Як є кукурудзу в качанах

Кукурудза в качанах - істинно річний делікатес, проте не всі знають, як правильно її їсти, щоб насолодитися сповна!

Кроки

 1. 1

  Приготуйте кукурудзу. Молоду і свіжу кукурудзу іноді можна навіть не готувати.

 2. 2

  Обережно! Кукурудза буде гарячою! З`їжте спершу основне блюдо, щоб кукурудза встигла охолонути.

 3. 3

  Змастіть качан маслом. Візьміть скибку свіжого хліба і намажте на нього масло товстим шаром. Після цього притулите кусень хліба до гарячого кукурудзяного качана - масло розтане і оживляти кукурудзу, а кукурудза нагріє хліб. Тепер у вас є і смачна кукурудза, і теплий хліб!
  • Як варіант, візьміть шматок масла або маргарину на ніж (або на вилку) і змастіть весь кукурудзяний качан, рухаючи по ньому ножем від одного краю до іншого.
  • Розріжте свіжий лимон навпіл. Змішайте на тарілці сіль, перець, приправи і т.д. в невеликій кількості. Прикладіть лимон до суміші, після чого проведіть їм по кукурудзяних качанів, трохи стискаючи, щоб видавити лимонний сік. Ви можете використовувати будь приправи - експериментуйте, щоб знайти ідеальний варіант для себе!

 4. 4

  Почніть є кукурудзяний качан. Щоб з`їсти кукурудзу акуратно, вам потрібно кусати качан так, щоб відкусити зерна, але не розчавити їх зубами (перш ніж вони потраплять до вас в рот). Щоб це виконати, потрібно, щоб над рядом зерен в качані було трохи вільного місця. На жаль, єдиний спосіб домогтися цього - спочатку вкусити качан звичайним способом, в ідеалі - кілька разів, щоб «розчистити» ряд зерен від одного кінця качана до іншого. Після цього вам, швидше за все, доведеться почистити зуби, але хороша новина полягає в тому, що з цього моменту ви зможете з`їсти весь качан, не ризикуючи знову нахапатися застряглих в зубах зерен.
 5. 5

  Продовжуйте є. За допомогою верхніх або нижніх передніх зубів відкушуйте зерна цілком по одному ряду за раз, зліва направо. Якщо ви використовуєте верхні зуби, пишіть між низкою зерен, який ви збираєтеся відкусити, і поруч, який знаходиться над ним, після чого м`яким, але впевненим рухом вниз відривайте зерна від качана. Таким чином з`їжте весь ряд від початку до кінця качана, а потім переходьте до наступного ряду. Цей процес нагадує роботу на друкарській машинці старого зразка.

 6. 6

  Почистіть зуби. Коли закінчите є кукурудзу, почистіть зуби за допомогою зубочистки. Зайві зерна з обличчя можна змахнути серветкою.

 7. 7

  Ще один варіант вживання кукурудзяних качанів - розрізати їх на 3 частини і насадити на вилки для фондю. Так кукурудзу зручно тримати, і вона напевно не вислизне з рук.

Поради

 • Використовуйте тримачі для кукурудзи. Ці пристосування виглядають дуже забавно, але насправді вони досить корисні - вам не доведеться бруднити руки. Такі утримувачі можна придбати невеликими наборами в багатьох магазинах. Їх потрібно увіткнути в кукурудзяний качан з обох сторін і тримати його таким чином. А ваші руки залишаться абсолютно чистими!
 • При варінні додайте у воду сіль - так кукурудзу буде простіше є, оскільки сіль зробить зерна більш твердими. Не кожному сподобається такий варіант, до того ж, він підвищує небезпеку переварити кукурудзу - сіль вбирає вологу з зерен. Якщо ж потрібно зберегти кукурудзу максимально солодкою, в воду замість солі можна додати цукор.
 • Щоб пізнати всю красу кукурудзи в качанах, використовуйте натуральне масло. Це найважливіший інгредієнт у рецепті. Якщо намазати кукурудзу маргарином або замінниками масла з низьким вмістом жиру, вона буде не такою смачною.


 • Постарайтеся є кукурудзу над тарілкою - це полегшить подальшу прибирання.
 • Альтернативний метод вживання кукурудзяних качанів називається «Невміла друк» (на противагу методу «Печатки на машинці») або «Знайди і знищ». Цей метод полягає в тому, щоб визначити найбільші, золотисті та привабливі зерна в качані і з`їсти їх першими незалежно від розташування.

Попередження

 • Не варто їсти кукурудзу в качанах на першому побаченні, оскільки це може створити невірне враження про ваших манерах поводитися за столом.
 • Якщо є кукурудзу відразу після варіння, вона буде гаряча. Обережно!

Що вам знадобиться

 • Кукурудза в качанах
 • Масло
 • Сіль
 • Ніж
 • Серветка
 • Зубочистка
 • Тримачі для кукурудзи (не обов`язково)