Як видалити свій профіль на сайті Malaleuca

Malaleuca - це сайт компанії, яка виробляє екологічно чисті продукти, які не забруднюють навколишнє середовище. Багато клієнтів задають нам питання, як скасувати або видалить свій профіль на сайті цієї компанії. У цій статті ми розповімо, як це зробити.

Кроки

 1. 1

  Зателефонуйте до компанії в центр Підтримки клієнтів за номером 1-800-262-0600. Це американський номер, і вам доведеться говорити по-англійськи. Повідомте представнику компанії свій ідентифікаційний номер, присвоєний вам при реєстрації. Поясніть, що хочете скасувати підписку. Обов`язково запишіть ім`я оператора, з яким кажіть, а також дату і час дзвінка.

 2. 2

  Відкрийте сайт Malaleuca.com / youroptions. Увійдіть у свій профіль. Відкрийте заяву з видалення профілю і заповніть необхідні поля:
  • Ваше повне ім`я.  • Вашу адресу.
  • Контактний номер телефону.


  • Спеціальний номер вашого бізнес-портфеля.
  • Особистий коментар із зазначенням причин для скасування підписки. Якщо ви були зареєстровані менше 120 днів, ви можете отримати назад плату за реєстрацію.

 3. 3

  Надішліть форму поштою до 25 числа цього місяця. Адреса: malaleuca, 3910S Yellowston, Idaho Falls, Idaho, 83402, США. Якщо ви не відправите число до 25 числа, з вас знімуть щомісячну плату. Ви також можете відправити факс за номером 888-528-2090.

 4. 4

  Переконайтеся, що ваш лист було отримано. Для цього зателефонуйте в центр Підтримки клієнтів. Якщо ваш профіль не був вилучений і підписка не була скасована, обов`язково повідомте це представнику компанії по телефону. Не вішайте трубку, поки вашу підписку не скасують. Інакше з вас буде постійно зніматись для користувача місячна плата. Ви можете навіть зберегти аудіозапису розмови.

Поради

 • У центр Підтримки клієнтів потрібно телефонувати з понеділка по п`ятницю з 6:00 до 22:00 і в суботу з 7:00 до 17:00.