Як приготувати смачну брюссельську капусту

У цій статті ви знайдете кілька ідей і порад про те, як приготувати смачну брюссельську капусту. Обов`язково промийте і обріжте погані качани перед смаженням або гасінням. Використання наступних порад чи ідей для приготування допоможе набагато швидше отримати брюссельській капусті кулінарну популярність як овоча для їжі. Насолоджуйтесь!
Метод 1 з 2: Жарка

 1. 1

  Приварите. Зріжте качани з дюжини (або близько того) стебел і викиньте стебла. Також обережно видаліть пожовклі зовнішні листя, і викиньте.

 2. 2

  Наріжте їх уздовж навпіл і покладіть у форму для випічки, на яку було розпорошено рослинне масло. Ви також можете залишити їх цілими.

 3. 3

  Збризніть качани кулінарним спреєм, а, потім посипте морською сіллю і крапелькою часникового порошку.

 4. 4

  Поставте в розігріту до 230? С духовку на 20-25 хвилин. Ви можете перемішати в середині, але це не обов`язково.

Метод 2 з 2: Соте з капусти

 1. 1

  Зріжте качани і викиньте стебло.

 2. 2

  Наріжте капусту поперек волокон, починаючи з кінця стебла і нарізаючи на шматки розміром 3-6 мм. Це дозволить ефективно "подрібнити" качани.

 3. 3

  Нагрійте 2 столові ложки оливкової олії і 1 зубчик часнику (подрібнений, подрібнений або "роздавлений") у великій антипригарной сковороді.

 4. 4

  Додайте подрібнену брюссельську капусту і "помішуйте" її постійно, щоб розподілити тепло і готувати дуже легко, близько 5-ти хвилин. Подрібнені качани не повинні бути гарячими, але яскраво-зеленими - такими, якими і повинні бути качани брюссельської капусти. 5. 5

  Перекладіть в блюдо і великою ложкою або щипцями для гриля подавайте.


Поради

 • У будь-якому методі - не пережарьте качани! Якщо вони втрачають свою тверду хрусткость, вони перетворюються в кашу.
 • Очевидно, що ви хочете купити свіжу брюссельську капусту від виробника, а не заморожену або консервовану.
 • Якщо ви смажите капусту на грилі, залиште її цілою (щоб вона не впала крізь грати) - або навіть краще, покладіть фольгу під неї. Дивіться за нею дуже уважно! Качани мають тенденцію обвуглюватися на грилі, а цього ви не хочете.
 • Ви також можете легко посмажити брюссельську капусту на грилі, якщо хочете овочі на грилі (але див. Попередження нижче).
 • Як тільки ви виявите, як легко приготувати з брюссельської капусти щось чудове, ви можете легко шукати рецепти в Інтернеті, шукаючи "Смажена брюссельська капуста".
 • При використанні рецепту "смаженої брюссельської капусти", який ви знайшли, ви будете часто читати інструкцію, що вимагає прокип`ятити качани протягом п`яти хвилин для підготовки їх до смаження. Ігнорують цю інструкцію. Немає необхідності, це просто робить качани слизькими.
 • Посипте брюссельську капусту улюбленими приправами, щоб зробити її ще смачніше!