Як гасити ароматні овочі

Фото - Як гасити ароматні овочі

Тушковані овочі можуть здатися не дуже апетитними, але навички у мистецтві їх приготування повинен отримати кожен, хто хоче навчитися кулінарному майстерності. Ароматні овочі - це овочі з сильним смаком і запахом, а гасіння - це процес, що надає цим смакам і запахів чудову м`якість і відкриває шлях для використання таких овочів як "основи" для приготування соусів, супів, рагу й інших блюд.

Метод 1 з 3: Технологія гасіння овочів

 1. 1

  Помістіть нарізані овочі, трави, приправи, і жир в холодну сковороду. Вони повинні в сковороді бути розміром не більше 6 см. Краща сковорода для гасіння овочів - сотейник з нержавіючої сталі з високими краями і скляною кришкою для спостереження за процесом гасіння.

 2. 2

  Поставте сковороду на плиту на повільний вогонь.

 3. 3

  Накрийте сковороду. Так ви збережете вологу і запахи, що утворилися в сковороді в результаті впливу тепла.

 4. 4

  Під час приготування частіше перемішуйте овочі лопаткою або великою ложкою.

 5. 5

  Прислухайтеся до шипінню. Овочі не повинні смажитися, і ви не повинні чути шипіння. Якщо сковорода шипить, зменшіть вогонь або зніміть кришку.

 6. 6

  Якщо ви не використовуйте скляну кришку, перевіряйте овочі при перемішуванні. Вони не повинні бути коричневого кольору або ставати золотистими. Якщо ви помітили, що овочі присмажуються, зменшіть вогонь.

 7. 7

  Якщо овочі пристають до стінок сковороди, додатково додайте чайну ложку жиру.

 8. 8

  Готуйте овочі, поки вони не стануть дуже м`якими і прозорими. Час приготування буде змінюватись в залежності від виду овочів і їх розміру-чим менше шматочки, тим швидше вони стануть м`якими.

Метод 2 з 3: Підготовка ароматних овочів для гасіння

 1. 1

  Ретельно вимийте всі інгредієнти.

 2. 2

  Очистіть моркву, цибулю, часник та інші овочі, що піддаються, як правило, чищенні перед приготуванням.

 3. 3

  Наріжте кубиками, пошинкуйте чи іншим способом подрібніть овочі до розмірів / форм, зазначених у рецепті. Зазвичай в рецепті вказується, які розміри повинні бути у овочів для гасіння. Якщо цього немає, керуйтеся наступними принципами.
  • Якщо збираєтеся використовувати ароматні овочі для приготування соусу або будете перетирати або робити пюре, шматочки повинні бути невеликими, розмірами приблизно 0,6 см.
  • Якщо овочі будуть використовуватися в рагу або стравах тривалого приготування, шматочки повинні бути побільше: розмірами від 1,3 до 1,9 см.
  • Перед нарізкою помідорів кубиками, розріжте помідори навпіл, потім вискобліте насіння і "гель" і викиньте.
  • Перед нарізкою кубиками перцю, видаліть з нього насіння і білі мембрани.
  • Перед додаванням до решти ароматним овочам зубчиків часнику, їх подрібнюють або дрібно шаткують.

 4. 4

  Пропустіть через м`ясорубку петрушку та іншу зелень згідно рецепта.

 5. 5

  Прочитайте в рецепті про підготовку імбиру, якщо він використовується для гасіння сезонних овочів. Він може знадобитися в тертому вигляді, подрібнений на м`ясорубці або в якості порошку.

 6. 6

  Дізнайтеся в рецепті, яка кількість овочів потрібно згасити. Як правило, в процесі гасіння багато маси не теряется- якщо рецепт передбачає 2 склянки тушкованих овочів, починайте гасити близько 2? склянки свіжих овочів. Якщо в рецепті зазначено фактичну кількість овочів, які необхідно загасити, беріть цю кількість.

