Як видалити рекламу в Google Chrome за допомогою AdBlock

Редагувати користувачем Xmikhailov, Maluniu, Arina.Iv і ще одним іншим

Існує чимало розширень для Google Chrome блокують рекламу, але AdBlock і Adblock Plus найбільш популярні, плюс вони безкоштовні і вельми ефективні. Хоча їх назви дуже схожі, створені вони різними людьми. Який саме будете використовувати ви - вирішувати вам.
Метод 1 з 3: Використовуємо AdBlock

 1. 1

  Встановіть AdBlock. Натисніть це посилання в браузері Chrome, в потім натисніть + БЕЗКОШТОВНО щоб встановити AdBlock. Відкриється нова вкладка і буде встановлено нове розширення.
  • Якщо щось не вийде, спробуйте замість цього встановити AdBlock Plus, використовуючи наступний розділ статті. Це два різних сервісу, створених різними людьми, але працюють вони майже однаково, не рахуючи бізнес-моделі кожного розширення. AdBlock існує виключно на добровільні внески і блокує всю рекламу за замовчуванням.

 2. 2

  Натисніть іконку AdBlock, щоб відкрити настройки. Справо від адресного рядка Chrome з`явиться нова іконка: червоний шестикутник з долонею в центрі. Натисніть на іконку, щоб відкрити налаштування плагіна.
  • Число на іконці означає кількість заблокованої реклами на тому сайті, який у вас відкритий в даний момент. Цю функцію можна вимкнути, знявши прапорець в чекбоксі "Показати на кнопці AdBlock."

 3. 3

  Заблокуйте рекламу, яка прослизнула блокування. Тепер Adblock буде автоматично блокувати рекламу на всіх відкритих сторінках. Якщо ви бачите рекламу або хочете заблокувати якийсь елемент сторінки, щоб прискорити завантаження, ви можете зробити це так:
  • Натисніть іконку і виберіть "Блокувати рекламу на цій сторінці" або натиснути правою кнопкою мишки на елемент і вибрати "AdBlock"> "Блокувати цю рекламу."
  • Підведіть курсор до потрібного елементу, поки він не буде підсвічений блакитним, і натисніть його (якщо тільки ви не вибрали блокування певного елемента).
  • Рухайте повзунок, поки реклама не зникне. Повзунок з`являється на спливаючому вікні, яке можна переміщати по екрану, якщо вам потрібно побачити те, що знаходиться під ним.
  • Натисніть "Виглядає добре", щоб заблокувати елемент.

 4. 4

  Змініть інші настройки. Натисніть на іконку, щоб відкрити вікно плагіна і натисніть "Параметри", щоб відкрити нову вкладку. У ній ви зможете змінити деякі налаштування. Назва деяких говорить сама за себе, але є і більш складні налаштування:
  • Щоб включити підтримку певних каналів YouTube, включіть білий список YouTube, зайдіть на будь відеоролик на цьому каналі, натисніть іконку AdBlock і виберіть "Дозволити заносити певні канали YouTube в білий список."
  • Встановіть прапорець "Я просунутий користувач, покажіть мені додаткові опції", щоб побачити додаткові функції, такі як "Вирішення проблеми Відео на Hulu.com" і синхронізація налаштувань за допомогою Dropbox.

 5. 5

  Додайте більше списків фільтрів. Якщо через блокування проскакує занадто багато реклами, можливо, вам потрібно оновити ваші списки фільтрів, які AdBlock використовує, щоб визначати, які елементи необхідно блокувати. Натисніть іконку плагіна, потім виберіть "Параметри," а потім "Списки фільтрів" в верху екрана. Можете натиснути "Оновити зараз" щоб використовувати рекомендовані фільтри, або відзначити й інші фільтри, для "позамежної" блокування.
  • До цих фільтрів відносяться "Antisocial" для блокування кнопок соцмереж, "Fanboy`s Annoyances" з таким же призначенням, плюс блокування спливаючих на сторінці повідомлень, що не рекламного "мотлоху" та іншого. Перегляньте опис фільтрів і не підписуйтесь на більше ніж потрібно - кожен з них уповільнює трохи роботу!
  • Посилання "Налаштування" вгорі екрану дозволить вам додати власні фільтри. Не рекомендується робити це, не ознайомившись з інструкцією в розділі Фільтри або посібника по adblock plus (яке використовує ті ж формулювання).

