3

  Обговоріть передумови створення альбому, включаючи інформацію про те, яку роль відіграє альбом у діяльності групи і який вплив він може надати. Вам треба максимально точно передати відчуття від звучання музики.

 4. 4

  Розгляньте кілька окремих композицій, які особливо виділяються з усього альбому, як в кращу, так і в гіршу сторони. 5. 5

  Охарактеризуйте свої відчуття від альбому в останньому реченні. Це віддрукується в пам`яті читача і допоможе йому вирішити, купувати альбом чи ні.

Поради

 • Постарайтеся використовувати особливий стиль письма, щоб ваш огляд відрізнявся від багатьох інших.
 • Наприклад:
  • Назва групи My Chemical Romance, вони з Нью-Арка, Нью-Джерсі. Члени групи: Джерард Вей (Gerard Way) (вокал), Майки Вей (Mikey Way) (бас), Френк Айєро (Frank Iero) (ритм-гітара) і Рей Торо (Ray Toro) (соло-гітара) і Боб Брайар ( Bob Bryar) (барабани). Після альбому Three Cheers for Sweet Revenge 2004 року і таких пісень, як "Helena," "The Ghost of You," і "I`m Not Okay (I Promise)," My Chemical Romance ще не була так популярна, як в той момент. Такі слова пісні як, "З давніх пір ти помираєш, щоб знову прокотитися на катафалку" ("Helena"), "Я ніколи не говорити, що буду лежати і чекати вічно" ("Thу ghost of you"), "Ти сказала, що прочитала мене, як книгу, але всі сторінки подерлися і пошарпалися "(" I`m not okay ") надають групі похмуре звучання. Завдяки кліпу пісні "I`m Not Okay (I promise)", група стала популярною на MTV. На їхню музику вплинули, наприклад, такі групи, як Iron Maiden, Thursday і AC / DC. Протягом тривало туру до Європи і назад в США, фанати залишаються під величезним враженням від їх виконання і від того, як сильно це впливає на них самих. Фанати з усього світу залишають коментарі на їхньому сайті myspace.com/mychemicalromance. Їх офіційний фансайт - mychemicalromance.com, де ви можете знайти розклад турів і придбати квитки. 22 листопада 2005 був випущений DVD диск, в якому розповідалося про сходження групи, він також включав запис їх останнього туру. Під час створення Three Cheers for Sweet Revenge у Джерада Уейя померла бабуся. Для нього це був важкий період, в результаті він написав пісню "Helena". Бабуся завжди закликала його і брата Мікі стати музикантами. Вони напружено намагаються заради свого розширюється фанклубу, і між тим прагнуть домогтися більшого успіху.