Як видалити повідомлення на LinkedIn

LinkedIn - популярний бізнес-сайт, який дозволяє людям спілкуватися різними способами для обговорення ділових можливостей і ідей. Він стає все більш популярним за останні кілька років разом з власниками бізнесу і професіоналами (однаково молодими, і старими), і у всіх галузях. Природно, ви хотіли б представити свою найкращу професійну сторону. Якщо після перегляду минулих повідомлень прийшли до висновку, що деякі речі краще прибрати з свого ?? профілю, то LinkedIn, на щастя, пропонує користувачам можливість позбутися від небажаних повідомлень за кілька простих кроків.

Кроки

 1. 1

  Перейдіть на сайт LinkedIn. Просто відкрийте свій улюблений браузер і введіть linkedin.com. Це приведе вас на головну сторінку, де потрібно буде увійти.
 2. 2

  Увійдіть у свій аккаунт. Як тільки потрапите на головну сторінку LinkedIn, введіть свій ?? адресу електронної пошти та пароль в текстові поля у верхній частині вікна. Натисніть кнопку "Sign In" (Вхід), щоб отримати доступ до облікового запису.

 3. 3

  Знайдіть повідомлення (пост), який хочете видалити. Після входу вас перекине на головний канал, де знаходяться повідомлення, а також зв`язку. Прокрутіть вниз, щоб знайти пост, від якого хочете позбутися. 4. 4

  Видаліть небажаний пост. Як тільки знайдете пост, який хочете стерти зі свого каналу, наведіть курсор на нього, щоб відобразити кнопку "Delete" (Видалити). Натисніть на кнопку.

 5. 5

  Підтвердіть видалення. Як тільки натиснете кнопку "Delete", з`явиться спливаюче вікно на екрані для підтвердження, чи хочете ви дійсно видалити пост. Просто натисніть кнопку "Yes" (Так), якщо бажаєте продовжити процес видалення. Далі повідомлення вже не буде у вашому профілі.