Як зробити квіти з огірків

Наступного разу, коли ви будете подавати на стіл блюдо з нарізаними овочами, зробіть його оригінальним, прикрасивши квітами з огірків. Для цього вам підійдуть огірки звичайного розміру, так як довгоплідні сорти не годяться для виготовлення таких прикрас. Крім того, вам знадобиться невеликий ніж для овочів.

Кроки

 1. 1

  Вимийте огірки. Дайте їм час висохнути. Щоб обсушити огірки швидше, скористайтеся паперовими кухонними рушниками.

 2. 2

  Розріжте огірок поперек на дві половинки. Зробіть прямий поперечний розріз посередині огірка, так що у вас вийде дві однакові половинки.

 3. 3

  Виріжте квіткові пелюстки. Зробіть горизонтальні надрізи, паралельні шкірці огірка. Коли ви надрізає огірок, переконайтеся, що ви зробили пелюстки не тільки з шкірки, а й з м`якоті огірка. Смужки повинні бути дуже тонкими і розподілятися рівномірно по всьому колу огірка.  • Зробіть надрізи майже до кінця огірка (завжди починайте різати з боку поперечного розрізу), але все ж не до кінця. Пелюстки повинні залишитися прикріпленими до денця.

 4. 4

  Відріжте кінчик огірка, так щоб ваш "квітка" міг стійко стояти на поверхні.

 5. 5

  Пальцями акуратно розправте пелюстки і надайте квітці форму. обережно потягніть кожна пелюстка назовні, щоб ваш огірок нагадував квітку.

 6. 6

  Видаліть центральну частину огірка з насінням. За допомогою ножа для овочів виріжте центральну частину огірка. Акуратно видаліть серцевину і всі залишки насіння, в результаті у вас вийде порожнину всередині. 7. 7

  Виріжте краю пелюсток. Зробіть пелюстки більш схожими на справжні, надрізавши краю по діагоналі. Зріжте куточки кожної пелюстки або кожного другого пелюстки, щоб зробити квітку більш оригінальним і ошатним.

 8. 8

  Надайте квітці форму і покладіть в центр кожного огірка невеликі овочі, салат або дип-соус. Ви можете прикрасити кожну квітку невеликими морквяними смужками.

Поради

 • Розставте квіти з огірків по краях вашого страви з нарізаними овочами, щоб зробити його оригінальним. Ви можете нарізати на це блюдо кілька огірків звичайними скибочками (деякі гості можуть не захотіти є ваші огіркові прикраси).
 • Ви можете зробити навіть "букет з овочевих квітів", додавши до квітів з огірків такі ж квіткові прикраси, зроблені з редису і цукіні. По краях букета ви можете додати тонкі смужки моркви і суцвіття брокколі.

Що вам знадобиться

 • Міцний огірок правильної форми
 • Гострий ніж для овочів, досить тонкий, щоб робити їм вузькі надрізи, але досить міцний, щоб можна було зробити розрізи без зусилля.