Як грати в алкогольну гру «Міни»

Увага: дана стаття призначена для осіб старше 18 років.

«Міни» - весела гра дл компанії, яка п`є пиво. Вам знадобиться досить великий стіл і мінімум 4 людини, можна більше. Пиво має бути в банках, а не в пляшках або гуртках.

Кроки

 1. `Play

  1

  Перший гравець бере монетку і розкручує її на столі. Поки монетка крутиться, треба взяти пиво тією рукою, якою розкручували монетку, зробити ковток, потім цією ж рукою зловити монетку, поки вона не перестала крутитися. Якщо ви зловите монетку неправильної рукою, треба переграти.

 2. `Play

  2

  Найцікавіше починається, коли пиво добігає кінця. Випивши пиво до кінця. Гравець тепер володіє порожній банкою, яка і перетворюється на «міну». Використовуючи порожні пивні банки, ви можете збити крутяться монетки суперників, змушуючи їх перегравати. Один раз кинувши порожню пивну банку, ви повинні залишити її на тому місці, куди вона впала до кінця гри.
 3. `Play

  3

  І ось з`являються перешкоди, які тепер необхідно буде долати при закручуванні монеток. Якщо монетка зачіпає порожню пивну банку, гравець повинен переграти, випивши знову пива і перекрутивши монетку, Якщо гравець зазнає невдачі 3 рази поспіль, він чи вона повинні випити пива і передати монетку наступного гравця.

 4. `Play

  4

  Готово.

Поради • Ви можете розкручувати монетку подалі від себе, щоб убезпечити себе від «мін» перед собою.

Попередження

 • Слідкуйте за кількістю випитого пива.

Що вам знадобиться

 • Банки з пивом, монетка, великий стіл для гри.