Як видалити системні програми в Android

Як досвідчений користувач Android, ви, можливо, відчували потребу «стерти з лиця землі» певну системне додаток. Будь це віруси або просто небажане системне додаток, ви можете видалити його за допомогою програми Uninstall Master Uninstaller. Якщо ваш пристрій - вкорінене і є під рукою, то ви готові слідувати інструкціям.
Частина 1 з 2: Скачайте додаток

 1. 1

  Відкрийте Google Play. Перейдіть в магазин Play додатків у вашому шухлядці додатків або домашньому екрані і натисніть на нього.

 2. 2

  Знайдіть "Uninstall Master Uninstaller."У результатах виберіть те, яке створене EasyApps Studio, і натисніть на нього.
  • Ви можете прочитати описи, якщо хочете.

 3. 3

  Натисніть на кнопку Install.

Частина 2 з 2: Видаліть системні програми

 1. 1

  Запустіть додаток. Після завантаження та завершення установки ви можете натиснути на Open, щоб запустити його звідти.
  • Крім того, ви можете піти в скриньку додатків і пошукати додаток і запустити його там.

 2. 2

  Встановіть права доступу SuperUser. Як тільки ви потрапите на головний екран програми, ваш додаток SuperUser захоче знати, чи дозволите ви йому внести зміни в системні файли. Натисніть на Grant Permission. 3. 3

  Проведіть вправо на головному екрані, поки не потрапите на вкладку System Apps.

 4. 4

  Виберіть, які системні програми ви хочете видалити або заморозити.
  • ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення системних файлів може завдати шкоди вашому пристрою і зробити його непридатним для використання. Будь ласка, робіть це, тільки якщо ви знаєте, що вам потрібно видалити, і знаєте, що видалення не завдасть шкоди пристрою.

 5. 5

  Натисніть "Uninstall." Переконайтеся, що опція "Move to Recycle Bin" позначена у випадку, коли вам потрібно відновити додаток.

 6. 6

  Натисніть "OK," потім ще раз натисніть "OK", коли Android запросить вашого дозволу на видалення програми. Готово! Ви успішно видалили системні програми на ваш вибір.


Поради

 • Як завжди, кореневі додатки, які можуть вплинути на все ваше пристрій, використовуйте з обережністю і тільки тоді, коли ви знаєте, що ви робите.
 • Якщо вам потрібно відновити додатки, проведіть вправо, поки не потрапите на вкладку Recycle Bin. Праворуч від програми натисніть на значок Restore, який виглядає як вигнута стрілка. Потім натисніть кнопку "OK", щоб відновити додаток.