 6. 6

  Дозволяємо рекламу. Натисніть іконку розширення та натисніть рядок "Призупинити AdBlock", щоб відключити плагін до тих пір, поки ви не натиснете іконку знову. Щоб відключити блокування реклами на сайті, який ви відвідуєте постійно, виберіть рядок "Не запускати на цій сторінці" (для конкретної адреси) або "Не запускати на сторінках цього домену") для всіх сторінок сайту.

Метод 2 з 3: Використовуємо Adblock Plus

 1. 1

  Встановіть Adblock Plus. Натисніть це посилання в браузері Chrome, в потім натисніть + БЕЗКОШТОВНО щоб встановити Adblock Plus.
  • Adblock Plus приймає платежі від різних компаній щоб показувати ненав`язливу рекламу, але цю функцію можна отключіть.В іншому сервіс ідентичний функціоналу AdBlock, який описаний вище.

 2. 2

  Налаштуйте параметри в відкрилася вкладці. Коли Adblock Plus буде встановлений, відкриється нова вкладка з повідомленням про це. Прокрутіть вниз, щоб побачити більше налаштувань і включити додатковий захист, якщо хочете:
  • Блокування шкідливих програм блокує домени, які помічені в поширенні вірусів та іншого шкідливого ПЗ.
  • Видаляти кнопки соціальних мереж заблокує показ кнопок Facebook, Twitter.
  • Відключити стеження заборонить сайтам відстежувати ваші відвідування, що зазвичай робиться для поширення цільової реклами.

 3. 3

  Знайдіть більше налаштувань. Натисніть іконку Adblock Plus у верхньому правому куті вікна Google Chrome. Вона виглядає як червоний шестикутник з літерами "ABP" по центру. Всі описані надалі кроки можуть бути виконані в цьому меню. 4. 4

  Вимкніть додаткову рекламу. Перша вкладка називається "Список фільтрів" і дозволяє вам вибрати список, який буде використовуватися для блокування реклами. За замовчуванням використовується тільки "RuAdList + EasyList", якого цілком достатньо для блокування реклами. Ось парочка додаткових, часто використовуваних настройок:
  • Зніміть прапорець "Дозволити деяку ненав`язливу рекламу" щоб відключити маленькі текстові рекламні повідомлення.
  • Встановіть прапорець "Adblock Warning Removal List", щоб відключити банери і повідомлення, про те, що ви відключили Adblock.
  • Натисніть "Додати підписку", виберіть мову, відмінний від англійського і натисніть "Додати", щоб відключити рекламу на цій мові.

 5. 5

  Блокуємо окрему рекламу. Якщо реклама ухитряється пройти через блокування або на сторінці є "важкий" елемент, що уповільнює її завантаження, ви можете заблокувати їх ак:
  • Натисніть правою кнопкою на рекламу і натисніть "Заблокувати елемент." Як варіант, натисніть іконку Adblock Plus, натисніть "Заблокувати елемент" і натисніть на небажану рекламу.
  • Чи не редагуйте фільтри, не прочитавши інструкцію з наступного розділу або офіційне керівництво.
  • Натисніть "Додати" або enter на клавіатурі, щоб заблокувати рекламу. Якщо ви допустили помилку, натисніть "Скасувати" або esc на клавіатурі.

