Як зберігати авокадо будинку

Унікальність авокадо полягає в тому, що йому не обов`язково потрібно висіти на дереві, щоб досягти зрілості. Він встигне після моменту збору, що часто трапляється у вас вдома на кухні. Якщо тільки ви не збираєтеся є авокадо відразу ж, купіть його в ще зеленому вигляді, щоб мати можливість контролювати процес дозрівання. Як тільки ви навчитеся зберігати авокадо належним чином, ви зможете насолоджуватися фруктом, наповненим близько 20 істотними елементами, включаючи різного роду вітаміни, калій і клітковину.

Кроки

 1. 1

  Виберіть і придбайте ваш авокадо. Візьміть фрукт в руки і акуратно пощупайте його пальцями. Зрілі авокадо зазвичай відчуваються м`якше на дотик, ніж їх зелені побратими. Зелені авокадо зазвичай досягають зрілості через 4-5 днів при кімнатній температурі (від 18 до 23 градусів за Цельсієм).

 2. 2

  Покладіть незрілий авокадо в паперовий пакет разом з яблуком або бананом, якщо ви хочете, щоб він дозрів швидше. Етилен, що знаходиться в яблуках бананах, сприяє швидшому дозріванню фруктів.

 3. 3

  Зберігайте авокадо разом з іншими фруктами в паперовому пакеті 2-3 дні для досягнення кращих результатів. Ви зможете визначити зрілість авокадо згідно з його м`якості.
 4. 4

  Покладіть зрілий і ненарезанний плід авокадо в холодильник до того, поки ви не будете готові його з`їсти. Зрілі авокадо можуть зберігатися від 2 до 3 днів в холодильнику. Зберігання авокадо в холодильнику довше цього терміну змусить його незабаром втратити смак. Якщо ви хочете відкласти вживання авокадо на потім, то просто покладіть його в холодильник.

 5. 5

  Побризкайте авокадо лимонним, лаймовим соком або навіть оцтом. Кислота не дозволить авокадо знайти коричневий відтінок. Якщо ви готуєте гуакамоле, то дотримуйтесь тим же принципом з лимоном і лаймом. Покладіть авокадо в герметичний контейнер або ж накрийте його целофановою плівкою.


Поради

 • Зрілість авокадо не може бути визначена по одному лише кольором. Існує більш ніж 500 видів авокадо і деякі з них придбають стиглий колірний відтінок на шляху до дозрівання.
 • Ви можете заморозити авокадо до 2 місяців. Найкраще їх заморожувати у вигляді пюре, а не в якості цілого фрукта.

Попередження • Не купуйте авокадо, які виробляють звук, коли ви їх трясете. Це означає, що кісточка від`єдналася від м`якоті і авокадо досяг стадії перезрілості. Намагайтеся не вживати такі авокадо в їжу.

Що вам знадобиться

 • Авокадо
 • Коричневий паперовий пакет
 • Яблуко або банан
 • Лимонний або лаймовий сік, оцет
 • Герметичний контейнер