Як видалити стандартні системні або основні програми з Android телефону

В даний час смартфони Android отримують все більш високий пріоритет, ніж смартфони на базі ОС Windows, Bada, Symbian і Blackberry. ОС Android також дуже проста у використанні і підтримує безліч корисних і розважальних додатків. При перемиканні на будь-який телефон Android вам стає цікаво, що буде внутрішньо- які будуть його програми та особливості? Тим не менш, коли бачите, що є деякі даремні програми, які ви не збираєтеся використовувати і які споживають дорогоцінну внутрішню пам`ять телефону, можете вагатися, чи слід зберігати ці програми чи ні. Тим не менш, перед видаленням цих додатків ваш телефон Android повинен бути "вкорінений", тому що укорінення надає доступ "Super-user", який дає вам величезну можливість по видозміні свого телефону. Ви можете видалити стандартні системні програми або попередньо основні програми з вашого смартфона Android.

Кроки

 1. 1

  Укоренити свій смартфон Android. Ви можете пошукати в Google інформацію про те, як укоренити телефон- вкажіть марку і модель в умовах пошуку. Остерігайтеся "цегляної кладки" пристрою самостійно. Якщо є помилка в процесі вкорінення, то ви можете «облицювати» свій пристрій і воно може не включитися після пошкодження. Так що будьте обережні. Робіть все продумано і уважно.

 2. 2

  IУстановіте Uninstaller від магазину Google Play. Після процесу вкорінення просто перезавантажте ваш телефон і встановіть цей додаток від магазину Google Play - "Root App Delete" або відкрийте посилання в вашому телефоні, щоб встановити за допомогою інтернет-браузера вашого пристрою - https://play.google.com/store/ apps / details? id = zsj.android.uninstallhl = en, але також перевірте, чи є додаток сумісним з вашим пристроєм чи ні. Якщо воно не сумісне, тоді спробуйте інші програми для деінсталяції Root.

 3. 3

  Відкрийте програму і зробіть необхідні кроки. Коли ви відкриєте додаток, воно попросить дозволу для "SUPER-USER" (супер-користувач), яке ви повинні дозволити, або ж він, в деяких випадках або телефонах, буде автоматично переключаться в режим "SUPER-USER". Це відобразиться в пристрої: "The app has been granted super-user permission" (Додатком було надано дозвіл на супер-користувача) щоразу, коли ви відкриваєте додаток.
 4. 4

  Видаліть зараз всі програми. Відкрийте програму Uninstaller і знайдіть непотрібне додаток з його розширення .apk. Наприклад, якщо ви хочете видалити Google Maps, тоді перейдіть до googlemaps.apk і видаліть його. Переконайтеся, що ви видаляєте програми, які вам ніколи більше не знадобляться. Видалення інших корисних додатків може призвести до того, що ваш телефон Android не буде працювати належним чином. Так що будьте дуже обережні з цим.

 5. 5

  Тепер просто трохи налаштуйте (Tune-Up) свій телефон Android. Перезавантажте телефон, щоб відкрити режим відновлення. Ви можете пошукати інформацію про режим відновлення вашого пристрою в Інтернеті. Ви можете використовувати ClockworkMod Recovery або ваше власне стандартне відновлення (за замовчуванням) вашого пристрою. Так що перейдіть до відновлення і виконайте процес `Wipe Cache Partition`, після цього перейдіть `Advanced`. Потім виконайте процес `Wipe Dalvik Cache` а далі перезавантажте свій телефон.


Поради • Дотримуйтесь інструкцій уважно і виконуйте процес налаштування Tune -Up, очищаючи кеш щотижня або щомісяця. Таким чином вона звільнить частину внутрішньої пам`яті, видаливши деякі старі кеш-файли.

Попередження

 • Зробіть резервну копію ваших файлів, які зберігаються в телефоні, до процесу вкорінення, таким чином ваші шанси втратити дані будуть меншими.
 • Ви повинні бути точними в процесі вкорінення. Не хвилюйтеся, так як ви не повинні бути професіоналом, але також ви не повинні вести себе як дитина.
 • Перевірте сумісність додатків, які ви завантажуєте з інших магазинів, шляхом їх перевірки в Google Playstore. Це може сповільнити роботу вашого телефону.
 • Дуже необхідно дотримуватися інструкцій процесу вкорінення.