Метод 3 з 3: Комбінації з тушкованих овочів

 1. 1

  Приготуйте Мірпуа з тушкованих овочів в пропорціях: 2 частини ріпчастої цибулі, 1 частина селери і 1 частина моркви. Як правило, також додають цілий лавровий лист. Як жир використовуйте вершкове масло.

 2. 2

  Приготуйте софіріто з рівних частин тушкованих цибулі та часнику, додавши трохи нарізаного кропу. Рецепти софіріто часто включають в себе невелику кількість прошутто, одного з видів шинки. Використовуйте як жир оливкова олія.

 3. 3

  Приготуйте софрегіт з тушкованих 2 частин цибулі і 1 частини томатів. Використовуйте оливкову олію в якості жиру. 4. 4

  Приготуйте рефогадо, використовуючи цибулю, перець і помідори в рівних частинах з додаванням невеликої кількості часнику. Іноді додаються в невеликих кількостях свіжий базилік і / або майоран. Використовуйте в якості жиру оливкова олія.

 5. 5

  Приготуйте дюксель, використовуючи в рівних кількостях нарізані кубиками гриби і цибулю. Для приготування підходять гриби багатьох видів. В якості жиру використовуйте вершкове масло.

 6. 6

  В якості жирової основи для гасіння овочів використовуйте вершкове масло, оливкова олія, арахісове масло, сало, гусячий жир або навіть сік бекону в співвідношенні: 1 столова ложка жиру на 2 склянки нарізаних овочів.

 7. 7

  Користуйтеся арахісовим маслом при гасінні ароматних овочів по азіатським рецептами.

Поради

 • Овочі широко застосовуються як ароматною базової основи для страв в рецептах, які передбачають використання моркви, селери, цибулі, часнику, перцю, цибулі-порею, баклажанів, грибів і помідорів. Лук, як правило, використовується в подвійній пропорції по відношенню до інших овочів. Наведені нижче рекомендації описують комбінації овочів для різних ароматних основ.
  • Мірпуа, дюксель, софіріто, софрегіт і рефогадо - всі регіональні різновиди тушкованих овочів, які часто зустрічається в рецептах вишуканої кухні.
  • Вершкове і оливкове масло не повинно горіти або диміти при низьких температурах для гасіння овочів.
  • Якщо ви збираєтеся приготувати суп або рагу, можна гасити овочі в глибокій каструлі, і після того, як процес гасіння буде завершений, можна додати туди інші інгредієнти для супу або рагу.
  • Ви можете приготувати тушковані овочі і заморозити їх або заморозити ту їх частину, яка не знадобиться для рецепта. Вони краще замерзають у вигляді пюре або перетерті. Заморожені овочі придатні протягом 6 місяців.
 • Хоча деякі книги з кулінарного мистецтва та школи рекомендують нарізати овочі для гасіння тільки шматочках по 6 см, головне правило полягає в тому, щоб всі овочі гасилися шматками однакових розмірів. Існують також певні способи підготовки трав, що входять в рецепт приготування тушкованих ароматних овочів. * Гасіння овочів - процес повільної варіння овочів на слабкому вогні в невеликій кількості жиру так, щоб вони віддавали свій аромат. З іншого боку, обсмажування овочів при швидкому приготуванні зберігає їх аромат.

Попередження

 • Не змішуйте з тушкованими овочами крохмалисті овочі, такі як картопля, солодкий картопля і кукурудза, і не використовуйте для цього огірки, кабачки або гарбуз.
 • Не використовуйте тушковані овочі у вашому рецепті, якщо вони підгоріли або згоріли.
 • Використовуйте тушковані овочі відразу ж після приготування або заморозьте.

Що вам знадобиться

 • Велика сковорода з кришкою
 • Гострий ніж і обробна дошка
 • Ніж для чищення овочів або овощечистка
 • Каструля
 • Мірний стакан і ложки
 • Велика ложка або лопатка
 • Сито
 • Кухонний комбайн - необов`язково