Як нарізати капусту

Капуста є невід`ємною частиною багатьох відмінних страв: салатів, супів, рагу і т.д. Цілий качан капусти може виглядати у вашому холодильнику злегка загрозливо, але не турбуйтеся, його нарізка це швидка і проста задача.
Метод 1 з 2: Нарізка пекінської капусти

 1. 1

  Видаліть із зовнішнього боку качана сухі або зів`яле листя. Не надто захоплюйтеся і не викидайте абсолютно хорошу капусту.

 2. 2

  Вимийте капусту під проточною водою. Важливо змити весь бруд, мікроби або пестициди із зовнішнього боку.

 3. 3

  Стійко покладіть капусту на обробну дошку. Переконайтеся, що дошка лежить стабільно і не буде ковзати.

 4. 4

  Розріжте капусту уздовж навпіл через качан великим ножем з нержавіючої сталі. У вас повинні вийти дві симетричні половинки.

 5. 5

  Покладіть одну половинку розрізом на дошку і утримуйте неосновної рукою. Щоб було легше утримати капусту, ваша рука повинна бути схожим на клешню. Кочерижка повинна розташовуватися перпендикулярно до вас.

 6. 6

  Розріжте капусту зверху вниз на тонкі скибочки (0,6 мм). Використовуйте великий ніж і сильні, впевнені рухи, направляючи ніж суглобами. Якщо у вас невеликий ніж, робіть довгі розрізи, простягаючи ніж до себе.

 7. 7

  Якщо ви хочете, щоб шматочки були поменше, розгорніть обробну з капустою дошку на 90 ° і наріжте скибочки. Робіть розрізи під прямим кутом.

Метод 2 з 2: Нарізка зеленою, савойської або червонокачанної капусти

 1. 1

  Видаліть із зовнішнього боку качана сухі або зів`яле листя. Знову ж таки, не викидайте капусту, яка виглядає їстівною. 2. 2

  На обробній дошці розріжте капусту уздовж навпіл через качан. На відміну від пекінської капусти, у зеленій, савойської і червонокачанної капусти дуже жорстка качан для вживання в їжу, тому потрібні додаткові кроки для видалення качана, перш ніж нарізати капусту.

 3. 3

  Розріжте кожну половинку ще раз, щоб отримати чотири рівні чверті. Якщо вам не потрібна ціла капуста, наріжте одну або дві чверті.

 4. 4

  Видаліть качан з чверті двома діагональними розрізами. Кочерижка повинна вийти одним шматком. Огляньте капусту і видаліть залишки качана, якщо ви їх пропустили.

 5. 5

  Покладіть четвертинку без качана розрізаною стороною на обробну дошку і наріжте тонкими скибочками. При необхідності повторіть з рештою чвертями качана.

 6. 6

  Якщо ви хочете шматочки поменше, розгорніть і наріжте скибочки.

Поради

 • Щоб капуста залишалася хрусткою, зберігайте її в холодильнику.
 • Використовуйте великий гострий ніж, щоб нарізати дрібні тонкі скибочки.