Як розвивати почуття гумору

Якщо у вас є почуття гумору, то ви більше подобаєтеся оточуючим, і у вас з`являються нові друзі. Ось кілька порад, які допоможуть розвивати ваше почуття гумору.

Кроки

 1. 1

  Спостерігайте за життям. У житті буває дуже багато курйозних моментів, ви повинні спостерігати і помічати їх.

 2. 2

  Частіше розмовляйте. Якщо у вас немає почуття гумору, ви, можливо, почнете соромитися. Щоб цього уникнути, спробуйте розмовляти як мінімум з 10 людьми (хлопчиками і дівчатками) в день. Ви навіть можете їх похвалити, щоб почати розмову. Якщо вам незручно, поговоріть з колегами, зі своїми молодшими братами і сестрами друзів, або батьками ваших друзів. Це дозволить вам пристосуватися до більш частого спілкування.
 3. 3

  Дивіться комедії і читайте смішні статті. Спробуйте подивитися романтичні комедії, комедійні серіали і зайти на такі сайти, як mylifeisaverage.com і fmylife.com. Зверніть увагу на дотепні жарти. Зрештою, ви зрозумієте, чому інші люди вважають ті чи інші речі кумедними.

 4. 4

  Запитайте у своїх смішних друзів поради та рекомендації про те, як вони удосконалили своє почуття гумору. Однак врахуйте, деякі люди просто такими народжуються!

 5. 5

  Будьте готові випробувати жарти на людях. Вони не завжди спрацьовують, але ви скоро в них почнете розбиратися і дізнаєтеся, що саме змушує інших сміятися. 6. 6

  Дивіться на речі простіше. Якщо ви сприймаєте все занадто серйозно, вам складно буде стати смішним. Перестаньте дивитися на всі життєві ситуації як на перевірку ваших розумових здібностей, звертайте більше уваги на світлу сторону життя.

 7. 7

  Відкрийтесь! Частіше посміхайтеся і смійтеся, навіть коли насправді не смішно. Коли ви відкриваєте себе, ви помічаєте речі, яких ви не бачили раніше!


Попередження

 • Не намагайтеся змусити людей сміятися силою і не робіть нічого, що може нашкодити вам чи ім.
 • Не здавайтеся!