Як прибрати будинок після званої вечеріПісля того, як ви закінчили насолоджуватися вашим чарівним запрошеним вечерею і всі гості пішли, дуже хочеться допити вино, закинути туфлі в дальній кут кімнати і відправитися прямо в ліжко, щоб насолодитися заслуженим відпочинком. Вся проблема в тому, що весь безлад все ще буде на місці наступного ранку. Набагато краще прибрати всі перед сном, і це займе всього лише кілька хвилин, але ваше пробудження буде набагато приємніше - ваш стіл і кухня будуть чистими!

Кроки

 1. 1

  Розподіліть завдання, якщо це можливо. Якщо ні, попросіть кого-то хоча б поговорити з вами, поки ви забираєте. Ця людина (чоловік, друг, дитина, хто завгодно), може підвести підсумки того, як пройшов вечір-ви будете здивовані, як швидко проходить прибирання під бурмотіння одного на задньому фоні, а ще швидше, якщо людина теж підключиться.

 2. 2

  Приберіть всі порожні пляшки від алкоголю. Вони будуть жахливо пахнути вранці, коли ви прокинетеся відпочив. Відразу ж викинете їх у сміттєвий бак. Закрийте пробкою недопиті пляшки з вином і зберігайте у відповідному місці. Вилийте недопите пиво і закрийте кришки на міцних напоях.

 3. 3

  Приберіть весь посуд з обіднього столу. Або ж акуратно поставте їх біля кухонної раковини, якщо посудомийна машина вже забита листами, або ж складіть їх прямо в посудомийну машину. Займіться посудом в раковині, якщо ви не дуже втомилися, так як порожня мийка надихає куди сильніше, ніж купа брудного посуду вранці.

 4. 4

  Відкладіть всю їжу, яку ви плануєте зберегти. Покладіть в холодильник продукти, які повинні зберігатися в холоді. Це необхідно зробити ввечері-оціните стан продуктів по тому, скільки часу він перебував поза холодильником. Розсипте горіхи і закуски в пакети або ємності з щільно прилягає кришкою.
 5. 5

  Складіть серветки і скатертину в пральну машинку, щоб випрати їх пізніше.

 6. 6

  Приберіть в зоні відпочинку, позбувшись всіх забутих келихів, тарілок і закусок. Збийте подушки і розправте килимки, розставте лампи, столики тощо, які посунули для події. Впустіть трохи свіжого повітря, якщо це можливо.

 7. 7

  Трохи підметіть в їдальні і кухні. Ви можете використовувати пилосос для більш швидкого прибирання. Якщо ви дуже втомилися для цього, хоча б витріть плями від розлитих напоїв і зберіть крихти, а вранці підметіть.

 8. 8

  Лягайте спати. Ви, ймовірно, будете спати, як дитина. Хороша робота!

Поради • Розпорошите трохи освіжувача для повітря перед тим, як закінчити, щоб продовжити ефект від вашої прибирання.
 • Якщо гості курили, викинете весь попіл і недопалки, а також очистіть попільнички.
 • Якщо ви ставитеся до того типу людей, який без допомоги працює швидше і вважає допомогу "зайвої", попросіть вашого помічника присісти і поговорити з вами. Він буде відчувати, що допомагає вам, тому що не дасть вам заснути і підтримає ваш ентузіазм, але при цьому "не завадить вам". Вручіть йому келих вина або шматочок десерту, щоб обмежити його пересування!

Що вам знадобиться

 • Помічник
 • Посудомийна машина або раковина
 • Швабра, пилосос і т.д.
 • Ганчірки для прибирання