Як видалити подія на Facebook

Facebook продовжує займати місце самої популярної соціальної мережі в інтернеті. Саме таким чином багато людей хочуть повідомити про різні події, серед яких: дні народження, концерти, зустрічі і так далі. Однак, бувають випадки, коли подія раптово може бути скасовано, і його творцям потрібно негайно видалити його. На вашому ноутбуці або настільному комп`ютері ви легко зможете видалити подія на Facebook і тим самим врятувати своїх друзів від зайвої «подорожі»!

Кроки

 1. 1

  Зайдіть на Facebook. Зі свого ноутбука або настільного комп`ютера відкрийте веб-браузер, двічі клацнувши по його іконці на робочому столі, введіть в адресному рядку facebook.com. Потім натисніть Enter і ви потрапите на головну сторінку Facebook.

 2. 2

  Увійдіть у свій аккаунт. На сторінці входу в текстові поля введіть ім`я користувача та пароль, а потім натисніть на кнопку «Увійти». Таким способом ви потрапите на свою інформацію користувача сторінку.  • Ви повинні використовувати ноутбук або настільний комп`ютер для вирішення цього завдання. Смартфони в даний час не підтримують функцію видалення подій.

 3. 3

  Перейдіть на сторінку «Події». Увійшовши на сайт, ви будете направлені на домашню сторінку (не так на TimeLine) також відому як News Feed, де можете видить останні повідомлення від друзів і головні новини. Подивіться вліво сторінки і в самому лівому стовпчику знайдіть вкладку «Події». Натисніть на неї, щоб перейти на сторінку «Події». 4. 4

  Знайдіть події, які повинні бути вилучені. На сторінці подій ви побачите всі ваші події відсортовані за датою: як ті, на які вас запросили, так і ті, на які запрошували ви. Перейдіть на вкладку з написом «Запросити учасників» у верхній частині екрану для відображення подій. Знайдіть те подія, яка має бути скасовано, і натисніть на нього, щоб відкрити сторінку «Редагувати подія».

 5. 5

  Скасуйте подія. Праворуч на сторінці «Редагувати подія» ви побачите ряд кнопок. Натисніть на кнопку «Змінити», після цього з`явитися спливаюче вікно з варіантами. Натисніть на «Скасувати подія».

 6. 6

  Підтвердіть видалення. Як тільки ви натиснете на кнопку «Скасування події», з`явитися нове вікно перевірки. Підтвердіть видалення події з Facebook натисканням кнопки «Так».