Як зробити кавун з горілкою

У літній сезон на прилавках магазинів з`являться маленькі десертні кавуни. У них тонка шкірка, а тому їх легко різати. З них також можна зробити відмінні судини для напоїв для вашої вечірки або просто для себе. Спробуйте наповнити їх горілкою!
Метод 1 з 3: пробки і воронки

 1. 1

  Купуйте необхідні продукти. Вам знадобиться маленький кавун правильної форми і пляшка горілки 375 мл.

 2. 2

  Підготуйте кавун. За допомогою гострого ножа виріжте невелике коло в шкірці кавуна таких розмірів, щоб в нього могла поміститися воронка. Ріжте досить глибоко, щоб можна було побачити червону м`якоть кавуна. М`якоть повинна буде стосуватися воронки, щоб цей метод спрацював.
  • Hе викидайте тільки що вирізаний шматок шкірки, його можна буде використовувати пізніше, щоб довезти кавун з горілкою до вечірки.
  • Вливання невеликої кількості горілки в кілька отворів дозволить розподілити алкоголь більш рівномірно по кавуну, ніж вливання тільки через один отвір.
  • Деякі також вважають за краще зрізати невеликий шар з підстави кавуна, так щоб він стійко стояв на поверхні. Якщо ви вирішите зробити це, відрізайте дуже тонкий шар, так щоб ніж не дійшов до м`якоті. Інакше горілка просочиться, і з кавуна буде капати.

 3. 3

  Відкрийте пляшку горілки. Вливайте горілку в отвір через лійку. Можливо, вам доведеться зробити кілька підходів перед тим, як вам вдасться вилити всю пляшку в кавун.
  • Цей спосіб найкраще спрацює з кавуном без насіння.

 4. 4

  Влийте горілку в кавун. Вливайте горілку поступово, поки фрукт не поглине пляшку повністю. Це може зайняти кілька годин.
  • Інший метод - вставити пляшку шийкою безпосередньо в кавун. При цьому потрібно переконатися, що ця конструкція буде нерухома. Таким чином, можна залишити пляшку в кавуні до тих пір, поки вся горілка не вбереться у фрукт.

 5. 5

  Після того, як пляшка спорожніла, почекайте ще деяку кількість часу, щоб дати алкоголю розсмоктатися по всьому об`єму кавуна. Залежно від розмірів вашого кавуна, це може зайняти досить велику кількість часу. Може бути, цілий день, а може й довше.
  • Пам`ятайте, що горілка не зіпсується, а ось кавун як раз таки навпаки - може пропасти. Так що, якщо залишаєте кавун для просочення горілкою на довгий час, не забудьте поставити його в холодильник.
  • Інше рішення - це заморозити кавун на 24 години відразу після додавання в нього горілки. Таким чином, напій буде з шматочками льоду.

 6. 6

  Поверніть шкірку, зрізану з отвору на місце або обмотайте отвір чим-небудь, щоб транспортувати ваш кавун на вечірку. Так під час транспортування з кавуна нічого не виллється. Чи не перевертайте кавун під час транспортування.

 7. 7

  Наріжте кавун і подавайте гостям. Пам`ятайте, що вживання міцних спиртних напоїв дозволено тільки для людей старше 21 років. Розділіть кавун між гостями. Може, з`їсти один маленький кавун одному - це і не так обтяжливо, а от випити цілу пляшки горілки поодинці - не така вже й хороша ідея.

Метод 2 з 3: Кавун з горілкою, розділений навпіл

 1. 1

  Розріжте кавун навпіл.

 2. 2

  Виріжте м`якоть кавуна, ви можете використовувати її для приготування смузі або ще для чогось. Залиште невеликий шар м`якоті на дні кавуна для додання аромату.

 3. 3

  Використовуйте отриману кавунову раковину. Додайте в неї горілку чи інший напій за вибором.

 4. 4

  Коли все буде випито, просто викиньте залишки кавуна. Вам не доведеться мити і прибирати посуд!

Метод 3 з 3: шприцеві метод

 1. 1

  Купуйте кавун, пляшку горілки і великий шприц з довгою голкою в аптеці. 2. 2

  За допомогою шприца вийміть з кавуна якомога більше води.

 3. 3

  Далі за допомогою того ж шприца через той же отвір починайте вводити в кавун горілку. Можете зробити другий отвір поряд з першим, так ви дасте вийти зайвому повітрю.

 4. 4

  Дайте кавуну настоятися як мінімум 1 день, щоб горілка могла рівномірно розійтися по ньому.

 5. 5

  Відмінної вечірки!

Поради

 • Якщо при виконанні техніки, описаної вище, просочення кавуна триває занадто довго, можливо, що: 1) всередині утворився вакуум і 2) в кавуні просто не залишилося достатньої кількості повітря для заміни. Є кілька способів вирішення цієї проблеми:
  • З використанням воронки деяку кількість горілки може випаруватися. Перед вставлянням воронки рекомендується використовувати щось гостре для того, щоб звільнити деякий простір.
  • Інша опція - це вирізати отвір більшого розміру і вирізати зверху більше м`якоті так, щоб вся горілка могла відразу поміститися в цей отвір. Ця техніка особливо гарна, якщо ви використовуєте не маленький, а звичайних розмірів кавун.
 • При використанні звичайного великого кавуна вам, можливо, знадобиться більше, ніж одна пляшка горілки. Головне - не переборщити, тому що при додаванні занадто великої кількості горілки споживання кавуна може викликати дуже сильне сп`яніння.
 • Спробуйте різні лікери, щоб знайти, який смак краще.

Попередження

 • Переконайтеся в тому, що почекали достатню кількість часу, і кавун повністю просочився. Інакше шматочки, які добре просочилися, будуть сильно алкоголізірованних, в той час як в слабо просочити зовсім буде алкоголю.
 • Не використовуйте більше однієї пляшки горілки об`ємом 375 мл для одного міні-кавуна. Ви можете влити пляшку об`ємом 500 мл. Але перевищення цієї кількості може бути небезпечним, і ви не досягнете приємного смаку.
 • Чи не вливайте занадто багато горілки. Ви можете отруїтися алкоголем.
 • Складно сказати, як час, гравітація і внутрішня структура кожного кавуна вплинуть на розподіл горілки по кавуну, в той час як смакові якості горілки мало розкажуть про її концентрації. Не їжте кавун цілком і не робіть ніяких дій, які можу стати небезпечними після поїдання кавуна, наприклад, водіння автомобіля.
 • Не давайте кавун дітям і неповнолітнім. Рецепт містить алкоголь, і цей продукт не повинен споживатися громадянами менше 21 року.

Що вам знадобиться

 • Гострий ніж
 • Воронка
 • Горілка
 • Кавун