Як встановити принтер

Фото - Як встановити принтер

Принтери швидко увійшли в наше життя, як невід`ємний елемент будь-якого домашнього офісу, а установка принтера з часом стала процесом швидким і нескладним. Незважаючи на те, що більшість принтерів автоматично встановлюються в системі, у деяких користувачів можуть виникнути певні труднощі з додаванням принтера до локальної мережі або наданням прав доступу до пристрою. При певній частці вправності існує навіть можливість роздруковувати документи з будь-якої точки земної кулі! Читайте далі, щоб дізнатися, як легко встановити принтер.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, як ви хочете підключити принтер до системи. Існує кілька способів підключення сучасного принтера до комп`ютера. Вам належить вирішити, який спосіб найбільше підходить вам, і яке підключення підтримує ваш принтер.
  • USB - це стандартний спосіб підключення принтерів до ПК. Для цього вам необхідно під`єднати один кінець кабелю до виходу, який знаходиться на задній панелі принтера, а інший до USB порту вашого ПК. Ваш комп`ютер, таким чином, буде "власником" прінтера- інші комп`ютери цієї мережі повинні будуть проходити авторизацію через ваш комп`ютер, щоб роздрукувати документ через цей принтер.
  • Локальна мережа - безліч "новоспечених" принтерів можуть приєднуватися до мережі, без необхідності їх підключення до вашого комп`ютера. Вони можуть під`єднуватися до роутера через Ethernet кабель або через Wi-Fi. Поки принтер включений, будь-який комп`ютер мережі може використовувати його. Можна також придбати, так зване, Принт-сервер обладнання, що дозволяє спільне використання принтера користувачами дротяних і бездротових мереж.

 2. 2

  Підключіть принтер. Якщо ви підключаєте принтер через USB, не забудьте врахувати довжину кабелю. Якщо ви підключаєте через локальну мережу, переконайтеся, що принтер знаходиться в зоні досяжності роутера, або перевірте наявність хорошого, стабільного Wi-Fi сигналу.
  • Якщо ви підключаєте через USB, включіть комп`ютер і увійдіть в свій обліковий запис. Підключіть USB кабель і почніть процес установки.
  • Якщо підключаєте через Wi-Fi, скористайтеся інтерфейсом принтера, зайдіть в меню і проведіть пошук бездротових мереж. Вам буде потрібно використовувати кнопки меню принтера, щоб ввести пароль до вашої мережі.
 3. 3

  Встановіть драйвер. Якщо підключаєтеся через USB і використовуєте будь-яку сучасну версію Windows або OS X, ваш новий принтер автоматично встановиться. Якщо цього не відбувається, то вам потрібно встановити драйвера з диска в комплекті, або завантажити їх з сайту виробника.
  • Зверніть увагу, що ваш принтер не зможе встановитися автоматично, якщо ви не підключені до Інтернету. У цьому випадку, необхідно буде використовувати диск в комплекті з принтером, щоб встановити драйвер.

 4. 4

  Створіть мережевий принтер. Якщо ви встановлюєте мережевий принтер, вам потрібно буде створити його на кожному комп`ютері. Під час створення принтера, драйвер для принтера буде встановлений на комп`ютер. Для того, щоб створити мережевий принтер, він повинен бути підключений до мережі, за допомогою Ethernet, або бездротовими методами.
  • [b]Windows
   • Відкрийте панель управління. Це можна зробити через меню "Пуск", а користувачі Windows 8 можуть натиснути кнопку Windows + X і вибрати потрібний пункт меню.
   • Виберіть "Пристрої та принтери". Відкриється вікно з переліком всіх пристроїв, підключених в даний момент до комп`ютера.


   • Клікніть "Додати принтер" зверху вікна. З`явиться нове діалогове вікно з рядом опцій. Натисніть "Вибрати мережний, бездротовий або Bluetooth принтер".
   • Зачекайте поки Windows виявить принтер. Ваш новий мережевий принтер повинен з`явитися в списку через мить. Якщо цього не відбувається, перевірте чи правильно він підключений до мережі. Виберіть принтер і натисніть "Далі".
   • Виберіть "Встановити принтер за замовчуванням". Після того як принтер автоматично встановиться, з`явиться можливість призначити його принтером за замовчуванням і надрукувати тестову сторінку. Увага: Принтер не зможе встановитися автоматично, якщо ви не підключені до Інтернету.
  • [b]Mac OS X
   • Клікніть "Меню Apple" і виберіть "Налаштування Системи".
   • Клікніть кнопку "Друк і сканування" в розділі "Обладнання". Відкриється нове вікно з переліком підключених принтерів.
   • Клікніть кнопку «+». Вона розташована в самому низу списку принтерів. Відкриється нове вікно, яке дозволить вам провести пошук мережевих принтерів. Якщо до мережі підключено комп`ютер використовує Windows, використовуйте спеціальну опцію Windows.
   • Клікніть кнопку "Додати", щоб встановити принтер на ваш Mac. Принтер буде додано до списку доступних принтерів.

 5. 5

  Встановіть необхідне додаткове програмне забезпечення. Ви можете налаштувати софт, який був в комплекті з принтером. Ці програми не потрібні для основної печатки, але можуть значно розширити можливості принтера і дати доступ до додаткових функцій.

 6. 6

  Діліться своїм принтером. Якщо ваш принтер під`єднано безпосередньо до комп`ютера, ви можете поділитися ним з іншими комп`ютерами вашої мережі. Для цього необхідно, що б ПК, до якого приєднаний принтер був включений і підключений до мережі.

 7. 7

  Користуйтеся "хмарної" печаткою. Якщо ви часто відчуваєте необхідність друку з віддалених місць за допомогою телефону або громадського комп`ютера, ви можете зробити так, щоб певні принтери були підключені до "хмарі" (віддаленого сервера) і були завжди доступні для друку.
  • Якщо у вас принтер від HP, ви можете використовувати HP ePrint, щоб мати можливість роздруковувати документи, де б ви не знаходилися.