Як підсилити сигнал Wi Fi

Більшість будинків, офісів і навіть громадських місць покладаються на бездротові мережі, які забезпечують швидкий і надійний інтернет для використання на комп`ютерах, смартфонах або планшетах. Повільний і переривчастий Wi-Fi сигнал суттєво впливає на зручність роботи в Інтернет, викликає роздратування. Посилити Wi-Fi сигнал можна кількома способами: оновити стандарт Wi-Fi, змінити розташування роутера і каналу, або по-старому, встановити антени.
Метод 1 з 3: Використання кращої технології

 1. Як підсилити сигнал Wi Fi

  1

  Перевірте роутер на сумісність зі стандартом 802.11n. Це самий новий і захищений стандарт Wi-Fi мереж з доступних- якщо ваш роутер не підтримує його, слід придбати новий.

 2. Як підсилити сигнал Wi Fi

  2

  Перевірте комп`ютер та інші бездротові пристрої: чи працюють вони в стандарті 802.11n. Якщо якесь з ваших пристроїв працює в стандарті 802.11g, подумайте над його заміною.

 3. Як підсилити сигнал Wi Fi

  3

  Якщо все ваше обладнання здатне працювати в стандарті 802.11n, встановіть в налаштуваннях роутера використання тільки стандарту 802.11n. У змішаному режимі B / G / N обладнання, що підходить для роботи в стандарті 802.11n, може працювати повільніше.

 4. Як підсилити сигнал Wi Fi

  4

  Оновіть програмне забезпечення комп`ютера. Комп`ютер повинен працювати з найбільш актуальною операційною системою, а роутер - використовувати найновішу прошивку.

 5. Як підсилити сигнал Wi Fi

  5

  Подивіться на веб-сайті виробника ПК, може, з`явилися якісь доступні для установки оновлення. Після оновлення ви можете розраховувати на більш високу чутливість Wi-Fi модуля.

Метод 2 з 3: Зміна розташування роутера

 1. Як підсилити сигнал Wi Fi

  1

  Перемістіть роутер в центр зони обслуговування. Це не тільки покращить якість Wi-Fi сигналу, але і продовжить термін його служби.
  • Вам потрібно відкрите, незахаращених, добре вентильований простір. Роутери можуть перегріватися, тому не рекомендується встановлювати їх в шафу або за стіл.
  • Якщо у вас багатоповерховий будинок або будівля, встановіть роутер на високу полицю або на шафу або стелаж. Це підвищить рівень сигналу там, де він необхідний.

 2. Як підсилити сигнал Wi Fi

  2

  Поміняйте Wi-Fi канал роутера. Якщо ваш роутер підтримує автоматичний вибір каналу, тоді він буде використовувати найменш завантажений канал з мінімальною кількістю перешкод.
  • Якщо автоматичний вибір каналу неможливий, виберіть той, що використовується найменшою кількістю бездротових мереж або канал з мінімумом перешкод. Як змінити канал в роутере описано в інструкції до нього. 3. Як підсилити сигнал Wi Fi

  3

  Скоротіть кількість перешкод для Wi-Fi мережі, використовуючи роутер далеко від приладів (мікрохвильовій печі, наприклад). Система дистанційного відкриття дверей гаража, радіоняні та бездротові телефони також впливають на рівень радісігнала Wi-Fi мережі.

Метод 3 з 3: Установка антен

 1. Як підсилити сигнал Wi Fi

  1

  Поміняйте свій пристрій на роутер зі знімними антенами. Деякі дозволяють налаштувати антени, щоб отримати більш потужний сигнал.

 2. Як підсилити сигнал Wi Fi

  2

  Придбайте антени, які можна використовувати замість стандартних. Десь за 1700-4263 рубля ви можете придбати антени до роутера, які збільшать швидкість і ефективність вашої Wi-Fi мережі.

 3. Як підсилити сигнал Wi Fi

  3

  Зробіть власні антени. Використовуйте алюмінієву банку від пива або газованої води.
  • За допомогою канцелярського ножа відріжте дно банки. Обережно, не поріжте об гострі краї банки. Виріжте верхню і бічну частини банки так, щоб ви могли повністю "відкрити" і розрівняти її.
  • Поставте відкриту банку позаду антени роутера, направивши її блискучу частина в сторону зони, де потрібно посилити рівень сигналу. Це повинно збільшити рівень сигналу бездротової мережі як мінімум на два ділення.

Що вам знадобиться

 • Роутер
 • Антени
 • Алюмінієва банка
 • Канцелярський ніж