Як зробити бант з помадки

Помадка - це густа цукрова суміш, використовувана для декорування тортів. Ця відмінна гнучка маса для ліплення візерунків і фігур на кондитерських виробах. Бант з помадки - дуже традиційне і красиве додаток до торту, відповідне для всіх видів заходів, таких як день народження, закінчення навчального року, підвищення, річниця, а також якщо винуватець торжества просто любить банти. У цьому уроці ви дізнаєтеся, як зробити бант для прикраси свого торта.
Метод 1 з 2: Вид «Метелик»

 1. 1

  Приготуйте досить помадки, враховуючи бажаний розмір або кількість бантів. Не ставте її в холодильник! Помадка повинна залишатися теплою, щоб бути податливою при приготуванні.

 2. 2

  Розкачайте шматок помадки до квадратної форми. Розкочуйте від центру до країв.

 3. 3

  Поріжте розкатану помадку на смужки шириною близько 1дюйм (2,5 см). Якщо збираєтеся робити багато бантів, то ця величина ідеальна, але для одного великого банта, можливо, і смужки будуть потрібні більшого розміру. Кондитерський різак забезпечить прямі лінії, але підійде і звичайний ніж.
  • Довжина смужок також може варіюватися, але, як правило, повинна бути в чотири - шість разів більше ширини. Для одного великого банта відріжте смужки шириною 7,5 см і 2,5 см. Остання потрібна для серцевини банта.

 4. 4

  Нанесіть воду пензликом на один кінець смужки. Це дозволить склеїти помадку.

 5. 5

  Зробіть з кожної смужки петлі, з`єднуючи обидва кінці під кутом. Натисніть на кінці смужки, щоб склеїти їх. «Ущипніть» центр банта, щоб надати йому форму. Почніть стискати в центрі складеної смужки, натискаючи на краю.
  • Вставте моток поліетиленової плівки всередину петель, щоб зробити їх опуклими. Розтягніть центр петлі банта, щоб надати йому вигляд стрічки.

 6. 6

  Повторіть попередні дії, щоб зробити ще кілька петель. Використовуйте більш довгі смужки для нижніх петель, якщо ви хочете зробити багатошаровий бант.

 7. 7

  Оберніть невеликий шматочок помадки навколо центру зробленої петлі. Змочіть водою задню сторону шматочка і скрутіть його, перш ніж притиснете до основної фігурі. Закруглите і притисніть кінці шматочка знизу банта.
  • При необхідності розпушіть бант по сторонах і шляхом розтягування-стиснення надайте йому потрібну форму.

 8. 8

  Прикрасьте торт додатковими смужками з помадки, що ведуть до банти, перш ніж їх прикріпіть. Це додасть вашому торту вид красивою подарункової упаковки.
  • Також можна підрізати кінці стрічок. Якщо хочете, зробіть V-подібні кінці, щоб смужка з помадки була більше схожа на звичайну стрічку і стисніть найближчі до банту кінці.

 9. 9

  Розташуйте бант на стрічки з помадки. Трохи змочіть водою задню сторону для її закріплення. Ось і готово!

Метод 2 з 2: Вид «Помпон»

 1. 1

  Розкочуйте помадку за допомогою качалки, починаючи з центру і рухаючись до країв до тих пір, поки вона не стане тонкою як тканина. Результат буде ще краще, якщо використовувати фігурну качалку.
  • Розкочуйте помадку, поки її довжина не досягне 6 дюймів (15 см). Розрахуйте ширину в залежності від того, як багато бантів ви збираєтеся робити. Можливо, легше буде розкачати помадку до 12 дюймів (30 см), це якраз 2 комплекти стрічок.

 2. 2

  Відріжте смужки шириною в 1 дюйм (2,5 см). Якщо у Вас є кондитерський різак, відмінно! Це додасть краях візерунок. В іншому випадку підійде і звичайний ніж. Тоді краю будуть рівними.
  • Присипте помадку кукурудзяним крохмалем, щоб вона не прилипала. 3. 3

  Зробіть кінці V-подібної форми на кожній смужці. Їх досить просто вирізати за допомогою ножа для піци. У деяких смужках можна вирізати великі шматочки - обробляти верхні шари банта буде набагато легше, якщо смужки там будуть менше.

 4. 4

  Змастіть водою «внутрішній» край смужки. Переконайтеся, що ваші руки сухі, і поверніть кожну смужку в петлю.
  • Притисніть два кінця смужки один до одного. Округліть петлю і переконайтеся, що кінці однакові. Залиште зроблені петлі сушитися приблизно на годину.

 5. 5

  Почніть формувати бант. Розкладіть 8 петель по колу для основи вашого банта. Додайте маленький кульку морозива в центр, щоб приклеїти цей шар до наступного.
  • Покладіть 6 петель з помадки на попередні 8, закриваючи проміжки між петлями. Якщо вам буде потрібно підігнати розмір петель, злегка подрежьте їх кінці, але так, щоб вони не втратили V-подібну форму.
  • Додайте інший кульку морозива в центр. На наступний шар потрібно всього 3 петлі. При необхідності відрегулюйте розмір. Готово!

 6. 6

  Готово.


Поради

 • Зберігайте помадку при кімнатній температурі і не давайте їй висохнути. Її не варто класти в холодильник, інакше вона стане черствою і крихкою.
 • Використовуйте цукрові блискітки для прикраси свого банта!

Що вам знадобиться

 • Помадка
 • Скалка
 • Лінійка
 • Ніж / кондитерський різак
 • Холодна вода
 • Маленька пензлик
 • Кукурудзяний крохмаль