Як варити кукурудзу в качанах

Кукурудза в качанах часто подається на пікніках, барбекю та інших літніх зборах. Деякі смажать кукурудзу на грилі, але більш популярним способом її приготування є варіння. Відваріть кукурудзу до ніжного стану, вибравши найкращі качани, видаливши зелень і шовкові нитки і використовуючи велику каструлю киплячої води.
Метод 1 з 3: Вибір кукурудзи

 1. 1

  По можливості вибирайте свіжу кукурудзу. Якщо в даний момент не сезон кукурудзи, купіть заморожену, але найкращі результати досягаються саме при використанні свіжого продукту.

 2. 2

  Зелень повинна бути яскраво-зеленого кольору. Зелень, що покриває качан, повинна щільно до нього прилягати, а не відходити.

 3. 3

  Перевірте кукурудзяні зерна. Вони повинні бути розташовані тісними, симетричними лініями. У стиглої кукурудзи пухкі зерна жовтого і білого кольору.

 4. 4

  Постарайтеся купити кукурудзу у місцевого фермера. Якщо поблизу немає фермерського ринку або свіжої кукурудзи, пошукайте в найближчому продуктовому магазині.

Метод 2 з 3: Очищення кукурудзи

 1. 1

  Очищайте кукурудзу безпосередньо перед варінням, щоб гарантувати свіжість.
  • Постарайтеся не очищати кукурудзу в продуктовому магазині. У більшості роздрібних торговців для очищення кукурудзи встановлені великі контейнери, куди можна скласти лушпиння, а з собою забрати тільки качани. Якщо ви не збираєтеся варити її відразу ж, як тільки повернетеся додому, не очищайте качани.

 2. 2

  Зніміть з качанів зелень. Можливо, вам доведеться видалити кілька шарів. Ви можете викинути лушпиння або використовувати її для компосту, якщо у вас є сад.

 3. 3

  Зніміть шовкові нитки, - це тонкі, сріблясті волоски, що кріпляться до кукурудзи.
  • Протріть кукурудзу вологим паперовим рушником. Це допоможе вам видалити шовкові нитки, які не так просто зняти, тому що вони дуже тонкі і чіпляються до качана.

Метод 3 з 3: Варка кукурудзи

 1. 1

  Заповніть каструлю холодної водопровідною водою. Переконайтеся, що ви використовуєте каструлю, здатну вмістити ту кількість кукурудзи, яке ви плануєте варити.
  • Додайте у воду трохи цукру, якщо хочете підсолодити кукурудзу в процесі приготування. Ніколи не соліть воду, якщо варите кукурудзу в качанах. Сіль може зробити качани жорсткими.

 2. 2

  Накрийте каструлю і доведіть воду до кипіння. 3. 3

  Покладіть кукурудзу в каструлю і почекайте, поки вона дійде до кипіння.
  • Накрийте каструлю в очікуванні, поки вода закипить. Це допоможе воді закипіти швидше, а також утримає качани, зазвичай плаваючі на поверхні.

 4. 4

  Дістаньте кукурудзу з води щипцями, як тільки вода знову закипить. На це звичайно потрібно 3-4 хвилини, в залежності від розміру каструлі.
  • Уникайте спокуси поварити кукурудзу в киплячій воді протягом деякого часу. Ви переварите кукурудзу. Необхідно, щоб вона була хрустка і ніжна, але не занадто м`яка.
  • Якщо ви любите м`яку кукурудзу, варіть її в киплячій воді до 10 хвилин. Люди з проблемними зубами, можливо, віддадуть перевагу більш м`які качани.

Поради

 • Зберігайте залишки кукурудзи в холодильнику. Ви можете з`їсти її в холодному вигляді або очистити з качанів і використовувати для приготування інших страв.
 • Вживайте кукурудзу з улюбленими приправами. Багато хто любить кукурудзу з сіллю і вершковим маслом, інші ж натирають качани лаймом. Спробуйте додати червоний перець або трохи петрушки.

Що вам знадобиться

 • Кукурудза в качанах
 • Каструля
 • Вода
 • Щипці