Метод 3 з 3: Створюємо власні фільтри реклами

 1. 1

  Встановіть одне з вищеописаних розширень. Фільтр реклами - це URL, який перевіряє розширення, щоб вирішити, блокувати його чи ні. Як AdBlock, так і Adblock Plus дозволяють вам створювати власні фільтри, щоб ви могли блокувати "прослизнув" рекламу або блокувати не рекламний контент, який вас дратує.
  • З розгорнутим керівництвом можна ознайомитися тут, але наша інструкція може здатися простіше для новачків.

 2. 2

  Використовуйте точну адресу, щоб заблокувати тільки один елемент. Якщо ви хочете заблокувати певне зображення, відео або інший елемент - вам потрібен його веб-адресу. Натисніть на цей елемент правою кнопкою мишки і виберіть "Копіювати URL картинки" або "Копіювати URL відео". Для інших видів контенту ви можете виявити адресу за допомогою команди "Заблокувати рекламу", описаної вище. Відкриється вікно, в якому ви зможете вибрати елемент і знайти його адресу.
  • Наприклад, якщо ви додасте фільтр https://website.com/top-banner/image-of-clowns.jpg, буде заблоковано тільки це конкретне зображення. Якщо ви зайдете на цю сторінку пізніше, і там буде розміщений "image-of-puppies.jpg", ви побачите це зображення.

 3. 3

  Використовуйте зірочку, щоб створювати більш загальні фільтри. Замінивши частину URL-адреси символом * (Shift 8 на більшості клавіатур) заблокує всі елементи, що містять будь-яку частину адреси, в якому розташована зірочка. Пара прикладів:
  • https://website.com/top-banner/* заблокує все, що website.com зберігає в папці "top banner", позбавивши вас від необхідності переглядати рекламу в цьому блоці. (Зауважте, що не всі веб-сайти використовують такі очевидні адреси.)
  • https://website.com/*/image-of-clowns.jpg заблокує зображення "image-of-clowns.jpg" на всіх сторінках сайту website.com.
  • https://website.com/* заблокує будь-який контент з website.com. Якщо сайт, рекламу на якому ви намагалися заблокувати відображається як порожня сторінка, ймовірно ви поставили * не там.

 4. 4

  Знайдіть замінний контент в адресі. Багато адреси включають в себе рядки, які здаються безладним набором символів, але насправді визначають рекламу, її розмір та інші параметри. Видаліть їх, замінивши однією зірочкою *.

 5. 5

  Слідкуйте, щоб фільтр не блокував корисний контент. Це часто відбувається, якщо * ставлять не в те місце, а адреси реклами та контенту дуже схожі. Можете скористатися одним з таких прийомів:
  • Символ ^ наприкінці фільтра обмежить фільтр діапазоном адрес, які закінчуються "розділяє символом." Наприклад, фільтр website.com/ad^ блокуватиме "website.com/ad/anything-here" або "website.com/ad?=send-malware-yes" але НЕ блокуватиме "website.com/adventures-of-tintin".
  • Додайте символ | (вертикальна смужка, зазвичай над клавішею Введення) на початку або в кінці фільтра, щоб блокувати тільки адреси, які починаються або закінчуються в цій точці. Наприклад, фільтр swf заблокує всі адреси, що містять "swf" (усі відео у форматі Flash, а й багато іншого контенту). "| swf" заблокує адреси, які починаються з "swf" (даремний фільтр). "| swf" заблокує адреси, які закінчуються на "swf" (відео у форматі Flash).

Поради

 • Чтби дозволити роботу розширення в режимі інкогніто, натисніть кнопку меню Chrome Додаткові інструменти> Розширення, і встановіть прапорець "Дозволити використання в режимі інкогніто" під назвою розширення.
 • Обидва розширення володіють великою кількістю функцій, ніж описано в даній статті, їх ви можете знайти в меню "Параметри" ("Налаштування").

Попередження

 • Одночасна установка декількох розширення для блокування реклами сповільнить ваш браузер, при цьому не особливо позначиться на ефективності.