Як видалити рекламу в Pandora

Pandora - це інтернет-радіостанція, де користувачі можуть вибирати у відповідності зі своїми смаками артистів, пісні і жанри. При відвідуванні сайту Pandora на pandora.com, ви можете ввести ім`я виконавця або пісні, які вам подобається слухати, і сайт вибере і буде грати музику, відповідну вашим смаком. В даний час Pandora є безкоштовним сервісом, проте там присутня реклама, яка періодично звучить в проміжках між піснями. Ось деякі кроки, які можна зробити, щоб прибрати рекламу від Pandora під час прослуховування.

Кроки

 1. 1

  Увійдіть у свій обліковий запис Pandora. Відвідайте pandora.com для входу в ваш особистий аккаунт, використовуючи адресу електронної пошти при реєстрації і пароль, і натисніть на кнопку "Sign In."

 2. 2

  Оновлення Pandora One account. Безкоштовні Pandora акаунти оплачуються рекламодавцями, що дозволяє Pandora покрити необхідні витрати, в основному оплатити роялті музики. Оновлення Pandora One видалить всю рекламу з вашого радіо плейлиста.
  • Оновлення Pandora One коштує 36 доларів за рівно 365 днів з дня оплати, і єдиний спосіб оплати - за допомогою кредитної карти.

 3. 3

  Виконайте 1 з 2 способів для поновлення Pandora One.



  • Відвідайте безпосередньо https://pandora.com/#/account/upgrade/, щоб почати процес оновлення.
  • Увійдіть у свій обліковий запис Pandora і натисніть кнопку "Upgrade" розташовану у верхньому правому кутку вашої домашньої сторінки радіо Pandora. Коли на екрані з`явиться вікно з панеллю, натисніть кнопку "Upgrade to Pandora One."

 4. 4

  Введіть свою платіжну інформацію. Екран поновлення попросить вас ввести дані вашої кредитної карти і надасть вам можливість вибрати автоматичне продовження підписки або не вибирати. Після того, як ви прочитаєте і погодьтеся з умовами Pandora One, зможете натиснути кнопку "Pay Now", щоб завершити оновлення.

 5. 5

  Надайте Pandora кілька годин, щоб прибрати рекламу. Щоб прискорити процес видалення реклами після поновлення Pandora One, вийдіть і увійдіть назад в Pandora One з адресою вашої електронної пошти та паролем.



 6. 6

  Приберіть рекламу від Pandora у своєму мобільному пристрої. З IPhone, iPad, Android і Blackberry пристроїв з встановленим додатком Pandora можна перейти безпосередньо в Pandora One.
  • Натисніть стрілку в лівому верхньому кутку екрану Now Playing на iPhone. Торкніться вкладки "Settings" і перейдіть вниз, поки не побачите "Upgrade to Pandora One."
  • Натисніть "Settings" у лівому нижньому кутку на iPad і перейдіть вниз, поки не побачите "Upgrade to Pandora One."
  • Переконайтеся, що ви в даний момент знаходитеся в екрані Now Playing або Station List на Android пристрої. Натисніть "Menu" і торкніться "Preferences". Прокрутіть вниз, поки не знайдете Upgrade Account і натисніть "Upgrade to Pandora One."
  • Переконайтеся, що ви в даний момент знаходитеся в екрані Now Playing або Station list на пристроях Blackberry. Натисніть кнопку "Menu" і виберіть "Upgrade Account."

Поради

 • Ви можете скасувати підписку в Pandora One в будь-який час, направивши лист електронною поштою на Pandora за адресою [email protected]. Обов`язково вкажіть електронну адресу, яку ви використовували для реєстрації на Pandora One, або перші чотири цифри і останні чотири цифри разом з ім`ям на кредитній карті, якою ви користувалися для поновлення Pandora One. При скасуванні повинно бути повернуто пропорційне відшкодування грошових коштів.
 • Сьогодні Pandora і Pandora One доступні тільки для користувачів у Сполучених Штатах у зв`язку з системою ліцензування Digital Millennium Copyright Act. В даний час за межами Сполучених Штатів аналогічних систем ліцензування немає.