Як поліпшити пам'ять комп'ютера

З плином часу на комп`ютері накопичується велика кількість файлів і програм. Він починає працювати все повільніше і повільніше, а ми не можемо зрозуміти, чому. Просто необхідно переконатися, що комп`ютерні ресурси не витрачаються на те, що нам не потрібно в даний момент. Закривши неиспользуемое програмне забезпечення, відключивши апаратні засоби, видаливши тимчасові файли, ми можемо поліпшити пам`ять комп`ютера і підвищити його працездатність.

Кроки

 1. Як поліпшити пам'ять комп'ютера

  1

  Вимкніть невикористовувані апаратні компоненти. Навіть якщо роз`єми на передній або задній поверхнях корпусу не зайняті (наприклад, порт принтера LPT1 або роз`єми для клавіатури і миші PS / 2), то вони займають деяку пам`ять.
  • Вимкніть невикористовувані порти / роз`єми, щоб поліпшити пам`ять. Натисніть «Пуск», клацніть правою кнопкою миші по «Мій комп`ютер», в меню виберіть «Властивості», перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». У вікні обладнання / комплектуючі впорядковані по розділах. Натисніть на «плюс» у кожного розділу, що відкрити його і переглянути список устаткування / комплектуючих. Клацніть правою кнопкою миші по обладнанню, яке ви хочете відключити. У меню виберіть «Відключити».

 2. 2

  Закрийте програмне забезпечення, що працює у фоновому режимі. Такі програми займають пам`ять, а деякі з них не використовуються.  • Наприклад, ви не користуєтеся бездротовим підключенням, а у фоновому режимі працює відповідна програма (або служба). Відключіть її. Натисніть «Пуск», клацніть правою кнопкою миші по «Мій комп`ютер», в меню виберіть «Управління», а потім натисніть «Служби і додатки» - «Служби». Відобразитися список служб / програм, які працюють у фоновому режимі. У нижній частині вікна натисніть «Розширений», щоб отримати коротке пояснення того, що виконує кожна служба.

   Як поліпшити пам'ять комп'ютера

  • В інтернеті знайдіть інформацію про кожній службі, щоб точно знати, за що вона відповідає. Після цього відключіть служби, які вам не потрібні. Для зупинки служби клацніть по ній правою кнопкою миші і в меню натисніть «Зупинити». Для відключення служби клацніть по ній правою кнопкою миші і в меню натисніть «Властивості» - в меню «Тип запуску» виберіть «Відключено» та натисніть ОК.

   Як поліпшити пам'ять комп'ютера 3. Як поліпшити пам'ять комп'ютера

  3

  Видаліть непотрібні програми з автозапуску. Це програми, що запускаються при завантаженні системи і займають пам`ять комп`ютера. Значки програм з автозапуску відображаються у правому нижньому кутку екрана. Клацніть правою кнопкою миші по значку невживаної програми, відкрийте її налаштування і приберіть прапорець у опції, що відповідає за автозагрузку програми. Або натисніть «Пуск» - «Виконати», введіть msconfig і перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Приберіть прапорці у тих програм, які не повинні запускатися при завантаженні системи. В інтернеті знайдіть опис файлів з автозавантаження і переконайтеся, що ви не відключаєте запуск важливих програм.

 4. Як поліпшити пам'ять комп'ютера

  4

  Видаліть невикористовувані програми. Вони, швидше за все, займають пам`ять, а також місце на жорсткому диску. Натисніть «Пуск» - «Панель управління» - «Установка та видалення програм». Виділіть непотрібну програму і натисніть «Видалити». Регулярно перевіряйте цей список на наявність у ньому невідомих вам програм, які можуть виявитися шкідливими програмами.

Поради

 • Купуйте програму для очищення і виправлення реєстру. Реєстр містить інформацію про програмне забезпечення та інші важливі дані. При видаленні програм деякі їхні записи залишаються в реєстрі. Очистивши реєстр, ви прискорите роботу комп`ютера.
 • Купуйте програму для очищення комп`ютера. При видаленні програм на жорсткому диску залишаються пов`язані з ними файли. Такі файли можна видалити за допомогою програм для чищення комп`ютера.

Попередження

 • Уважно стежте за тим, що ви відключаєте. Відключення потрібної програми / служби може спричинити крах системи. Якщо ви не впевнені, пошукайте інформацію в мережі або зверніться до фахівця.